Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • HOlky z kalendáře jsou o tom, jak se anglické dámy v letech ( tak kolem padesátky) odvážou, a udělaj jednu bomba akci s fotkama pro kalendář jejich místního ženského klubu.
    A ta jejich akce má super úspěch, a ony jsou slavné po celé Anglii i dál ve světě, a každej je zná. prostě je to blaží na srdíčku.
    ovšem přes tuhle svoji euforii občas neviděj , že se jim taky něco někde ve vztazích kazí nebo jde do řiti.

• Ahojky,

Bathory jsem viděla a byla jsem teda víc než zklamaná, 😒 jsem občas nechutnej puntíčkář a potrpím si na detaily a u takového filmu obzvlášť - absolutně neodpovídaly vynálezy a přibližné datum, umělá kytka za uchem byl taky gól a takhle hnusně "nadělanej" sníh jsem snad ještě neviděla... 😠 ve finále celou pověst obrátili a z Čachtické paní se stala hodná teta ze Slovenska(tehdy Uher)... trochu trapné... 😛

• tak hodnou tetu ze slovenska musim videt 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • Daika oni nic neobrátili, oni jen ukázali jak to třeba taky mohlo být 😉
    jak víš, že to co je v knize je pravda?
    nikde nejsou žádné důkazy, dokonce nejsou ani žádné věci po grofce, nic, žádný pohár , žádná kniha z její doby nic, jako by vůbec neexisotvala

• babenky a pri akom filme ste sa najviac bali??? u mna to bol blairwitch - o tej carodejnici, ktora zabila mladych studentov, bolo to natocene akoze amaterskou kamerou. a potom este kruh 😒 Z toho som videla prvych 10 minut, potom som cumela len do vankusa a zakryvala si usi...
    a este jedna otazka do plena: pri akom filme ste revali? ja placem vzdy ked v hriesnom tanci dojde patrick a povie: Baby nebude sediet v kute. 😃

• jaylo
    presne - kruh a blairwitch. aj ked som vedela, ze blairwitch nie je realita a bola som pripravena, bala som sa hrozne.

na plakanie si nespominam...tusim pri Zivot je krasny...ale ked mam ms a pozeram film, revem aj pri komedii 😃

• ja teda som sa bala a stale sa boli pri Texaskom masakri..........fuj! A cim som starsia tym viac mi taketo filmy vadia 😕
    Inak Bathorycku tiez chcem vidiet, ale sem do UK bohvie ci to vobec dorazi.......

• jaylo tak z toho mala hororu co sem kdy videla byl Kruh nejhorsi a nejvic jsem rvala asi u Zelene mile a Legende o vasni a naposled u Sex and the city filmu

• sex v meste som nevidela... to bol taky dojak??

• tak na pul dojak napul sranda ale ty momenty dojakoidni staly za to 😉

• taky se pridavam..nejhorsi byl kruh...jeste tydny po tom jsem v noci videla, jak nam leze ta hnusna holka z televize, brr 😮 😃

ja rvu u vseho dojemnyho i u toho, co jsem videla milionkrat...specificky treba u serialu sex ve meste, kde se v predposlednim dilu carrie louci se vsema u vecere a rika jim, ze premyslela o tom, co kdyby je(kamosky) nikdy nepotkala..tohle jsem videla minimalne dvacetkrat a rvu furt stejne 😞 😃

napr ps i love you jsem prorvala od zacatku az do konce ...to se nedalo zastavit, to byl dojak nonplusultra 😃

• jeezinku tak ja som kruh videla prvych 10 minut a hned som to vypla. vcera som sama 😉 pozerala prvykrat v zivote mlcanie jahniat a nepochopola som ci ten hanibal ktory im usiel z basy bol ten isty hanibal o ktorom bol film. tada co to bolo nejak prepojene...
    a pri sexe v meste -film som revala ako mala. podla mna to spravili pekne
    inak Batoricku treba brat tak ze to je Jakubiskov film a mozte byt rady ze tam bol sneh , lebo vecsinou pouziva namiesto snehu lietajuce perie 😉

• me se to peri libi 😵

• pravdupovediac, ja jakubiska nemusim... ale bathorycku si pozriem.. hlavne kvôli tomu promu co okolo toho robili ... pocula som o nejakych mnichoch na korculiach a tak.. no necham sa prekvapit, uvidime
    no a hned druhy film, ktory si pozriem bude sex v meste, esteze ste ma upozornili, zbalim si vreckovky 😃

• neni od jakubiska ten film sedim na konary a je mi dobre? ten byl skvelej

jarulik, fbi kontaktovala hannibala, protoze potrebovala udelat profil toho psychopata, co unasel zeny a pouzival jejich kuzi, jelikoz hannibal byl psychopat podobneho razeni...kanibal.. takze takhle je to provazane..shodou okolnosti ale navic hledany vrah hannibala kontaktoval(protoze byl jeho fanousek) a vymenovali si vzkazy pomoci privatni inzerce v novinach..

• Sponzor fóra
  • catf > ahaaa tak vdaka. uz chaapem . zopar veci mi uniklo vzhladom na to ze som polku filmu mala zatvorene oci 😃

• me teda mlceni jehnatek neprislo az tak hrozny jako ty pokracovani potom

• tak ja sem se asi nejvic bala kdyz sem poprve videla Angel Heart 😬 a brecim u Pana prstenu Navrat krale v ty scene jak Aragorn rika hobitum "You bow to no one" 😃

• ja se docela bala u sestyho smyslu, vzdycky kdyz jsem cekala, ze se tam vyskytne zas nejaka ziva mrtvola.. nejhorsi jsou utopenci 😮 😃 ..takze proto kruh je pro me nejdesivejsi.. a jeste kdyz si hrajou ve fimlu s barvama..cernobila, nazelenala, nazloutla apod... 😶 😶

• me vetsinou vydesi nejvic to co neni poradne videt a ja si to domyslim 😬

• No Kruh, to bylo maso, koukaly jsme na to tenkrát na praxi v hotelu Horal ve Špindlu s holkama a tedy vybobkovaný jsme byly všechny i ta, co viděla nejdřív tu americkou verzi. A nejhorší bylo jít pak na naší ubytovnu tou úzkou dlouhou chodbou. A ta scéna jak leze z té tv ta mě děsí ještě dneska!
    Máme doma připravený The eye - koukla jsem na ukázku a třikrát se děsně lekla. To zas budou nervy. Jednou umřu při filmu na infarkt.

• ja videla jenom americkou verzi a dalsi me nezajima 😃
    ted koukam na ukazky na wall.e a napda me ze Jonny petka zase zije 😬 😃 😃 😃

• blackipo, the eye jsem videla nedavno a ma to par strasidelnejch chvilek, ale jinak je to dost predvidatelny..
    na kruh uz bych se znova divat nemohla(my skoukli jen tu usa verzi)..a tu mrtvou holku jsem doma videla v noci ve vsech stinech...jeste navic jak mela ty vlasy v obliceji..a clovek se hrooozne boji, co to bude za oblicej....desdesdes
     😃

a proto mam na dnesek "uricite, mozna" definitely maybe...obal se pysni tim, ze je to od tvurcu laska nebeska a denik BJ..

• Mia - Walle, číslo pět žije - když jsem ho viděla napadlo mě to samé. 🙂 A je sranda jak se přehrabuje na tom smeťáku, najde tu krabičku s prstýnkem, prstýnek zahodí a krabičku dál zkoumá, může to být legrace.
    Definitely maybe - jdu to prozkoumat, chtělo by to zas nějakou oddechovku. Catf pak napiš jak se ti to líbilo 😉

• ukazky na robota jsem videla v kine a bylo to fakt vtipny..no o s tim prstenem to byla klasika 😃 ..a taky roztomily..

dokuchtime vecu a hned poustim film, tak dam vedet

• Ja se musim priznat, ze pro me nejhorsi hororovej zazitek bylo 30 pripadu majora Zemana - dil Studna 😬
    Videla jsem to asi v 11ti letech, jen jednou a od ty doby mi staci videt jen ukazka a nejdu se ani vycurat 😃

• rubi tak studna me vydesila na nekolik dalsich et, navic muj deda nosil zelenou vestu 😬 sem ho dost divne pozorovala kdyz sekal drevo 😃
    ted si wall.e v ukazce nasadil sprndu jako bryle 😃 ja uz se na to tesim 😵

• Tak to máš Rubi stejné jako moje skorotchýně - zrovna nedávno jsme o tom mluvily 🙂

• jezis si mi to pripomela a ted pred sebou vidim jak se kejva ze strany na stranu s tou sekyrou a sem sama doma 😬

• studna je hodna oskara, to teda jo...

tak definitely maybe byla sice jedna z lepsich romantickych komedii, co jsem videla v posledni dobe(coz ovsem nic neznamena 😬 )..na konci to teda dost natahovali ..ja potrebuju, aby romantika byla presvedciva, a tomuhle neco podstatnyho chybelo..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém