Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Mijušáčku,ty jsi tu? 🤔

Včera jsme koukali na The Bucket List - než si pro nás přijde - sme já i manž.ob nakonec řvali jako želvy

• Moj oblubeny film je Laska s rizikom,,, s J.Lo a Benom Affleckom,,, len bohuzial ho neviem zohnat na dvd... 😦

• To bude asi proto, že to byl velkej propadák - zkus si to stáhnut - třeba to nějaký velký fanda dal do oběhu 😉

• Sponzor fóra
  • No bohuzial... stiahnut sa neda

• Aj, tak snad to bude mít někdo z holek a domluvíš se s ní. On už je to nějaký ten rok co to DVD přišlo do obchodů... Hodně štěstí.

• Dufam... a dakujem

• tak jsem skoukla U me dobry a je to fakt spica 😃

• baby určite si pozrite film P.S. I love you, krajší film o láske som v živote nevidela!!! ale ak neradi plačete radšej ho vynechajte. ja som ho celý preplakala.

• eri...diky za tip...rada si ho pozriem

• Ahojte, dievčence 🙂
    včera sme videli nového Indiana Jonesa a Kráľovstvo krištáľovej lebky - je to taký dobrodružný večerníček 🙂 odporúčam celej rodine!

• drahý sa teší, že budeme pozerať Indiana Jonesa spolu. ak je to večerníček tak na tom zaspím rovno.

• mna tie filmy o indianovi jonesovi vobec nebava...moj oco je na to maniak 😉

• P.S. mě docela zklamalo 😐

• To je jako Soudny den,jak ted bezel v kine.Zacatek vypada kvalitne,ale pak co se z toho stane? 😮 Jeste,ze jsem na to nesla do kina.

• ja sem ted videla Divoke vlny, boziiiiiiiiiiiiiiiiii 😃 😃

• Sponzor fóra
  • mne sa ten film páčil, je to trochu prehnane romantické, ale ja občas potrebujem vypnúť sa z reality. 😬

• ted jsem videla valiant, supeeeer 😃

• No mohli by zas natočit něco pěkného animovaného. Nevíte co se chystá?

• black zrovna jsem tu psala o dvou

• Já jsem toho holuba už viděla a jaký myslíš ten druhý? Aha už to vidím - tak Divoké vlny to jsem neměla tucha, že je animovaný. Díky hned doma juknu a postahuju, když to půjde 😃

• a ted je v kinech Kung fu panda, videla jsem ukazky a vypada to bomba 😵
    dneska jsme byly na Mejdan v Las Vegas, tak tahle jsme se uz dlouho nezasmaly 😃 vyborna komedoska 😵

• Caues tak sem zkoukla U me dobry a dobry 😃 bych neverila jakej dokaze bejt Polivka slizounek 😃 😵

• Horton je tiež animovaný film o slonovi

• holky je tu uz nekdo kdo videl film Sex ve meste? 🤔

• nee, ale tesim sa nan 😵

• tady uz bezi v kinech ale jeste jsem se tam nedostala 😞

• ja na to taky cekam !!!! ale jestli se Carrie a Big zase rozejdou, tak nevim, co se mnou bude 😞 😃 Urcite si beru s sebou krabici kapesniku 😃

• tak to ja taky, mozna to uvidim uz tendle vikend 😵

• ja som videla vcera najnovsieho Hannibala, celkom dobre... 😉

• on uz je zas novej Hannibal? 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém