Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • tak mi pak dej vedet jak se ti to libilo 😉

• tak wanted dobry, ma to spad, je to nabity, proste super vyplach mozku, pac premyslet se u toho moc nemuze 😉
    a jeslti nekdo srovnaval wanted s matrixem, tak bud mel vlci mlhu, nebo byl asi na jinym filmu, nez my 😃

• Hele já pročítala co psali fandové z ameriky a někteří to vážně k Matrixu přirovnávali 😃 No amáci no... Jsem zvědavá co tam zase vymýšleli.

• Sponzor fóra
  • tak jedina souvislost, ktera me napada, ze m.freeman je stejne jako morpheus cernoch a zabery zpomalenych leticich kulek, vic ani tuk 😃 ja teda filmy spis porovnavam alespon v ramci zanru/dejove linky nebo cehokoli nosneho alespon, tohle je ale mimo uplne 😃

• stazi ja to cetla ze je to stejna myslenka jako matrix ale jeste jsem to nevidela, desne moc to chci videt, uz se tedsim 😵

• Jo jo po Sexu ve městě další film, na který bych chtěla do kina 🙂

• ja chci na kung fu panda 😃

• mius, tak mozna meli i prozradit, co je podle nich hlavni myslenkou matrixu, pac jestli je ve wanted inspiraci m. pouze zpomalena letici kulka (coz je tam opravdu jedine, co by mohlo m.pripominat), tak to je opravdu uzasne prirovnani a videla jsemm uz par takovych filmu bez tak blbyho srovnani a m. jsem tedy vubec nepochopila 😃 😃

jinak ja nemam rada animaky, takze kung fu panda me nebere..

• ja animaky miluju 😃
    no ja na to wanted kouknu a pak ti reknu 😬
    matrix mam rada 🙂

• vo stvrtok sme boli na filme Kopacky (v originali Forgetting Sarah Marshall) a odporucam, skvela komedia 😃

• lalleta na to se desne tesim 😵

• my sme sa s drahym nasmiali ako kone 😃

• jdu cumet na Amarican gangsters, preklady maj v: madarstine, danstine, suomi coz nevim co je, islenska taky nevim co je, norstine a svenska taky nevim co je, samy takovy bezny reci 😃 😃 😃 😃

• jo tak bacha to byl jenom preklad varovani pred kopiema, film je bud anglicky nebo madarsky, naprosto logicka volba 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• Mio - 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • mio: predpokladam ze sis chtela rozsirit vedomosti a neco se priucit, tak sis to pustila v madarstine 😃

• chiquito ne v suomi, to znelo desne lakave 😃 😃 😃 me ten film stejne desne nebavil tak jsem to za chvilku vypla 😃

• ted jsem dokoukala Soukromou valku Charlieho Wilsona, super film 😵

• Jo?ten mě teda neláká... 😐

• pred par dny jsme skoukli ten film z C. Diaz a A. Kutcherem... Las Vegas neco... a teda nic moc..podle me se ti dva k sobe nehodi...
    na dnesek mame Fools Gold, tak jsem teda zvedava..

sari...malo krve, vid? 😃

• ahojte tesite sa na film od jakubiska bathory?
    kolegyna bola vcera na vip premiere a vraj je to celkom dobre a vraj ani tolko peria nelietalo ako cakala 😃

• Catf - 😃 😃 😃 😃

• anax, to by se mohlo sari libit 😃

me na to teda moc nezaujaly upoutavky...v ukazkach krome jedne vety nepadne uz zadne jine slovo...dost me tim odradili...

• sari no jo no nikomu tak nevysi streva z pupku 😃
    ja miluju filmy zalozeny na skutecnych udalostech a todle se mi moc libilo 😵

• vy jste potvory 😃 😃 😃 😃 😃

• ty ale jsou tam zabery z valky a tam se naka ta krev najde 😬

• tak fools gold byla dost nuda, no alespon klasicky Mathew nahore bez, takze na to se aspon dalo koukat 😃

• catf aspon neco 😃

• ted jsem videla krasnej film, Raising Helen s Kate Hudson, fakt moc pekna romanticka komedie 😵

• Holky viděly jste Untraceable? Na mě to utli trochu moc zhurta (možná to bylo tím vínem, co jsme u toho popíjeli), ale mě se to líbilo 🙂 Je to takové potýráníčko na způsob Saw, ale není to zas až taková drasťárna (nebo to bylo tím vínem? 😃 ) A se mi teď už tak nechce tak stahovat věci z netu - až uvidíte, pochopíte.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém