Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • na Bathory se tesim, doufam ze se mi to podari nejak videt

• ja ted koukam na Gilmorky, ty hlasky nemaji chybu 😃

• mia: gilmorky?? kde? v telce, na dvd nebo compu?? já jen, že u nás už by dávno měli dávat tu poslední sérii a nic 😒

• Sponzor fóra
  • tady ted zacali davat ty stary dily

• mia: no u nás prý taky na Nova Cinema..už jsem si ji nechala zapojít, ale ještě jsem neviděla ani jeden díl...dávají to prý dopoledne!! Tak nevím, jestli to budou dávat až po tu novou sérii a nebo tu novou hoděj na normál Novu.... 😒

to se máš! já se přitom vždycky počůrávala:o)) 😃

• ja to uplne miluju 😃

• mia: no to mi povídej.....mají super hlášky, gagy, ksichty......všechno 😵

• ten kdo pise scenare je genius 😵

• jeeej, gilmorky, to je moja srdcovka.... no novu nemame, takze si to budem asi musiet stiahnut z netu 😐

• Jo když mám volno a čas taky na ně koukám 🙂

• dneska me ale dostali Pratele, Ross v mistnosti s jeho date, vrazi tam rachel otec a rve na nej ze ji udelal dite, on se snazi vykroutit a v tom se ozve zaznamnik kde je joe a chandler kteri si stezujou ze maji doma stetku a jestli o tom nahodou neco nevi 😃 😃 😃

• Já to zrovna neviděla... Škoda. Jdem si pustit 21 jsem na to zvědavá v ukázkách to vypadalo dost slibně. 🙂

• ja zrovna vyhrabala dvd s Pulp fiction takze jdu cumet 😃

• Mijušáku děláš taky něco jinýho něž,že čumíš na dvd? 😃 😃 😃

• obcas 😃 ted bude travolta pichat injekci do srdce, to je bozi, jak ji tam udela to kolecko fixou aby se trefil 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • Tak poslušně hlásím to 21 se mi líbilo 🙂

• mia: taky si říkám.....nechceš dělat kritika, co se týče filmů.....zajímavá práce, která je zábavou, nějaký ty money z toho jsou..... 😬 😃 😃 😃

• verco to je moje vysnena prace 😃 ted tu mam dalsich asi 5 dvd 😃 a malem jsme vcera dosli do kina na Wanted ale m mi zavolal a ukecal nas na pivo, tak priste no

• tak jsem koukala na Zavrazdeni Jasieho Jamese, bozeeeee to je ale nudna chujoviiiiiiiiiiiinaaaaaaaaaaaa 😃 😃 😃

• Ja som včera pozerala Diablov advokát, bolo to dobré...len keby sa mi potom o tom nesnívalo 😬

• ja ted zkoukla Butterfly efect, super film i kdyz docela drsnej

• tak ja sem ve treti serii sexu ve meste 😵 😵

• Mio a jakej - jedničku nebo ten druhý díl?

• No tak ja pozerám Účastníkov zájazdu - tak trápny film som dávno nevidela 😦 riadne sklamanie 😛

• Já od nich čekala taky víc, knížka je lepší. 😉

• Inak takmer vždy je knižka lepšia ako film podla nej, teda aspon podla mna 😉

• To souhlasím, já i podle hereckýho obsazení Účastníků zájezdu čekala víc, taky mě to zklamalo.

• knizka je skoro vdycky lepsi nez fim, to holt zalezi na umu rezisera a to neni vzdycky to pravy orechovy 😬
    blackinpo prvni, sice musim uznat ze je to super zpracovanej film a orginalni ale ja jsem desna cita a jak rika sari posera a nektery sceny mi moc dobre nedelali zvlast ta se psem, takze druhej dil si asi necham ujit 😬
    awake asi nebyl dobrej napad pred mou operaci v narkoze 😬

• Awake - milujůůůůůů 😵 ,ale pro Tebe Mijušíčku v nevhodnej čas 😞 😃 fakt

• diablov advokat je moj oblubeny film...ucastnikov zajazdu som vcera sice pozerala ale zdalo sa mi akoby ten film nemal ani hlavu ani patu 😒

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém