Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Na to se těšim...tak asi na to vlítnem o víkendu..na ten film samozřejmě 😃 😃

• a ja se tesim na Mama mia 😵

• Miamia, aby se netěšila na Mama mia - to by bylo divný ne? 😉 😃 A o čem to má být? Abba asi ne co?

• Sponzor fóra
  • muzikal udelanej z hudby Abby zfilmovanej, s Meryl Streep, ukazky jsou dost slibny 🙂

• konecne sem videla Wanted a je to naprosta bomba moc se mi to libilo 😵

• ja uz to chci taky videt kurna, musim nekoho odtahnout nasilim do kina 😬

• ted je nejakej novej horor od Hitchoka The Mist

• ja se taky na wanted chystam a kdyz to ted je odsouhlaseny stazi a muchou, tak tim vic 😃 😃

my vcera videli the eye s jessicou albou a to byla pekna predvidatelna volovina..nastesti je pekna i ona, takze pro milovniky peknych zen..v 90% scen je sama , to doporucuju..haha

• Mist bylo supeer-hlavně konec 🙂
    Oko - nás taky zklamalo 😞
    Wanted -sme chtěli zkouknout včera,tak asi dnes...

• tak mi ted dokoukali catch and release..neboli v cz zivot jde dal...nic uchvatnyho ale celku prijemnej romantickej film..

• tak koukam ze tady jde do kin novej batman, to je divny videt jokera v ukazkach

• novej batman me nijak neoslnil..i kdyz mam rada toho herce Christiana Balea..no ale Michael Keaton to proste neni...

meli by tady zavist zpetnou moznost opravovani gramatickejch hrubek, si pripadam jak blb 😃

• catf ja zadny nevidim 😃 😃 😃 😃
    ja na batmana nejsem ale je divny cumet na herce v novym filmu po jeho smrti to jsem myslela 😃

• Ahoj, tak jsme včera omrkli Horton hears Who a byla to hezká animovaná pohádka 🙂 Nejvíc mě dostala ta hláška a kukuč od toho žluhého chlupatého cosi co říká, že na jejím jetelu žijí poníci, jedí duhu a kadí motýlky. Po tom "poo butterflies" jsem se řechtala a museli jsme si to pustit několikrát a pokaždý jsem měla výtlem 😃

• Sponzor fóra
  • Mijušáčku-máš tam tu IP 😉

• sarinko kujuuuuuuuuuuu 😵

• Včera jsmekoukali na Chyťte doktora ....až na pár hlášek nuda 😐

• ja vcera koukala na Hory maji oci a dost sem se nasmala musim rict to byla dobra traparna zvlast kdyz ten jeden vohyzda vypadal jak jeden nas kolega 😃 😃 😃

• muchi kde to delas? 😬 😃 😃 😃 😃

• Videli ste Účastníci zájazdu? Aké to bolo?

• Mio no radiaci zamorenej dul to sice neni ale je to docela blizko 😃 😃 😃

• ty blaho, tomu rikam pracovi koletiv snu 😃 😃 😃
    jachin ucastnici jsou fajn 🙂

• Super, idú v piatok v telke, tak či sa mi oplatí k tomu sadať 🙂

• jo to jo 🙂

• ucastnikov mam doma na dvd a je to super film 🙂

• Mne sa Bale najviac pacil v The machinist.. tam bol uzasny! 😉

• ja ted koukala na Krale Artuse, to je silena chujovina 😃

• Francy tam já ho málem nepoznala - jako kost a kůže - brrr. Ale film skvělej.

• no hrozny tam bol 😒 ale pacilo sa mi, ako to zahral.. aj film sam o sebe bol dobry..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém