Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • no ono to je v podstate to o cem jeji zivot byl, teda az na to ze drogy sama nebrala 😃 byla desne zajimava, nejhezci na ni bylo ze pokazdy vypadala jinak a to ze byla nevyrovnana na ni bylo v tomhle bussinesu nejzajimavesi, navic v realu vypadala spis jako krasnej kluk nez jako zenska coz je taky narez, to vis do filmu nejde dat, holt dycky to bude vyrez a navic zadnej film nikde nebude uplne podle skutecnosti, kazdej reziser si to upravi

• Mijušáku nedělej tady povstání proti hororům 😃 😃 😃

• ahojte.... vcera som bola v kine na filme V Bruggach a mozem vrelo odporucit - fakt dobry film, je to taky nekomercnejsi film, ziaden kasovy trhak ale fakt dobry 😉

• Sponzor fóra
  • janocka, o cem to je?

• sari uz zakladam odbory a maluju letaky s vystiznymi hesly 😃 😃

• mia, pridavam sa, tiez horory nemusim...
    janocka , co je to za film, prvy krat to pocujem

• To my je milujéééém 😃

• kurna, dneska jsem videla dvd s The ather Bolein girl a nemela sem prachy na ucte 😦

• strasne, ked nie su prachy na kulturu, ze? 😉 ved si pozicaj (bud prachy alebo dvd 😃 )

• no uz sem doma tak az zitra, stejne musim do banky pac mi mely pracy prijit dneska, jaky to vuec je? stoji to za to?

• ono to malo, myslim, vcera premieru v kinach.... zanrovo to tazko zaradit - mozno nieco ako cierna komedia s prvkami dramy 🙂 tiez som o tom dovcera nic nepocula, ale chceli sme ist s drahym do kina a jedina normalna vec po precitani zakladnych info a recenzii sa zdal byt prave ten film.... su nan dobre ohlasy zatial co citam na nete

• cerna komedie? 😕 ja myslela ze je to historicke drama 🤔

• miamia, historicka drama to nie, take filmy ja nemusim 😬 ved ked si o tom precitas info, tak zistis o com to je.... ja nemam talent na vypisovacky.... by som to rozpisala tak, ze by tomu ani diva svina nerozumela alebo by som sa prekecla a prezradila aj koniec 😮

• aha tak to sem tomu rozumela uplne blbe tem ukazkam, si to teda radsi prectu nez to koupim 😬

• ja som si tiez radsej o tom precitala, citala som aj hodnotenia ludi a diskusie tych, co to videli a kedze boli priaznive, neostavalo mi nic ine ako ist si to pozriet 😉

• Sponzor fóra
  • pod jakym nazvem to davaj?

• jo uz to mam Kralova prizen, no ale na anglickym serveru pisou ze je to bez humoru 😬

• no v SR je to pod nazvom V Brugach a pozeram na ceskej stranke Palace Cinemas, ze u vas to este nedavaju.... alebo uz nedavaju?

• Tak to je teda dobre divny nazov.... ked original je to In Bruges.... bolo tam dost humoru, takeho anglickeho 😃

• janocka ale ty mluvis o uplen jinym filmu nez jaaaaaaaaaa 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, tak pardooon 😃 😃

• v pohode 😃 ja o voze ty o koze 😃 ja si rikala ze prej komedie 😃 no na in brudge se tesim desne moc ale musim pockat na dvd 😵

• preco musis cakat na DVD? si to stiahni z netu; nie?

• ja to neumim 😬

• mia, my koukali na hbo serial The Tudors, ktery je presne o vlade Jindricha VIII ...stejne jako The other Boleyn girl... no byl to peknej stredovekej zabednenec..alespon, ze v tom filmu ho hraje peknej chlap..

diky vcerejsimu depresivnimu veceru, jsme si dneska dali oddechovku a sli na Hancocka .. prvni pulka filmu byla dobra, druha uz takova rozplizla... cekala jsem srandu a nadsazku a ke konci uz to prehaneli s emocema.... celkove me to spis zklamalo

• no na Tudorovce se chystam, uz to tu davaj ale furt mi nejak nejde vychytat kdy 😬 ale Joachima si nenecham ujit, z neho tecu 😃 navic historicky miluju 😵
    na Bolejnovic holky sem zvedava, dvd je zatim drahy jak cela krava tak musim pockat tak tejden a pude to dolu 😉

• mia, henryho v serialu hraje Jonathan Rhys Meyers .. co hral v Match Pointu

• aha ja myslela podle ukazek ze ho hraje nekdo jinej 🤔

• a dneska davaj Pearl Harbour......ach 😉

• to mam na dvd a dycky u toho rvu 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém