Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Mio no tezko rict me se libi snad jen ta mrtvola podle nazvu pac nevim o co jde ostatni dva bych asi nechtela videt 😬 🤔 😃

• muchi tady v te dire sem rada ze vubec nejaky meli, nebo jsem si taky mohla pujcit parasatko Babe 😃

• ps i love you je celkem pěkný

• Sponzor fóra
  • ja to vezmu jedno po druhym namatkou 😃

• mia, zlaty kompas je hrozna nuda, pro male deti...
    ps I love you je vcelku ok, je to dost smutny, takze ja osobne sem bulela skoro od zacatku az do konce
    over her dead body..to sem sice nevidela, hraje tam eva longoria ducha nevesty, co se mela vdavat a snazi se prekazit vztah zenicha s novou zenskou ..snad nejak takhle to ma byt...vcelku zajimavej namet na komedii..

• hele over her dead body je naprosto bozi, rvu smichy 😃

• tak to mam dokoukany, Over her dead body super, P.S I love you fajn romantika a Zlaty kompas, no pokud vam neni 6 tak to vzdejte 😬

• Jo jo, Over her dead body jsem taky viděla a podle názvu nečekala komedii, ani jsem nevěděla co to bude, prostě jsme to jen stáhli v novinkách a překvapilo mě to. Eva tam tomu andělovi dává pěkný kapky 🙂 Na americkou duchařskou komedii to není vůbec špatný. Já se smála 😃 Už jste někdo koukal na The Chronicles of Narnia: Prince Caspian? Já viděla jen upoutávku... Jde o to, že v Letopisech Narnie byla úžasná ta nejmenší holčička - a ten její hlásek - no úplně jsem si ji tam zamilovala.

• ja Narnii jeste nevidela ale ukazky na Prince jsou fajn 🙂

• No lepší než Zlatý kompas 😉

• lepsi nez zlaty komas je snad i cervena karkuka 😃 😃

• my u toho kompasu usnuly snad po peti minutach 😃 ani Bond to nezachranil...
    ta Narnie me osobne vubec nelaka, prvni dil jsem taky nedokoukala, jsem na to uz asi moc stara 😃 😛

• ja neusnula jenom proto ze zrovna prisel domu m 😃

• Teda já už kvůli té holčičce, co byla k sežrání Narnii dokoukat prostě musela. 🙂 Stačilo vidět ten její kukuč a slyšet hlásek a bylo to jasný. Jenže už nám povyrostla, tak to asi už nebude ono...

• tak to ja bych to pretrpela snad jedine kvuli tomu princovi, i kdyz je tak o tri generace mladsi, ale aspon se na nej da koukat 😃 😃

• Sponzor fóra
  • 😃 To jo, v ukázce je to sekáč. Až to stáhnem určitě se na to podívám, ale ta holčička v Letopisek Narnie byla prostě moje jednička 🙂 Princátko na ni asi mít nebude.

• ja teda tydle filmy miluju i kdyz jsem stara vetev akorat teda ten Kompas se jim mo nevyved 😬

• To mi ještě připomíná Eragona, co vím, tak dvojku Eldest nebudou točit... A ta Saphira to byla ale dračice! Tenkrát jsem byla hodně unavená a to jak zvítězilo dobro nad zlem mi řekl ten můj Marťan, já byla líná si pustit druhý den ráno konec 🤔

• vcera jsem koukala na Zabiti Jesse Jamese zbabelcem Bobem Fordem a je to fajn kapku dlouhy ale zajimavy 😉

• muchi s Bradem?

• my ted skoukli Heartbreak Kid s Benem Stillerem a teda je to klasicka blazniva komedie od bratru Farellyovych, ale bezva

mia, vcera jsem videla Over my dead body .. docela to slo, ale nic svetobornyho to zas nebylo...jako kdyby si Gabi odskocila od plotny do jinyho filmu..to fakt nechapu, ze nemuzou vymyslet jinej charakter😃

• catf ja vim ze svetoborny to nebylo ale co v posledni dobe bylo ze? 😬 ale aspon jsem se zasmala a hodne coz u vetsinty ostatnich rict nemuzu jedine u Co se deje v Las Vegas to vazne nemelo chybu ale jinak v posledni obe komedie v silnym upadku 😒

• je to fakt, ze takovy ty oddechovy filmy nestojej posledni(uz dlouhou) dobu za nic. No ja jsem zvedava na Wanted..

videli ste nekdo uz Fools gold?

• No a ja som včera pozerala starý dobrý film Slunce, seno, jahody 😃 😃

• Wanted mě taky zajímá, Angelina je tam vlastně taková Trinity a Morgen Freeman Morpheus jak jsem četla na netu. Jeden fanda to popsal jako Matrix s velkým smyslem pro humor.

• ja chci Wanted taky videt, no v podstate je to hodne podobny metrixu, myslim ze je to zfilmovanej komiks co jsem tak cetla

• koukam na Producenty, to je narez 😃 😃 😃

• ted jsem videla Facktory girl, smutny 😞

• videla jsem Run fat boy run a neni to spatny ale teda cekala jsem vic 😬

• To máme stáhlý, ale ještě jsme si neudělali čas na to mrknout.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém