Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • sari, mne vadi, kdyz sex vyplnuje diry ve scenari 😉

• Blackipo 😃 level kravin ma kazdej jinde 😉 megakravinam rikam tak ze se to neda publikovat a hlavne na ne nekoukam vubec radsi 😃
    Sari 😃 me se chtelo brecet akorat kdyz odreli tu Shelby 😃 😵

• Muchi - 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • videl niekto hairspray?

• Muchi to máš dobrý, že se magakravinám vyhýbáš 😃 My je doma někdy nestíháme mazat z harddrivu 😬
    A dobrá byla hláška "Never trust a fart!" to jsem si vzpomněla na toho borce co si prdnul a pak řekl, že má bláto na hřišti 😃

• Caues takze Noc patří nám 😐 dost sem se tesila hlavne na Joaquina ale neni to nic moc prvni pulka filmu ujde pak to nejak ztrati drive a je to o nicem ale Kurz negativního myšlení to je teda hard core doporučuju všem co nesnašej falešný optimisty 😃 😃 😃

• 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

nová soutěž v USA

😬 😬 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• tak ja som videla toho Micheala Claytona- dobreee..

• safovaverca 😃 😃 😃
    tú súťaž obkukali z východu

• vcera som videla Rocky Balboa (aj to len preto, ze nic ine nedavali), no taku blbost som uz fakt dlho nevidela 😐

• tak sem konecne videla Az na krev a bylo to uplne super Daniel je borec Oscara dostal teda fakt pravem, uz dlouho jsem nevidela tak skvele zahranyho zlyho a zaroven nestastnyho chlapa 😉 vrele doporucuju 😵

• trip: jsem zvědavá, jestli přijde i k nám.......ti naši blbci, jak tam budou dělat kraviny:o)))))) 😃 )))) 😃

• Baby a videli ste MAMMA MIU s MEryl STREEP??? 🙂 Perfektný film,bola som na tom už dva krát a hneď vyjazdím za dvd keď bude.

• safovaverca - určite, vď všetky takéto relácie sa časom dostanú až sem, len sa musí nájsť niekto, kto to zrealizuje. 🙂

• Tak jsme koukali na Wanted a moc se nám to líbilo 😵

• Sponzor fóra
  • Wanted by som si teda rada pozrela

• ahoj vsem, tak jsme dneska byli zkouknout Batmana..vsechny dulezity role v tomhle filmu jsou obsazeny na jednicku s deseti hvezdickama, to se jim opravdu povedlo..na zacatku me uplne vtahli do deje, dokonce se mi to zacalo dost libit a to jsem sla jenom kvuli m 😬 ...skoda ze to na konci natahovali jak zvejkacku, bylo to zbytecne dlouhy tak o pul hodiny 😐

• Tak jsem videla Tobruk a musim rict ze teda nic moc 😐 skoda

• to mi řekněte, kdo půjde na tohle:

Strach ze tmy
    Pavoučí nohy kloužou po nahé pokožce... Nevysvětlitelné noční zvuky v tmavé ložnici... Obrovský prázdný dům, kde cítíte něčí přítomnost... Injekční stříkačka, která se přibližuje víc a víc... Mrtvé něco uvězněné v láhvi formaldehydu... Obrovský štěkající pes, který cení zuby a zírá na vás... Je tolik strašidelných okamžiků, které každý z nás tu a tam zažije - stejně jako tvůrci této cesty přímo do nitra strachu. Šest ze současných nejlepších francouzských výtvarníků a animátorů vdechlo život svým nočním můrám, které vypodobňují v ostrém kontrastu černé a bílé. Jejich propletené příběhy tvoří dohromady dílo, jaké jste ještě neviděli, dílo, ve kterém ožívají fóbie, hnus a noční můry, dílo, které probouzí strach v jeho nejniternější podobě.

🤔 🤔 🤔 🤔

• ja ne, rozhodne

• Mia, zaručeně Mia na to půjde 😃 😃

• do kina bych nesla ale na dvd to klido dam se rada bojim 😃

• Jááááááááááááááááááááááááááá 😃

• mám rada horory, ale toto bude určite nejaká francúzska blbosť. ešte som nevidela dobrý francúzsky horor. 🙂

• konečně jsem viděla Hady v letadle 😃 😃 😃 fakt suprovy B se všim všudy 😉

• Muchi - zdar 😵

Včera jsem čučela na chalupě na Prostě sexy...přestože to máme doma jako dvd....a řezala jsem se jako kůn 😃 Cameron byla boží 😃

• Sari ahoj 😵
    Proste sexy je fakt sranda 😃 a v posledni dobe sem se nasmala i u Zbouchnuta 😉

• sari, o cem to je? my koukali nedavno na Sweet things ..s cameron..pohodova romanticka komedie..

• Catf - o 3 bláznivejch kozách 😃 😃 😃 no to ti asi nestačí,viď? Počkej

Christina Waltersová a její přítelkyně vyznávají pravidlo nevázaného života. Prostě si nikdy nezadat. Muži jsou tu k tomu, aby se s nimi pobavily. To nejhorší, co vás může potkat je, citově se na ně vázat. Jednoho dne však Christina potká na diskotéce Petera. Vzájemné sympatie však skončí s koncem večera a zdá se, že Peter s Christinou se již nikdy nesetkají. Sebevědomá dívka však nemůže dostat blonďatého chlapíka z hlavy, a tak její nejvěrnější kamarádka Courtny vymyslí bláznivou cestu na svatbu Peterova bratra. To už je dost dobrý důvod k setkání. Výlet je však jednou velkou pohromou....

fakt sem se bavila,P. už spal,a já vedle něj řvala smíchy 😃

• sari, tak to je ten samej film 😃 😃 joo byl dobrej, taky se mi libil 🙂 piercingova scena byla opravdu nezapomenutelna 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém