Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Mio-díkes 🙂

• sari neni zac, tady snad vali ukazky jenom na horory nebo co 😬

• holky, tak mi manzel oznamil, ze na netu jsou novy Desperate housewives, tak doufam, ze to bude fungovat, uz se tesim 😃

• Sponzor fóra
  • catf zalezi kde, me to ukazovala ze celej dil si muzou prohlidnout jenom uzivatele z usa

• Mijoši si mě už dlouho neinformovala o Manželkách 😞

• Mia, The last king of scotland som videla aj ja,Forest Whitaker tam je super!!! 🙂

• francy jsem se tam do nej zamilovala, to byl vykona jak svina 😵 😵 😵
    sari ip 😉

• sari mas to tam, doufam ze to dojde, znova to nepisu 😃

• francy fakt jsem z nej nemohla, hral jeste nekde jinde?

• Forest Whitaker hrál taky třeba v The great debaters (tam je i Denzel Washington a další černouškové), The Air I breathe a u letošních filmů vím o Ventage point a Street kings. Včera jsem si pustila 27 dresses s K. Heigel a předevčírem Over her death body (E. Longoria). To jsou takové oddychovky.

• mia, tak uz mam za sebou 3 nove manzelky a vyviji se to dobre 🙂 My na to koukame v anglictine v CR

• Forest je hlavne uplne bozi ve filmu Ghost Dog 😵

• Mijušáčku - 😵 díky 😵

• blackipo diky, to musim videt, je to muj novej idol 😃 😃
    sari nemas zac 😉

• ja som si vcera dala nahravat ten novy serial na Joj - Jericho,t ak som zvedavaaaaa 😃

• Sponzor fóra
  • luko, Jericho je ok, ale nic svetobornyho...cele nataceni skoncilo po 1.5 sezone(proste to uz nedomysleli)
    ...asi nejlepsi ze vseho je Skeet Ulrich v tehle scene 😃

• Jericho je celkom fajn...uz som to videla na AXN... 🙂

• holky a znate serial How I Met Your Mother?! to je strasna prcaaa... 😃

• To jsem bohužel ještě neviděla, ale to je jak tam měla hrát v nějakých epizodách i Britney Spears viď?

• zabi, jojo, my na to koukame, je to bezva..neco jako Friends ale v jinem podani

• jj, ted ve treti rade tam hraje i britney a jak pise catf, neco jako friends, ale v jinem podani. ja se u toho rezu smichy😃 a hlavne mluvej srozumitelnou anglictinou, taxe na to da koukat v klidu i bez titulku!

• Holky a na čem to dávají? Nebo dá se to někde stáhnout? Aj mi nevadí, stejně mám raději originál.

• no stahnout se to da😃 ale nejsem si jista, zda sem muzu psat, odkud to stahuju (ne kvuli reklame ale sve ochrane😃) (kdyztak IP) a jinak spolubydlici mi rikali, ze se to da nekde sledovat i online, ale watchtv.com, o ktere se zminovali, nefunguje:-/

• To já tu klidně napsala, kde stahuji nejčastěji. Stejně píšu z pc z práce, tak se toho snad nikdo nedopátrá 😉 Snad to je o.k. Pokud si myslíš, že je to bezpečné napiš mi prosím do IP.

• moj drahy vcera urobil najazd do pozicovne a priniesol 4 filmy, tak sme pozerali cely den 😃
    Beowulf - super, moc sa mi to pacilo
    Pod Moskvou - pokus o mystery thriller, velmi slabe, koniec bez pointy, odporucam vyhnut sa oblukom, strata penazi
    Medvidek - klasika, celkom fajn, na Machackovi sa vzdy pobavim 😃 ale nic svetaborneho 😉
    Saw 4 - to si drahy nemohol odpustit a kedze som s nim sledovala prve tri casti, tak som vydzala aj stvorku, no co na to povedat, | pointa je dost dobra, len tu brutalitu fakt nemusim.

• ja som bola v piatok v cinemaxe na takovou normalni rodinku...vyborny film...hlavne tie hlasky evy holubovej...od pelisiek ju mam strasne rada...vzdy sa na nej dobre pobavim 🙂

• holubova je jedna z najlepsich ceskych hereciek 😉

• tak tak...v peliskax bola vyborna 🙂 takisto dobra bola aj v ucastnikox zajezdu 🙂

• jsem vcera koukala na At ziji duchove 😃

• Mio-jooo? A vo čem to bylo? 😃 😃 😃

My zas na Sejmi je všechny -super bláznovina styl Kill Bill 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém