Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • je, na duchy bych se taky koukla, ja jsem se vcera koukala na vsemocneho evana, jak stavil archu, vlastne pokracovani vsemocneho bruce, dobra sranda

• sari jak je to v originale? mam pocit ze to tu zrovna mam 😉

• je to shoot them up?

• Sponzor fóra
  • Mijušíčku promiň,sem tu nebyla.. 😞 jojo je to vono 🙂

• zrovna na to cumim ale je to spatna kopie, vypada to ze to muze byt super ale cucet na to v tedle kvalite je celkem utrpeni 😃

• tak jsem to dokoukala, to je ale nebetycna hovadina 😃 😃 😃 😃 😃 ovsem muzu doporucit 😃
    koukala jsem na War s Jasonem Stathamem a musim rict ze zacinam mit tydle akcnaky rada 😉

• Tě pomalu dostanu i na ty horůry 😃

• mne ide v piatok moja srdcovka...nepriatel statu na prime ( skoda ze to ma cesky dabing 😞 )...slovensky dabing sa mi paci viac 🙂

• sari mozna i jo, sem videla nocni muru v elm street a rechtam este ted 😃 😃 😃

• tanusha to je mi lito ze na ceskym kanale to ma ceskej dabing 😬

• Miuš 😃 😃

• Nocni mura v Elm street to uz je klasika.I kdyz u toho osobne stale zarezavam strachy 😃 😃

• Vy barbaři- 😃 to je klasika 🙂

• klasicky film z 80tych let 🙂

• nocna mura je moj oblubeny horror 😵

• Sponzor fóra
  • Kdo ma rad asijsky filmy doporucuju thajskej film Penzionat... 😉 Je to fantasy drama...

• Už jsem měla ochutnávku z How I met your mother - vypadá to slibně... tak děkuji za info.

• 😉 neni zac, ja dneska dokoukala 20. dil treti rady, sla jsem se na net podivat, co me ceka v pristim dile a... zabrecela jsem😞 20. dil byl posledni v teto rade. dalsi serie az v rijnu 😢 no kdo to ma vydrzet?! asi se zacnu koukat znovu od prvni😃

• zabi, zkus serila Scrubs 🙂
    my ted koukame na The Tudors..

• zabitulko? co je v tom 20. díle, pls jen naznač?

• dnes tesim opat na Mesto tienov na Markize 😵

• luko...to je dobry serial 🙂

• ano, hlavne ze je to inspirovane skutocnymi udalostami 😉

• tak tak...len skoda ze to ma tak malo casti 😞

• ladido: naznacim: je to dil plny zvratu a prekvapeni! 😉 vic se naznacit neda, ztratilo by to kouzlo.. kazdopadne dalsi rada na podzim!

• ahooj 🙂 tak jsme byli v kine ne Ironmanovi a bylo to bezva...zabavne, rychle, super efekty a skvela rockova hudba...Robert Downy Jr vypada v natelniku i bez velice dobre 😃 😵 😵 Takze pro uvolneni stresu doporucuju vrele 😉

v nedeli se chystame na Indiana Jonese..

• vcera sme si pozicali Kauzu CIA....nuda najvacsia, nastastie nas znami vytrhli po hodine a sli sme vecer na drink, abni sme to nedopozerali, uplne o nicom a strasne pomaly sa rozbiehajuce 😦

• tak jsem koukala na Alfa dog, nic moc
    Me druhe ja, super film
    scrubs je super serial, na to koukam 😉

• ju, ale mame aj Elizabeth - The golden age...sa tesim, prvy cast bola skvela 😵

• Z Alpha dog jsem taky nebyla zrovna odvařená - a je podle skutečné události. Jo a ta obtloustá matka byla pěkně namaskovaná Sharon Stone - to překvapila 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém