Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • mna trocha sklamali Pirati, dost ma to nudilo ten treti diel, zaver bol fajn.

• ja som piratov karibiku vobec nevidela a ked mam pravdu povedat tak ani netuzim

• ja len koli Deepovi, bol smiesny 😃 som ako male dieta, taka rozpravocka pre dospelych 😵

• Sponzor fóra
  • tiez si myslim

• tak na todle se fakt tesim, ukazky jsou super 😃

http://www.imdb.com/title/tt1033643/

• 😃 no jo takovej holcici film
    ale v pripade krize (mam hodne prebytecnych listku)...treba na to znasilnim muchinu

• ježíš Treat Williams je už tak starej 😐
    Jako Berger byl úplně nejlepší 😵

• ja potrebuju nutne znasilnit nekoho na Sex ve meste, vecer jedem ke znamym tak se poohlidnu po nejake obeti 😃 😃 😃

• tak jsem u kamosky vyfasovala novou hromadu filmu a dva ktery jsem chtela videt nejvic mi zabavil jeji novej pritel, sem myslela ze ho v tu chvili utratim 😦 😦 ja na ty filmy cekala mesic az si je prohlidne ona a kdyz uz jsem je konecne mela v rukach tak mi je zas sebere, ze ja krava sem to hned nestricla do tasky 😦

• zrovna sem dokoukala dream girls, je to bozi 😵

• Mio po čem jsi tak toužila? 😃

• novej Jasie James s Pittem a to druhy bylo Apokalyptika, no ja se k tomu dostanu az borec nebude doma 😃
    ted sem dokoukala Bucket list, nadhernej fim 😵

• mia...ty mas dnes nejaky filmovy maraton?

• jasne, dalsi varka filmu od kamosky 😃

• tak tebe je ale dobre 😉

• Sponzor fóra
  • videl nekdo Invazi? mam na to koukat nebo se budu bat? 🤔

• nepoznam tak ti neviem poradit 😉

• Bucket list o cem to je by oko?

• je to o dvou chlapech co umiraji, sejdou se na jednoum nemocnicnim pokoji a rozhodnout se sepsat list vseho co chtej udelat pred smrti a pak to zacnou realizovat

• no tak to vypada zajimave..jsem v sobotu zkoukla 28 days later a neco uzasneho.....Jsme pekne cvakala zuby

• ja se strasidelnejch filmu bojim 😃

• no taky jsme na to cucela sama..jsem mela pekne zarazene vetry...je to dost psycho a je tam i nejaka ta krev... 😃

• krev mi az tak nevadi ale horory jo, detektivka nebo thriller je jeste v poho ale musi to byt soft 😃

• ja horory nemam rada...skor thrillery mam v oblube 🙂

• ted jsem chvily koukala na Shoot them up a no nevim teda, po desti minutach jsem to vypla, vypada jako silena konina 🤔

• Mio na Bucket list se moc těšim 😵

• sari ze zaatku nic moc ale vydrz do konce, stoji to zato 😵
    ted jdu na Atonement, to budu rvat 😃

• tak jsem to dokoukala, ani tak moc nervu jako jsem desne nasrana 😬 jak ja bych ji zakroutila krkrem 🤔

• Ahoj, o víkendu jsem byla na fimu bobule, sice už to jede v kině dlouho,ale dostala jsem se až teď a nelituju, SUPER!!! 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém