Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • jedním z filmů ze kterýho vyšel tarantino je ještě drsnější než kill bill- je celá o znásilňování a jsou tam detaily souloží jako když si pustíte "P". Název tý předlohy je "Thriller: A Cruel Picture". Já radši pohádky 😃 😉

• me se asi na Killovi nejvic libila kamera a hudba- to je fakt super, jinak to ma strukturu podobnou Pulp Fiction ale ja jsem na ty drasticky sceny asi vazne slaba povaha i kdyz je to vsechno s nadsazkou 😐

• Ja filmy ktore robi Tarantino vobec nemusim. Stacilo mi ze robil aj jednu epizodu z C.S.I. Miami a mala som dost.

• Sponzor fóra
  • ja mam Tarantinovy filmy rada ale jak uz jsem tu psala tim ze udelal Hostel si to u me rozlil 😃

• no ja jsem u Hostelu usla, a to dvakrat, takze no comment 😃

• ja to nevidela a ni nechci, nechapu jak mohl takovou hovadinu natocit 😬

• Mia: ale on to "jenom" produkoval, ne? To natocil Roth....

• no ale prsty v tom mel 😃

• 😃 tak mu t odpust 😉 jen do toho dal svoje money....kdo vi jestli se mu vratili 🤔

• ja bych rekla ze do toho i kecal 😃

• Ja som Hostel videla podla mna to nie je bohvieco. 😞

• Jo Hostel 1 a 2 , tak na ten nemám dobré vzpomínky (stejně tak jako na všechny Saw). U posledního dílu jsme se s přítelem vsadili, kdo dýl vydrží koukat na první scénu. Já jsem asi masochista, že na to koukám a ještě dobrovolně. Kamarádka se po Saw 1 bála i v noci na záchod 🙂 No a na Tarantina koukám hlavně ze zvědavosti, co ho to zase v tý jeho kebulce popadlo.

• A co říkáte na Pedra Almodóvara? Za rok má do kin přijít jeho nový film. (Zas tam bude hrát jeho oblíbenkyně Penélope Cruz.) Přítel ho ani neznal když jsme se seznámili tak jsem ten hrubý nedostatek napravila 😃

• Co hovorite na film Cerna macka biely kocur od Emira Kusturicu?

• Almodovara miluju...nejradsi mam Volver,Mluv s ni a Spatna vychova

• Sponzor fóra
  • Ne, ja miluju almodovara 😃 hele nemuzem ho milovat vsechny, tak si strihnem...u me vede Volver, ale to je mozna i tim, ze ho mam zatim nejmene okoukany. Jinak celkove ulitavam na spanelskych filmech

• me Almodovar moc nebere

• Ani mna

• me to prijde takovy nudny, trosku 😬

• tak ja se taky pridavam do Almodovarova fanklubu🙂 nemam nejoblibenejsi film, kazdej ma sve kouzlo. (akorat teda matadora jsem vypnula asi po prvnich 5 minutach) ale jinak jsem na tom stejne jako chiquita 😉 mam rada spanleskou kinematografii...

• Kusturica -vše, favorit " Černá kočka bílý kocour", Almodovar líbí, ale ne Špatná výchova, favorit "mluv s ní", "vše o mé matce"
    odmítla jsem vidět filmy Hostel, a " 120 dní sodomy"

z jiného soudku - miluju Hříšný lidé města pražského

• sijen: Hrisne lidi mesta prazskeho? 😃 to je ulet. Bracha si nahraval vsechny dili na VHS tak mam doma celou videoteku tohohle serialu 🙂 Jinak tanusha se zminila, ze se tesi na film Takova norm. rodinka. Ja si ujizdela na tom serialu, taky mame nahrano. To byla sobotni dopoledni pohodicka...

• tak ja jsem na "Takova normalni rodinka" cetla jen same spatne recenze. tak to me ani nelaka. spatnych filmu jsem videla v posledni dobe dost, nemusim si kazit vkus🙂

• no me prave taky ne, ale puvodni serial se mi fakt libil...

• black Almodovara mam velmi rada, aj ked som videla len dva filmy, planujem si ho napozerat
    a co sa Kusturicu tyka Cierna macka je uplne famozny film 😵

• ahoj , videla jsem ukazky na Iron Man s Robertem Downy Jr.(muj oblibenec 🙂 ) a vypada to na dobrou oddechovku..on do toho prinasi super humor a ironii (a taky asi dost posiloval 😵 😃 )

• O víkendu jsem viděli Reservation Road - dobrýýýý 🙂

• The illusionist je dobry film.. s Edwardom Nortonom a Jessicou Biel

• catf Roberta miluju ale ten film vypada na docela dobrej vtip 😬

• tanusha84 hele Černá kočka bílý kocour - to jsem viděla a jak jsi mi to připomněla, tak si to někdy ve volném čase zase dám. Už je to pár let co jsem to viděla naposledy a vím, že se zase zasměju 🙂 Já mám poslední dobou smůlu, když si vyhlídnu v kině film, mám zrovna noční! 😠 No a na stáhlé filmíky koukám až s přítelem společně (je často pracovně pryč) já si o nich ráda popovídám. Nejvíc mě dostane, když u nějakého usne jako třeba asi před 2 lety u Skeleton key...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém