Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • francy, Iluzionosta je fakt super film

• mia, je to podle komiksu..ja se tesim(pro manzela je to vzpominka na detstvi) a Robertovi to s Gwyneth sekne 🙂
    http://movies.yahoo.com/movie/1808411893/video/6809551/

• to luko: dik, ja som si povedala, ze raz za cas nas to nezabije 🙂
    a v BB nikdy nie je naval 🙂

to chiquita22: na velkovypravne osobne chodievam radsej do kina, ale na komorne, resp. filmy tipu "filmovy klub" - to zvycajne poziciam a pozriem v klude doma

• Sponzor fóra
  • tanusha84 tak Černá kočka bílý kocour si rada pozriem znovu a znovu - isty cas to predavali v Lacnych knihach, tak som neodolala... 🙂

• parvitas: jaj no skus prist do Ba ak je nieco zadara 😃 😃

• luko 🙂 bozechran! 🙂

• catf ja vim ja videla ukazky, robert je fakt k sezrani ale komiksy me moc neberou

• Mio - díkes-to neznam 🤔

• ted na to davali ukazky, celkem drsny 🤔

• teda mio, co ty vzdycky nevyhrabes 😃... kam na to chodis, to musis nekde pestovat na zahrade primo pro sari, vid 😉 😃

• catf ne, dycky davaji ukazku v televizi na neco brutalne uchylnyho tak si na ni vzpomenu 😃 😃

• Vy potvory 😃 😃 😃

• holky, asi to není film 😬 ...ale to neva. Chci se zeptat, jestli jste to už viděly....?? včera jsem si to pustila na MTV a musím říct, že fakt bomba....hlavně teď se to tam bude prát jak blázen !!!!!!:o))))))

tady to je: http://www.mtv.com/ontv/dyn/tila_tequila/series.jhtml

• vero, absolutne NE!!! Ja tuhle generaci, kde se lidi oziraj, oblizujou a spej jeden s druhym nikdy nepochopim...a predvadejici se hlupaky nepotrebuju sledovat v televizi, tech potkavam dost casto v beznym zivote..takze tak 😐

• Sponzor fóra
  • caues vcera sem po dlouhy dobe zase videla 12 opic 😵 poad je to skvely Bruce je borec 😵

• Ja jsem to zahlidla na MTV, je to uplne normalni reality show o bisexualce, co si ma vybrat toho/tu pravou...jelikoz jsou to prvotridni husicky a namakany prasaci, tak celou dobu akorat chlastaj, vohrabavaj se a pak se o tu holku perou a hadaj...
    Opravdu porad na urovni 😃 😃 😃

• muchi Bruce nema chybu a 12 opic je bozi film 😵
    verco ja takovy show taky nemusim, stejne jako Big brother a adt

• tak já taky big brother, superstar nemusím....ale tohle jsem včera zahlídla a bylo to dobrý, jak se tam prali....hlavně chlapi s ženskejma...hahaha, docela sranda:o))) 😬 😃 😃 😃

• V nedelu na STV 1 ide moj oblubeny film ARMAGEDON. Sa tesim ze to po dlhej dobe znova uvidim. 🙂 🙂

• Tanus-při tom vždycky řvu 😃 ...celou dobu si řikam nesmíš,nesmíš 😃

• Ja tiez. Mne sa ten film velmi paci. 🙂

• Armagedon jo to je pro me romaticka slatanina 😃 nezachrail to ani Bruce ani Steve 😬

• Armagedon este celkom zvladam, mam totiz rada Liv Tyler 😉

• Ja Liv Tyler znesiem iba v tomto filme. Inak ju moc nemusim. 😉

• ja znesiem vela, ale filmy o sporte a filmy so S.Segalom su moja smrt 😃

• Luko...suhlasim s tebou na 100%. Ja filmy so Segalom z duse neznasam. Nemozem sa pozerat na ten jeho ksixt. Ked ide v TV nejaky film a on tam hra tak mam xut tu telku vyhodit z okna. 😃 😃 😃

• no mne staci to prepnut, tak sa bavim, kamenna tvar, ziadny vyraz, chapem, ze v akcnych filmoch nie je nutne az take velke herecke umenie, ale snad aspon trocha by sa obcas mohol pomylit a zahrat nieco 😃
    ...a este teda nemusim Pilcher a Steel, ak romantika, tak Zamilovany Shakespeare 😃

• Armagedon je v pohode, zadna intelektualni nakladacka, ale humorna pohodicka..a herci jsou v tomhle filmu bezva na urovni.

Holky, a co takhle Jean Claude van Damme nebo Dolph Lungren 😃 😃

• Parvitas...ja mam ten film doma na dvdcku a neviem sa na to vynadivat...mam to s cekym dabingom a ten je v tomto filme jednoduxo uzasny... 😃 😃
    Luko..ja tiez nemusim tie romanticke filmy od Lindstremovej, Pilcherovej a o Steelovej nehovoriac. Nemam to jednoduxo rada 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém