Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • catf, ako dieta som cih zrala, vsetky filmy s karate a vsetkymi moznymi odrodami tohto zanru amm dost napozerane 😃 ale teraz iba ak za trest 😃

• oprava:ich

• Ja Lundgrena a Van Damma nejako nemusim

• Sponzor fóra
  • jej no teraz uz ani ja nie, to su tiez"pani"herci 😃 😃

• Armageon nemusim ale vzdycky me dostane Zelena mile a Legenda o vasni, to dycky rvu jak debil celej vecer 😬

• Ja brecim u posledniho dilu pana prstenu jak tam Aragorn rika hobitum "you bow to no one" 😴 😃

• mucho 😃
    Aragorn byl dobrej, mne se nejvic libila dvojka - bitva tech dvou vezi - a ta valcici princezna byla paradni...jinak me tyhle fantazijni pribehy a postavicky moc neberou..

• Pana prstenu miluju 😵 ted se tesim na Hobita 😉

• dvojka armagedonu? 😬

• Mioune 😃 😃 Aragorn a druhej dil pana prstenu ne Armagedon 😃 😃 😃

• Ja Pana Prstenov nemusim. Akosi ma to nebralo a to som jednotku ani nedopozerala.

• no boze no, clovek se jednou prehlidne a ty hned nadelas 😃 😃 😃 😃

• mio, jako postreh to bylo dobry 😃 😃

• smarja ja dneska perlim zas 😬

• tak Pana prstenov mozem, zhanala som to uz pocas VS, to este ani nechyrovali o nejakom natacani, a nezohnatelne, nastastie po natoceni zrazu aj knihu opat vydali 😃 A Aragorn, tak uz len koli nemu sa to oplatilo pozerat 😃

• Sponzor fóra
  • Luko no jasan Viggo je proste borec krasnej 😵 😵 😵

• ten me moc nebere 😬

• no to je dobre Mioune jeste by si nam ho odloudila 😃 😃

• jasne, bych zatrepala spekama a omdlel by 😃 😃

• 😃

• ale se spis chystam na jiny kousky 😃

• vigooooo 😵 😵 😵 ale ve vychodnich prislibech nebo dejinach nasili..ten umastenej zrostlej aragonrn teda jako nevim...ale i tak jedinej tahak, proc se podivat na pana prstenu 😃 😃

• stazi, umastenej nebyl, to bych si musela pamatovat. 😃 😃 .. Ja s nim videla jenom par beckovejch filmu a psycho...a pripadal mi vzdycky moc ulizlej...jako Aragorn byl takovej chlapskej 😃 😵

• no, ty jeho vlasy bly trochu olejnaty a pres vousy nebylo videt, jakej je kus..
    jinak to musis rychle napravit, catf! pac v eastern psomises a v dejinach nasili byl chlapak jako hrom (oboje od cronenberga), cestou z kina se vinula slinna stopa az k nam domu, sakra 😃 😃 😵 😵

• stazi no to pochybuju ze v takovym filmu by moh bejt s fresh frizurou a voholenej a navonenej 😃 😃 😃 😃

• mne sa este paci herec co hral Boromira v P.prstenov, ale nie v tom filme, ale v inych filmoch - Sean Bean, potom Olivier Martinez a Christian Bale (Americky psycho, aj ked zrovna tento film ma nenadchol).

• Mne sa Christian Bale pacil vo filme Ekvilibrium ( pripadalo mi to troxa ako Matrix ) ale velmi dobry film 🙂

• ano ten film je skvely!!!!

• Ved vravim. Celkom sa mi pacil. 🙂

• ta myslienka sfilmu a mi velmi pacila, a aj ked to bolo v podstate sci-fi, myslim, ze vychadzali v podstate z filozofii, ktore podobne praktiky vyuzivali (komunizmus, nacizmus...).

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém