Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Na šestym smyslu v kině vedle mě seděly dvě holky. Film zkončil a jedna (zrovna to byla blondýna 🙂 ) povídá té druhé: "Hele já to nepochopila!" 😃

• blackipo tak ja takovejch slysela vic kdyz to skoncilo 😃
    nebo kdyz jsem bya na Purpurovych rekach tak jsem priteli rekla ze jako uz asi vim jak to je a poseptala mu to ale slyseli nas v rade pred nama, koukali na me ze jsem uplne blba a kdyz to skoncilo tak koukali jak pitomci a snazili se odejit jeste za tmy 😃 😃

• catf: tady bývají docela dobré recenze a je tam i na Happening

http://www.gorilla.cz/article/4604-recenze-stalo-se-shyamalan-klesa-do-filmoveho-pekla.html

• Sponzor fóra
  • po dlouhe dobe jsem se podivala na Rain Man, ten film je proste paradni, Hoffman to hraje uplne skvele

• chaarleene, tak to je teda drsna a fakt vtipna recenze 😃 , ale ten uvod uplne vvystihuje muj nazor, jak dlouho bude tenhle dost sebevedomej reziser tocit takovy kraviny 😃

• holky tak to vypada na vazne vybornej film 😃 😃 😃

• tak sem konecne videla to Monstrum nebo jak se to jmenuje to ty prisere co nici New York no a teda nic moc 😐

• to je to novy zfilmovani Hulka?

• Ne mio to je neco jinyho to je natoceny jakoby rucni kamerou hrajou tam samy no name herci 😉

• jeste me napada jestli je to to jak tam leti ta hlava sochy svobody? 😬

• Joooooooo to je ono 😉

• jo tak na takovy hovadiny nekoukam 😃 😃 😃 😃 ovsem preklad nazvu fakt vybornej 😃

• ja ani nevim jak se to jmenovalo 😬

• Holky, videly jste uz novej film Fenomen?
    Takovej docela divnej film...nejakej neznamej "fenomen" zpusobuje, ze se lidi hromadne sebevrazdej...navic to tak nejak skonci neskonci 🤔
    Prej je to od tvurcu Sestyho smyslu, ale nejak to neni znat 😬

• Rubi no to je ten Happeninig viz vyse na tyhle strance ne? 😬 🤔

• Sponzor fóra
  • rubi The happening, o stranku dal o tom pisem 😉

• a jooo...tak to jsem se krasne ztrapnila 😃 😃
    Jdu kouknout, co se o tom tady rika

• v poho 😵

muchi Cloverfield

• Rubi 😃 no ja taky ani to neumim poradne napsat 😃 😃

• Me vzdycky dostavaj ty nazvy....ja kouknu na francouzskej, pak na anglickej - kroutim hlavou, jak na to prisli...no a pak kouknu na ceskej a vidim, z to mohlo bejt jeste horsi 😃

• podle me to znamena jetelovy pole ale az tak jista si nejsem kazdopadne monstrum to neni 😃

• ja ted koukam na Mr Beana na prazdninach 😃

• No jo Mr Bean a na prázdninách k tomu, to je cestovatel 🙂

• ta scena jak ji morsky plody nema chybu 😃 😃 😃

• vcera sem se po dlouhy dobe zase koukala na My cousin Vinny a to nema chybu fakt 😃 😃 😃

• to nemá 😃
    Myluju jak jim to tam Marica natře v tý soudní síni 😃

• je to uz sem nevidela ani nepamatuju 😃

• jo takze Soukroma valka pana Wilsona super 😉 a jiz po nekolikaty Hotel Splendide taky super vsem fanynkam novyho Bonda vrele doporucuju 😉

• muchi na oboje si brousim zuby, to prvni mozna uz dneska a z novyho Bonda tecu to musim videt 😃

• mam tri dvd, zlaty kompas, ps i love you a over her death body, do ceho mam jit prvni? 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém