Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • jj Bobule je luxusni... 😃

• koukama na slunce seno jahody 😃

• dokoukala jsem Departed, uzasnej film fakt, to stoji za to videt 😉

• Sponzor fóra
  • Videli ste Goyove prízraky? Veľmi dobre spracovaný film...

• videla ale zas az tak me to nedostalo, zpracovany dobre ale nejak mi na tom pribehu neco vadilo

• A čo? mne sa zdal zaujímavý, trocha odlišný od ostatných, hlavne ten záver..

• ja nevim, proste to asi neni muj styl ale neco mi na tom vadilo, necim neuplny asi, fakt nevim

• Mio Skrytá identita? O čem to je? 🤔

• no ja si davam Mesto mrtvich a u toho vecerim.... 😃

• je to bozi, policie verzus gang, kazdej ma jednoho informatora u toho druhyho a nikdo nevi kdo to je a nakonec ti dva hledaji jeden druhyho, fak po dlouhe dobe kvalitni fim 😉

• bense-čus,sme se dlouho neviděli,viď? 😃 😃

• Není to Země mrtvých? 🤔

• ja nevim mmt

• departed v originale

• tak zeme jsem to ale vemeno 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • tak ted uz jsem z toho vemeno taky 😃

• Mě neplaš,že by mi něco "mrtvýho" uniklo 😃 😃

• je to pekny,krev tam je,zombie atky,ale zatim to je takovy bezduchy masakr 😐

• mius, no mne se teda libil tenhel film, ale v originale (puvodne asijskej-jmenovalo se to volavka a ma to i dokonce vic dilu) a ne tak, jak ho amici okopcili.. 😉

• amici okopcej skoro vsechno co melo v originale uspech ( brutalni nikita, i blby navsetnici museli byt i v americe , blondyn s cervenou botou nebo jak je ten nazev )

• amici hodne kopsi asijsky a francouzsky filmy, asi jim chybi napady 😬 ale i tak je super pribeh

• no jo, kdyz tenhle film je moje srdcovka....kdyz uz vidim ten puvodni film, tak pak ten novej film me muze uz jen rozcilit 😃

• zkusim ten orginal sehnat 😉
    me ted pekne nasral Atonement, sem u toho zurila jak diva 😬

• Stazi ty jseš jak já 😃
    už jsem to tu taky někde psala., prostě originál je originál i kdyby v americkým rímejku hrála hvězda sebevětší ( ted mam na mysli zrovna Blondýna s Hanksem. ač Hankse myluju tak tady ani omylem 😠 )

• mius, ti nevim, jestli ja jen nenadrzuju tem asiatum (hraje tam i muj vlekej oblibenec, tedy dva) 😃 abys pak nebyla zklamana, kdyz jsi prvne videla amiky 😉

• evzi, asi jo, asi jsme konzervy, nebo jen nemame rady vzdavani "holdu" (rozumej- normalni vykradacka) filmu 😉 proto mi asi leze tak na nervy tarantino, zdarily to kopirant 😃

• Tarantina jsem videla jen 4 pokoje ( navic to ani není čistej Tarantino) a pak ..... ja nevim jak se to jmenovalo 😬 , Travolta tam hraje s cernochem, i Willis tam ma nejakej štěk
    pomoooooooooooc 😬

• Pulp fiction ( ještě že existuje imdb)

• ti mam jako hodit kruh? 😃
    prosim vas, tak jak tady furt kecam o blbostech, tak sem zase nenapadne vlozim-aktualne, ze ten film - v bruggach je super (taky jeste control a az na krev - to uz teda nevim, jestli v kinech jeste davaj) 😃 😃

• stazi už nemusíš nic házet ( stejně by mi to přistálo na hlavě 😬 a potopilo by mne to )
    už jsem se zachránila sama

až na krev jsem v cinemapalace v plzni už nevidela
    a control snad vubec
    ale neprolejzam to pravidelne

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém