Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Videli ste Elvin and the Chipmunks ? 😃 😃 😃 podareni su ti mali... 😉

• Ozaj aky bol Sex and the city ? ma to vobec uroven ? mne to pripada dost lacne ... neviem, chcem pocut nazory 😉

• No a teraz naposledy co som videla bol Man of the year s Robinom Williams...ale celkove hodnotenie filmu z 10 bodov mu davam maximalne 5. Nic moc, nic extra.

A dalsi Moving Mc Allister - zevraj cestna komedia, ale uroven z 10 bodov je uplna 0. Videla som uz ukazku, ale nemam chut si tuto hovadinu pozriet, skor hned spatne vratit a zamenit za lepsi 😠 😠 😠

• Sponzor fóra
  • uz jsem psala ze Sex and the city bomba

• miamia - a videla si Mama Mia ? Anglicania sa idu z toho zblaznit, niektori to videli aj 6 krat. 😕

• je to uplne uzasny, byla jsem na tom v kine a musim si poridit dvd 🙂

• vcera jsem videla znova Almost famous, vybornej film 🙂

• baby, poradte nejaku super komediu

• jednotka prilis rychleho nasazeni
    forgetting sarah marshal
    fools gold
    vdas se a basta

• tohle me tak narychlo napada z posledni doby 🙂

• miamia - dakujem, idem to pozriet 🙂

• forgetting sarah marshal vyzera dobre, idem si to "zaobstarat" 😃

• ja som pred hodinkou dopozerala Leatherheads - je to taky nenarocny film na nedelne poobedie 😃

• nemas zac 🙂 na leatherheads jsem koukala asi 10 minut a vypadalo to dost dobre ale pa jsem musela jit neco vyrizovat tak priste 🙂

• konečne som si pozrela film Hmla, ale bola som tak trošku sklamaná, aj keď ten koniec bol dosť brutálny. Viac sa mi páči Pavučina snov.

• Sponzor fóra
  • Tripplebi - ten konec byl mazec,co? 😞

• co to je? zas nakej horor? 😬

• Jojo 😃 takže ty nic neuvidíš 😃

• sarinka - to teda hej. nechcela by som byť na jeho mieste.

• a keď sme pri hororoch. pozerala som nedávno oko, americkú verziu. nie je to tak desivé ako to čínske ale celkom dobre spracované. aj keď ten koniec spravili trochu inak.

• Taky jsem to viděla 😉

• ty mas stesti ze mam nedostatek smajlu 😃 😃

• ooo jeste me napadl Klub sracu 😃

• ahojte baby,videli ste film Taken?bomba to je najnovsie co som videla.spracovanie efektov perfektne!!!Sex and the city slaba uroven.Ale ja neholdujem takym typom filmov ,mozno preto je to dost subjektivny nazor 🙂

• Film Jumper....celkem pěknej 😵

• holky a co filmec P.S. Miluju tě? 😃 super filmec

• taaak som si este vcera pozrela 40 rokov panic 😐 hmmm, toho herca mam velmi rada, ale cakala som nieco viac 😦

dnes si pozriem asi to taken alebo nieco stare napr. circus

• chloe1 tak Sexu ve meste se musis zastat, bylo to super film, bomba, uz jsem ho videla asi petkrat, samozrejme pokud jsi nezrala a nsledovala serial tak to neni to pravy orechovy 😉

• ja som vzdy tvrdila, ze serial sex v meste je strasna blbost, no a potom som si pozrela prvy diel a nemohla som sa od toho odtrhnut, takze film uz bol pre mna len taka ceresnicka na torte? 😃 😃

• babss: pěkný, ale takový na depku:o)

ooo: 40 let panic je bomba film!!! 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém