Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Taky se chystam uz se tesim konecne zase neco poradnyho pro kikiny 😃

• miamia: 😃
    Ja vcera zkoukla Little Miss Sunshine, muzu jen doporucit 😉 pokud ma nekdo nejakou momentalni depresi sam ze sebe, opravdu se pobavi a zjisti, ze v tom neni sam... 😃

• Jo little miss je super hlavne ten deda to je borec fakt 😃

• Sponzor fóra
  • me teda liittle miss trosku zklamala, ta mal mi desne lezla na nervy 😬

• MIo no tim byla prave bozi ne ? 😃

• no v tom lezt mi na nervy nema konkurenci 😃

• musis ale uznat ze ten jeji tanecek to bylo neco famozniho proste 😃 😵

• no 😬 ale ja dost sinej pocit ze zas amici pretocili nejakej starej film, mam pocit ze jsem neco takovyho videla

• Mě dostala taky ta Miss, co se jí ptali jestli jí zmrzlinu a ona, že ano, a pak dodala, že je to vlastně zmrzlý jogurt! 😃

• ja jsem byla uplne "vydesena" z tech ostatnich malych soutezicich, to bylo hrozny 🤔 ale vyborna sebereflexe americkeho idealu krasy 😃

• chiquita me todle vazne taky desi, je jich hodne, uz nevim jak jim rikaj ale v podstate jsou to budouci miss amerika, ty decka by si meli hrat na piskovisti a ne mit na sobe make up a sexy saticky, ja bych ty jejich rodice prerazia, melo by to byt nelegalni, navic to pry pritahuje uchylaky jak mucholapka

• No jo když mají mámy na baterky co chtějí mít z holčiček modelky, to je pak těžké... Po světě běhá tolik krásných holek krásnějších než miss nebo modelky a do té branže nechtějí. Mají to v hlavě srovnaný. Copak je krása nějaká hodnota? Reklamy apod. se nám to snaží vsugerovat pekelně 😠 Pohodové dětství už těm holčičkám nikdo nevrátí.

• no tak zpatky k filmum dneska jdu na Sex ve meste se tesim uplne desne 😃

• muchi bez co nejdriv, stoji to rozhodne za to, ja mela otevrenou hubu 😉

• no Miousku jdu dneska 😃

• Sponzor fóra
  • ty se mas, hnd bych sla znova 😵

• jsem byla na sexu ve meste vcera s muzickem, smal se i on 😃
    a nepamatuju, kdy mi naposled ukapla v kine slza, ale dostali me mrchy (na konec) 😃
    uz se tesim, jek na to pujdu jeste jednou

• Vy mě napínáte jak kšandy já snad do čtvrtka nevydržím... Jdeme celá banda 🙂

• tak jsem byla na Sexu 🙂 a bylo to bezva, akorat jsem zjistila, ze jsem si to mela pujcit na dvd a nechodit do kina. Ja to prozivam svym individualnim zpusobem a reakce ostatnich mi to kazily...predevsim tech divaku, co reagujou na zaklade titulku..teda jakej blb prelozil upset jako rozjitrena, to by me teda zajimalo..
    Takze si to poridim na dyvku pro sebe a zkouknu jeste jednou(minimalne 🙂 )

• taky jsem byla na Sexu a taky se mi to libilo....holcicackej filmecek

• ahoj holky, já taky byla na Sexu (tu v Anglii) a mám podobnou zkušenost jako catf. Mně to dost kazily rozujuchané fanynky, které měly potřebu nahlas komentovat scény např.vzdechy, úžasem, obdivným hvízdáním atd. Taky jsme na tom byli s přítelem, shodli jsme se, že je to dost vtipné, ale chvílema fakt patetické.

• sex ve meste je bozi fakt 😃

• jo tak s tema fanynkama souhlas 😉 ja kolikrat neslysela co rikaly jenom kvuli tomu ze ostatni zvanili 😦
    muchi vid, m je zlatej, uz mi to zkousel sehnat v londyne na dvd, samozrejme na nej koukai jak na cvoka 😬

• pro sari:
    http://www.thehappeningmovie.co.uk/

mam pocit ze je to novej horor ale na ukazku se musis kouknout sama ja nejsem ochotna 😬

• mia, na wanted jsem videla ukazky a taky se mi to libilo..angelina vypada fakt dobre a ten kluk z atonementu ja vybornej herec 🙂

z happeningu mam docela obavy, jedinej film, kterej od nej stal za to, byl sestej smysl 😐 Pockam si radsi na nejaky kritiky..

• ja toho herce miluju a ona tam vypada primo uzasne 🙂
    no ja o tom happening nic nevim jenom to ze je to novej horor tak davam typ milovnikum hororu

• ty ukazky na happening byly dobry..je to od rezisera co delal Sixth Sense, Unbreakable, Signs, Village, Lady in the water ..krome sestyho smyslu s signs to byly dost propadaky, tak jsem prave zvedava, jaky bude tohle..

• ja videla jenom sesty smys s unbreakable a libil se mi jenom sesty smysl

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém