Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • no a to bylo kecu prej co tu beze me budete delat 😃 zitra zas dobrodinci seberu notas a prectu si vas, dneska to driv neslo, lhal ze nefunguje pripojeni, teda vono fakt nefunguje ale on tu ma modem na pripojeni a schovaval ho v hruze ze mu sahnu na laptop, pozde, sem ho dneska nacapala ale on me zase ze hulim vajgla (dosli mi cigara 😬 ) tak oba drzime hubu 😃 😃

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Viděla jste některá The Happening? My jo hejč 😃 a dobrý 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahoj Mio - tak žiješ! 😃 A koukám, že si i užíváš 😉 téda vajgloše jo? Ty se nezdáš 😬

• Mijušáku ty vole,kdes byla? Jsme bez tebe všichni truchlili 😞 😃

• sari no to sem videla, si to zitra doctu a beda estli si tu byla vesela tatoz trousila vtipky 😃 roztahuju se tchanovcum na letim dome 😃 vedro ja svina, m je skoro v komatu 😃 ted sem videla Krokodyl dunndye 2 ale sem umln mimo takze ani nevim jaky to bylo 😬
    blackipo ty blaho az ti dojdou ciara tak si hod kamenem, abstak je svine 😬 a navic jsm si vybrala ten co jsme tipla predcasne 😬 ale normalne m je asi ufo i o nebo ma voci na temeni nebo co, fakt se vynoril presne 😬

• 😃 To je mazec! Kamarádka si na dovče udělala popelníček z hrnečku a za tmy, když jsme kecaly na terase si hrnečky popletla a napila se z toho, v kterém byla ta voda, do ktreré to všechno odklepávala a típala 😬 Naštěstí nekouřím 😃

• omlouvam ze za krasopis ale pouzivam m laptom, kram desnej 😬 a navic uz se dozaduje sveho milovaneho majetku zpatky, tak zitra pa 😵

• Pa užívej si to a zavlažuj se nám tam ať nejsi dehydrovaná 😉

• Mijušáku ty si zvíře hroznýýý 😃

• blackipo zavlazuju statecne 😃 hele ja si pravidelne klepu ciga do hrnku s kafem miso do popelniku 😃
    sari ja? ja muzikant 😃

• ja som vcera videla The Darwin award s Winonou Rider, celkom fajn, ale nic svetaborneho 😉 , a Hollywoodland s Adrienom Brody a Benom Affleckom, to bol celkom fajn film, hlavne Brody 😉

• Ahojte baby 🙂 Tak ja rozhodne odporúčam film PS: I love you... Je to to najkrajšie čo som za posledné roky videla, neuveriteľne prekrásny film, ktorý veľa napovie nám všetkým. Odporúčam všetkými desiatimi, krááása 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• O PS jsme už psaly,a na to co to slibovalo,tak nic moc 😐

• fakt sa Vám nepáčil ??? .. no teda 😬 ja som z neho celkom mimo 😵 😵 😵

• Sponzor fóra
  • vcera som videla film Hra osudu a velmi sa mi pacil 🙂

• Holky my vyrazili včera do kina a uprostřed napínavé scény - řežby vypli proud 😬 A to si z nás brácha dělal srandu než jsme šli, aby se nám nepřetrhl film... 😃

• tanusha, já taky 😉 zpočátku jsem se do něj nějak nemohla dostat, ale pak už to bylo fakt super 🙂

blackipo - docela dobrý 😃 my jsme byly s kámoškou na Sexu ve městě - asi 6x to přeskočilo a v jednu chvíli se tam asi 10 minut ozýval takový divný zvuk (znělo to trochu jako tlukot srdce), který přehlušoval veškeré dění na plátně 😬

• To máme ale zážitky 😃 včera jim to tam chvíli i zrnilo, že jsem prohlásila, že když stahujeme filmy, je to lepší kvalita než v kině... 🤔

• Janka,tak ti doporučuju - Než si pro nás přijde - The Bucket List- to je superfilm,a nakonec jsme s manžou řvali jako koně 😞

• sarinka: dík určite si to pozrieme cez víkend 😉 potom napíšem ako sme si poplačkali 😬 😎

• ja som si naposledy pozrela Tenacius D - Trsatko osudu - Pick of destiny. Velka sranda, rockovy muzikal, jediny film, pri ktorom som nezaspala. a vcera som pozerala sophiinu volbu, kedze milujem knihu, film si pozriem kedykolvek sa da... uz som ho videla asi 3. krat ale stale to zeriem. Stare ale dobre .. a inac, celkom ma zaujal serial Avignonske proroctovo, slo na na markize, ale strasne neskoro, teraz to hltam na ct. uplne super!

• ahoj, my si vcera pujcili 27 dresses a bylo to fajn, i kdyz to mohlo byt lepsi.. nejvic me zklamal "cheesy" americky konec ..i na meho m amika to bylo moc 😃

• zdar, tak jsem na dovci opet zkoukla Klub sracu, to je bozi klasika 😃

• Ahoj, omrkla jsem Pathology (to se přítel divil, když jsem řekla, ať to pustí) a nějak jsem se nebála konec je pěkná husťárna, no a včera Jumper - tam je M. Freeman bělovlasý a je to fajn změna (docela mu to sluší), ten poslední dobou taky hraje všude co...

• nojo, jumper jsme taky videli nedavno,ale to byla teda hovadina, nemelo to zadnej dej....blackipo, to byl Samuel L. Jackson..ne Freeman

• No jo! To jsem to pěkně zvrtala! 😬 Lupla jsem tam Freemana ani jsem nad tím neuvažovala, no to jsem celá já, nejdřív mluvím a pak myslím... asi jsem ho napsala, že ho mám raději.

• Akta X chci uverit docela dobry konecne probehne libacka 😃 ale ani jeden malej ufonek nikde takze trochu zklamani 😉
    Factory Girl uplna kravina 😐
    Rambo 😃 no chtela bych v 60 vypadat jako Stalone 😉
    Ale uplne bozi film Holky z kalendare sranda i moc hezkej pribeh super 😵

• muchi no neke, jako Maldr a Sculi? 😬 to me podrz 😃

• o cem jsou ty holky?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém