Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • nie, ma asi rok ten film, ten o jeho zaciatkoch, o mladosti.. neviem, aky je presny nazov..

• cerveny drak?

• to spíš bude Hannibal zrození - pokud se dobře pamatuju

• Sponzor fóra
  • Mijušáku ty jsi taky drak 😃 😃 😃 Ladida má pravdu 😉

• sari ja se ptala 😃

• ladida, no to je ono.. 🙂

• jo tak ten sem nevidela, to je to jak je malej a schovas se se segrou, to mi rikala kamoska, ja mysim ze ty dva co jsem uz videla mi stacej az az 😃

• Mio doporučuju 😉

• sari dik, ja radsi ten sex ve meste 😃 i kdyz teda ho asi uvidim az na dvd ale uz se mi z kamosky podarilo aspon vytahnout jak to dopadne 😃

• Já si musím na Sex ve městě ještě počkat do příštího týdne. Už jsem četla na netu nějaké recenze a jsem zvědavá jak do dopadne. Jestli nebude happyend tak se aspoň pokochám na šatech a doplňcích 🙂

• Na Sex.. sa uz tesim aj ja 😉

• a v pondelok som videla Perfect stranger s Halle Berry a Bruce Willis-om, moze byt 😉

• a este som zabudla, ze som videla aj (trosku starsi) film Pan's labyrinth, zaujimave, odporucam, ale Night at the museum bolo dost o nicom, teda aspon pre mna 🙂

• ja jdu na sex zitraaaaaaaa, ale uz vim jak to bude tak uz nebudu tak napnuta ale i tak se desne tesim 😵

• my jsme vcera skoukli Charlie Wilson´s war...zajimave, Tom Hanks je opravdu vybornej.. urcite doporucuju pro milovniky politicke historie a pokud mozno bez dabingu..

• Sponzor fóra
  • Ja prave pozeram Ducha 😃 😃 Naposledy som to videla asi pred desiatimi rokmi, takze take fajn osviezenie 😃 😃 😃 😒

• tak Ghost sa skoncil dobre 😃 😵 , teraz zacina Shooter, neviete, co to je za film, ci sa mi to oplati pozerat?

• Aj Goodbye Lenin bolo dobre, trosku starsie, tusim z roku 2003

• videli ste Once? to je podla mna krasny film 😉

• goodbey lenin ma uplne dostal 😵 😵 😵

• aj goodbye lenin bol super 😎

• ahoj holky, byla jsem dneska na ten Sex ve meste a opravdu doporucuju. hooodne jsme se s kamokou pobavily 🙂

• ahoj, my dneska byli na Indiana Jones a jsem zklamana, scenar snad psal nejakej senilni deda, vubec to nemelo svih ani pointu... kdyz si vzpomenu na Chram zkazy... no tak to bylo uplne jiny kafe..

• dneska jsem videla Sex and the city, je to bomba, uzasny, bajecny, super a vemte si sebou kapesniky a vodeodolnou rasenku 😃

• Ahoj holky. Ten Sex ve městě se mi taky moc líbil. Četla jsem sice nějakou negativní recenzi, ale to je od lidí, kteří neviděli ani kousek seriálu a tím pádem nepochopí postavy.

• winnie ja ani nechapu proc lidi co se nikdy nedivali na serial chodi na ten film 😉

• Mio: aby mohli psát špatné kritiky 😃 Bylo to po dlouhé době, co jsem byla v kině a jsem nadšená.

• ja byla naprosto unesena, udelali to vyborne 😵

• vy jste me tak naladily, ze na to snad dneska vecer zajdu 😵 😃

• urcite jdi, ja na to tlemila s otevrenou hubou, s kamoskou jsme brecely jak zelvy, makeupy na tricku, hromada kapesniku, ja smrkala jak slon na cely kino, este ze me tak nevidel m 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém