Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Tak jsem dokoukala Zemi mrtvych a nic moc...

• stazi, tak Kauza CIA ... sice sem do toho sla varovana uz od tebe, ale myslim, ze to bylo jeste o kus horsi, nez sem cekala

mia, na Departed se mi libil akorat DiCaprio nahore bez 😃 Jinak me to celkem zklamalo..

• no to my taky necekali 😃 se to tvarilo jinak, ze.. 😉 😃

• Sponzor fóra
  • jo, ja videla rozhovor na Cnn se vsema hlavnima protagonistama.. a mela sem dojem, ze to bude bomba.. teda ty skoro 2.5 hodiny niceho me malem zabily, este ze sem si u toho stacila opilovat nehty 😃

• Já si z The departed pamatuji hlavně častý výskyt slova "fuck" v různých modifikacích... A taky ty mrtvolky 😉 S vínem a chuťovka to byl jinak celkem pěkný večer.

• no tak tohle dost dobre v kine delat neslo 😃

• stazi ale tarantino se netaji obdivem k asijskejm filmum a komiksum a ani to nemaskuje ve filmech 😃
    no ja si na departed budu asi hlavne pamatovat tu ruku v sacku 😃

• mius, vsak ja vim, ze se netaji a ze z nich spoustu vykrada (nebo nektery skoro cely prebere) a nazyva to poctou 😃 a to mi nak nesedi..no, ale dela to, co spousta dalsich, proste byl jen prvni na rane 😃

• stazi ja vim ja jenom ze to aspon nevydava za svoje napady jako spusta jinejch ale jink uz ho taky nemusim
    ted cumime na pribeh londynskejch gangteru podle skutecnosti, nase velka slabost, to miluje 😉

• Já mám kino nejčastěji doma. S přítelem hupsnem do postele a pustíme si něco, co jsme stáhli 😉 Víno a něco dobrého k tomu to je už taková tradice. To, že někdy máme v posteli i Doritos to je asi největší zlozvyk co máme - jinak nedrobíme 🙂

• to jsme delalvali driv blackipo, super vecer 😵

• smarja to by se libilo sari, nekomu rozrizli hubu od ucha k uchu 😬

• Copak to sleduješ? Ten chudák se teď může doširoka usmívat - skoro jako J. Roberts normálně 🙂

• Miušáku 😃 😃 😃

• normalka fakt bozi film, teda az na toho usmevavyho 😃

• Sponzor fóra
  • Mě se filmík z Londýna o gangstrech nevybavuje. Je to nějaký nový? Prosím, prosím název...

• http://www.imdb.com/title/tt0099951/

je to stary, ja to vidim poprve m to uz zna, jsou to slavni anglicti gansteri, musim rict ze super udelany a herci vyborne vybrani

• Děkuji. Tohle mě na tom dostalo - When People are afraid of you, You can do anything. Remember that. Brrr. Jak často říkám příteli, když mám nahnáno - spooky! Doufám, že to najdeme. Neviděla jsem to. Tak hezké sny.

• je to vazne super, m rikal ze je to pravdivej pribeh, pry byli ti dva vazne psychopati, ty dva herci byli vybrany tak dobre ze z nich mas vazne respekt jenom je vidis a je to hodne dobre udelanej film, vtahne to totalne do deje tak doufam ze na to kapnete, tady to bylo v tv

• Koukala jsem na ty stránky a jak píšeš - ti bratři vážně v Londýně působili. Pár lidiček psalo, že je jejich příbuzní znali nebo potkali! Je to založené na pravdě, tak o to to bude zajímavější. Snad to nějaký filmový fanda dal na Isohunt, tam stahujem nejčastěji. Ještě jedou díky 🙂

• zrovna jsem dokoukala The Last King of scotland, tak to byl hodne drsnej film, vybornej

• vcera isiel na Prime film Ostrov. Videla som ho po 3x a je dobry. 🙂

• tak mne priznam sa stacilo raz vidiet,ale nebol to zly fil, oddychovka 😉

• ostrov ostrov,, kdo to natocil, nemuzu to zaradit

• http://www.kinema.sk/clanok.asp?id=20369
    natocil to Bay, tusim Michael?

• jezis Bay no jo no ja si rikala, ja od nej videla Skalu 😉 na ostrov uz nezbyly po tomhle akcnaku sily

• nebolo to zle, ale nebola to ani Skala...ja na akcne nie som, ale Skalu som videla viac krat 😬

• ja trikrat- psala jsem na to referat a stacilo 🙂 do tretice vseho dobreho. ja si to blbec vybrala jen podle nazvu a vubec netusila, ze to bude akcni, pak jsem tapala co psat 😉

• ja teda z akcnych este mozem Con Air, asi mam slabost na Cage-a, lebo aj tam hral 😃 a Tvarou v tvar sa mi pacilo 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém