Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Jojo a super,jak se ty dvě oblíkaly do hadrů z filmů 😃 😃

• tak na dnesek jsme si pujcili vantage point ..uhel pohledu..tak doufam, ze to bude stat za tech 50kc 😃

jinak z novych serialu muzu doporucit Two and a half man s Charlie Sheenem..je to zas neco trochu jinyho a prijemnej humor

• Catf - 2 a půl chlapa to úúúplně miluju

• Sponzor fóra
  • Catf dej vědět jaký to bylo..máme to doma a ještě jsme to neviděli 🙂

• sari, byla to dost nuda..zacatek ujde, ale pak jsem malem usnula..skoda, docela jsem se tesila..taky to bylo hodne predvidatelny, hned jsem vedela vo co gou 😐

• Catf - díky 😉

• včera jsem po hodně dlouhé době viděla Drž hubu a ač nejsem typ na komedie, tak jsem se upřímně bavila.... 😃

• Drž hubu je veľmi dobrý film. a na zasmiatie je dobrý aj Rrrr!!! s Depadieum. 🙂

• ahoj, dneska budem koukat na Ramba 😃 ..tak to jsem opravdu zvedava, ja zadnyho ramba jeste nikdy nevidela.. 🤔 😃

• Catf a na kteryho? 😃 ja nedavno videla toho posledniho a to bylo famozni 😃 😃

• Ahoj, videli ste niekto Skafander a motyl... prvych 20minut som chcela utiect, mrvila som sa a nemohla som dychat... Inak je to uzasny film.

• Drž hubu je dooost dobrej filmeček, pak se mi ještě moc líbí Zamřížovaná zahrada. to je tuším anglická provenience http://www.csfd.cz/film/22567-zamrizovana-zahrada-greenfingers/
    takovej slaďáček, s hepáčem ale na oodech fajn
    a pak ještě mám moc ráda ( a asi jsem to tu už psala) Do hola s Alanem Rickmanem 😵

• no jo, muchi, ten posledni rambic byl fakt hustej 😃 😃

• Poslední Rambo se náááhodou líbil 🙂

• na ramba sa aj ja chystám, len si musím spraviť čas. a ešte na ten nový Kingov film Hmla.

• Sponzor fóra
  • no musim uznat, ze stallone je furt v kondici 😃 ..videla jsem ten posledni, samozrejme..m to pritah nekontrolovane z pujcovny...bylo to dost kratky bez nejaky hlubsi pointy-ac jsem necekala zadnou zazracnou story, stejne bych rekla, ze mohli na dej trosku pritlacit..jinak krvavy sceny byly skvely..uz dlouho jsem nevidela tolik realisticke krve a tolik metod, jak nekoho odkrouhnout.. 😃
    ..jako dobry pro relax to bylo, to jo 😃

filmove zpracovany veci od Kinga nemam rada, jeste jsem nevidela dobre udelanej film, podle me se filmari neumej vyporadat s jeho detailnima popisama hruzostrasnejch scen..vetsinou je to moc dlouhy a nudny..jedinej, co stal za to, byl Misery

• a videl jste uz nekdo tropickou bouri (tropic thunder)?

muchi, co ten nakej kyc, bychom mohly na neco zajit, ne? 🙂

• Stázi - fotečku,jo? co to vidim 😃 😃 😃

• Catf - ta posledni Mlha je bomba....a konec je šokující..doporučuju! 🙂

• Stazino no jasan zajdem kouknu po nejakym echt kyci a razime 😃

• a co Torrente?? včera jsem zkoukla už 4. díl a fakt prča! 😃 😃

• muchi, tak je to na tobe, naposledy jsem vybirala ja 😉

• od Kinga sa mi páči sfilmované Pavučina snov, to je veľmi dobrý film, hlavne ako tam je zobrazená ľudská myseľ, a ešte Búrka, tam sa veľmi dobre pohrali s ľudským strachom.

• stazi, ja videla ukazky na tropic thunder a vypada to na skelej humor..teda hlavne R.Downy jr., co si necha udelat transplantaci pigmentu nebo co..,aby moh hrat cernocha ve filmu..ja si nejdriv myslela, ze ty plakaty jsou blbe udelany 😃

• o vikendu snad na ty Děti noci

• catf, ja samozrejme taky videla ty ukazky a jsme na to nateseni, jen nebyl cas, normalne bychom na to sli v premierovem tydnu, ale nestihacka, tak jsem na to natesena a ptam se 🙂

• tak zajdete na zohana, to je dobrej kyc, ale alespon ne nudnej 😉

• Kristi tak jestli to uvidis tak dej pak vedet me to docela laka i pres to ze cesky filmy moc nemusim ale mam rada tu Marthu 😉

• Zohana fakt nedam ani na dvd ne 😛 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém