Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • ano ja mam tiez niektore komercne filmy velmi rada, napr. z akcnych hercov mi nevadi Bruce Willis 😃
    ale jednoznacne u mna vedu filmy z filmovych klubov, co dava STV2 a CT2, uz som tu pisala o filme KAndahar (tematika Afganistan) a Ararat(genocida Armenov Turkami pocas 1.s v. vojny), to su posledne dva, ktore na mna velmi zaposobili

• Kandahar som aj ja videla...velmi dobry film....a co sa tyka tyx akcnyx hrdinov tak Willisa znesiem akurat v Armagedone a v 5.elemente...a hercov ktoryx vobec nemusim su S. Segal a J. Chan 😉

• ano tak to suhlas, s tymi poslednymi dvoma, co sa hereciek tyka, nemozem si pomoct ale Gwineth Paltrow a Nicol Kidmann fakt nemusim 😒

• Sponzor fóra
  • Gwyneth nemusim ani ja...a takisto mi vadi aj Meg Ryan. Celkom rada ma S. Bullock a J. Foster 🙂

• ja som mala Meg rada,kym som nezistila, ze ma v kazdom filme ten isty vyraz a vacsinou aj hra podobne typy....

• to ano...

• a este z komercnych filmov mam velmi rada Danyho partakov 😵

• Tak toto je aj moja srdcovka. Videla som to uz vela krat a stale to rada pozeram. 🙂

• zrovna jsem dokoukala Blow, uzasnej film 😵

• Mio vo co go?

• J.Phoenix normalny chlap? to hadam nie! ja z neho nemozem 😬 som zalubena ako pubertacka do neho 😬 😃 😃

• francy, tak bud rada, ze si to nevidela....by si prisla o iluzie, snazim sa vymazat si pamat a spomenut si ako vyzeral fo filmoch 😃 to bude moj J.Phoenix, ako normalny chlap pre mna neexistuje 😃 😃 😃

• sari v cesku to bylo Kokain, Jonny Deep a Penelope Cruz, je podle pribehu drogovyho dealera co delal s Pablem Eskobarem ( pardon nevim jak se to pise)

• Mio,už jsem na to koukala na netu..a bylo to dobrý?

• bylo to fakt super 😉

• Sponzor fóra
  • no, tak tady zapadl ten film, kterej ted davaj v kine, co se nam moc libil, takze to klidne jeste jednou zopakuju:
    V Bruggach (In Bruges) - je skvelej 😵 😵 😵

• stazi ja tu na to davala uz pred tim odkaz, desne se na to tesim 😉

• no tak huraaa 😃 😃 my na to taky docela dlouho cekali!!

• skoda ze m se mnou nechce chodit do kina ale todle by mu urco libilo 😃

• my sme po dlhom case boli v DVD pozicovni, tak som si konecne poziacala Piratov 3, tesiiiim sa na Deepa 😃
    drahy si zobral izbu cislo 14...neviem kolko s J. Cusakom
    A do buducna uz tam mam vyhliadnuteho Beowulfa, Edith, Piaf, Ilan Empire, Medvidka a kopec dalsich, juj, budem mat filmovy maraton 😃

• luko...to mas na dlhu dobu co pozerat... 🙂

• luko, ja som ho videla v nejakom dokumentarnom filme, bol na nejakom "vylete", tusim v afrike, neviem, ci sa aj tam licil alebo nie, ale vyzeral prirodzene a bol celkom fajn... teda nie ako vo filme, ale velmi odlisny nebol.. ale ja ho milujem aj tak 😃 😃 😃

• francy aj ja 😃 uz som vlastne zabudla ako vyzeral v tom rozhovore 😃 😃 takze znova laska 😃
    tanush, jaj, sa tesim, hlavne na nasej big tv je to super, ani do kina nemusim 😃

• to mas potom doma kino zadarmo 😃

• no domace kino sice nemame, ale kupili sme konecneeee LCD, doteraz sme mali minitv uhlopriecka snad ako monitor PC, uz sme to psychicky nezvladali,po roku 😃
    no ale caro kina to nenahradi 😵

• to ano...my mame doma LCD s uhloprieckou 82 cm...a je uz co povedat... 🙂

• si predstav ten skok, co sme zazili z uhlopriecky fakt neklamem asi 18 na LCD 😃 😃 😃

• to je veru riadny skok 😃 ...dnes tesne po polnoci davali moju srdcovku MATRIX. Tak som si to musela pozriet a preto som teraz taka mierne mimo 😃

• no jo dobry Matrix nikdy nie je zly 😃 ja som dopozerala tu izbu 1408, celkom fajn mystery, ale zaver mohli troska inak urobit

• Ja som Matrixova maniacka. Dokazala by som to stale pozerat. Jednotka bola super, dvojka tiez usla ale trojka sa mi uz zdala by taky odvar prvyx dvox. Ale inaksie super film. 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém