Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • mne sa zas páči Vladárova nová tvár a Za plotom. na tom som sa zasmiala. napríklad Shrek 3 sa mi už nepáčil.

• nepozna niekto nejaky dobry psychologicky triller? 😬

• Moni - dobrý je Již mrtvý a super je Awake 🙂

• Sponzor fóra
  • ahoj sarinka mas na mysli death man s johnym deppom? 🤔

• nene - Již mrtvý /Already Dead 😉

• vypada to slubne prave som pozrela na youtube 😉 diky

• A ten AWAKE je taky super 😉

• vcera vecer sme pozreli 100 feets od na patia som milemu doskrabala ruky a zrejme mu zalahlo aj v pravom uchu.lebo rano som nasla kvapky do usi v kupelni na policke 😃

• mon - to tak pri filmoch kričíš? 😃

• Tripplebi - no ja som bola na Shreka 3 este v kine, bolo to super, ale ked som to porovnavala s ostatnymi, tak uz ma ten zelenac nebavi, vsetko je to take na silu robene, len aby bola dalsia cast 😠 chudatka deti, tie su z toho hotove, ked zbieraju tie postavicky do zbierky 😃 Tak isto ma ani Garfield 2 nezaujal, nuda. 😒
    Mne sa velmi pacili aj Roboti 😉 a Surf's Up s tucniakmi 😃 a tiez celkom ok je Splachnuty (tusim sa to tak po slovensky nazyva). 😃 😃

• A tiez doporucem dobru komediu spred roka... Noc v muzeu.. to je tiez zabavne 😃 😃

• radlinka - si to vystihla, tie pokračovania sú také nútené. Shrek 2 sa mi celkom páčil, ale trojka už nie. a Garfield 2 tak isť. prvého Garfielda milujem 🙂

• Je to ako napr. so Spidermanom, tak jednicka kazdeho asi zaujala, dvojka sa ledva odvlieka a v trojke uz nevedeli vsetci, co zo sebou a aky scenar by zaujal divka...no proste shit 😒

• No ale treba 2 batman je jeste lepsi nez prvni 😵 😉

• to jo 😵
    stejne tak jako jason bourne, kazdy dalsi dil byl jeste lepsi 😵 ( i kdyz i prvni film byl super) 🙂

• Sponzor fóra
  • Odporucam si pozriet Get Smart. Steve Carell je neskutocny herec. 😃 😃 😃

• konecne jsem videla 3:10 vlak do Yumy a je to super 😵

• bale? 😃 kdyz to je western...... 😛
    ale mozna se premuzu kvuli nemu 😃

• bale a crowe oba super 😵 premoz se 😉

• muchomirka - tak na vlaku do yumy som bola v kine a je to moja srdcovka. skvelý film.

• tripplebi a bale nebo crowe? 😃 😵

• to je ale blba otazka, preci bale 😵

• smarja tvoje preference davno znam ne 😃 se ptam tripplebi 😉 😃

• muchomirka - bale, ale v tom filme bol aj crowe strašne dobrý. bale je môj obľúbený herec odkedy som videla equilibrium, tam je na zožranie. croweho moc nemusím, ale vo vlaku mal charizmu. 🙂

• Tak dneska si vyberiem nieco zo starych nefalsovanych Ceskych Komedii 😉 Nech je poriadna sranda 😃 😃

• Docela jsem se pobavila u Juno, Ellen Page to zahrála skvěle (těhotná šestnáctka) viděla jsem ji hrát poprvé v Hard candy a to byl taky mazec. Fajn oddechovka. V kinech jsem tenhle film nějak nezaznamenala.
    Jo a viděl jste někdo Double dare? Stojí to za to? Nedávno jsem viděla Hell ride (produkce Tarantino) a náhodou jsem se dočetla, že když viděl Zoe Bell v akci obsadil ji do Death proof... Double dare má být dokument o kaskadérkách či co. Asi to bude těžko k sehnání co 😐 Zkusím se popídit.

• zdarec palec jsem zpatky 🙂
    vcera jsem videla In Bruge, no teda nevim ale podle me celkem konina 😬 Blaznovo zlato dost dobry, Vdas se a basta taky moc pekna prace 😉 😃 ted tu mam 6 dvd tak se teim jak to vcera budu stahovat 🙂

• Mijušáčku láskoooooo 😵 ahoooooj,no konečně 🙂
    Všechno OK?

• Ahoj, jo jo alles gute 😃

• To je dobře 😵

Tak pak poreferuj o těch 6 dvd 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém