Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • jo v kine a vypadalo to uzasne 😃

• ja chci jit tento vikend na
    BURN AFTER READING hraje tam cloony a pitt 😵 😵 😵

• to nechapu o cem to je

• Sponzor fóra
  • je to komedie, pitt tam hraje trenera ve fittness

• no ale on je nejakej divnej ne?

• ahojte. vcera som si pozrela Proof s Gwyneth. 😐 hodnotenie fajn, ale som cakala trosku viac

• Tak prave sem videla Juno a je to naprosto skvely 😵 fakt moc fajn film 😉 a boziiiiii soundtrack

• Já skoukla v kině Zrcadla a Mama Mia,to je něco úžasnéhoooooooooo 🙂

• Já viděla taky mamma mia a mám už ji i doma na dvd 😵 Pak děti noci a nestydu...
    Jinak holky kdyby měl někdo zájem přepálit a vyměnit nějaké filmíky,jsem k dispozici 😃

• Jajo myslim,že to není dobrej nápad to tady hlásat 😉

• ahojte. ta mama mia je fakt taka dobra?

• Sari,jasně....ale koukni na ostatní fora.....ale samozřejmě,ruším co jsem napsala 😃

Mamma mia je opavdu dost dobrá....se všemi co jsem mluvila co se moc líbila,možná to dělají ty písničky beatless,ale mě se opravdu moc líbila...
    Děti noci se mi taky líbily,ale Nestyda na to jak byly všude ukázky moc neee....

• jaja - a da sa niekde "zaobstarat"? nemas nejaky zdroj? 😃 ja som to hladala, ale zatial som nikde nic nenasla v rozumnej kvalite

• Zdrojem byl přítel mé sestry,který si to koupil někde na nějaké burze,o jiném zdroji nevím 😃

• moja polovicka si prave pustila den nezavislosti 😒

• Sponzor fóra
  • Tak to jsem neviděla a asi ani by mi to nebavilo..Jsem pouze na romantické komedie apod.

• mamma mia je z pisnicek Abby 😃 😃 a je fakt bozi 🙂

• Teda Abba..já jsem dneska fakt mimo....omlouvám se...

• ooo citim s tebou 😬

• miamia - dakujem 😃 som si ale za odmenu pozrela novy diel greys anatomy a csi las vegas 😃

• ja nekdy nemam rada to ze ten muj filmy moc nezere ale zas na druhou stranu aspon mam telku pro sebe a nemusim snaset takovy koniny 😬 on totiz kdyz si jednou za rok pusti dvd tak to fakt stoji za to 😬 😃 😃 😃

• nooo tak to mas fajn, u nas sa to proste ide rad za radom 😃 a najhorsia je hlaska typu: "aha, aky film som nasiel" tak to nikdy nevesti nic dobre 😃 😃

• ja zrovna sleduju novy Zoufalky, no nevim, uz to neni ono 🤔

• mia, myslis po 5 letech? to chce par dilu a nakonec zjistis, ze je to diky tomu mnohem zajimavejsi..jinak by to bylo furt to same dokola 😉

• jo jo to myslim, no me se ty zmeny vubec nelibi, zvlast ta s gabriel, no cucet na to zkusim dal snad se to vylepsi 😉

• tak sem videla Iron Man je to faj Robert Downey jr. je naprosto perfektni 😵 , Great Gatsby klasika RObert Redford uplne super 😵 Forgetting Sarah Marshall docela sranda 😃 , Mongol film o Cingischanovi nevim no takovy zvlastni 😐 ,Mezi neprateli valecnej film taky nic moc 😐 Venkovsky ucitel parada naprosta Bydzovska je buh fakt 😵

• muchomirka - suhlas iron man je super

• no tak hele ja souhlasim ze RDJ je naprosto bozi, jak chlap tak herec ale proboha s tim Iron man to nemyslite vazne ze ne? 😬 a to podotykam ze miluju Harryho Pottera 😬

• miamia - aj Harry je super 😃

• baby, ak mate radi quentina tarantina (neviem ako sa spravne pise jeho meno 😐 ), tak odporucam From Dusk Till Dawn 😉

strasne crazy

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém