Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • no oni to propagovali jako velkou srandu a je to spis smutny

• jo to je pravda ale končí to dobře....

• koukala jsem zas na Mamma mia, souhlas s muchi ze meryl je bohyne 😵

• Sponzor fóra
  • Včera jsme koukali na Doomsday - Soudný den - a bylo to božíííí 🙂

• naka uchylarna? 😬

• tak já včéra viděla konečně Step Brothers! a Will Ferrell úžasnej jako vždycky! 😵 😃 😃 😃

• Mio jenom drobet 😃 ,ale fakt hezký

• sari no ja radsi zkouknu madagaskar2 😃

• tak sem ten madagaskar skoukla, je to boziiiiii 😃 😃 😃

• mia: a už je to v kinech?

• nevim 😬

• podle webovek je to v cr uz od 13 listopadu

• tak musím počkat až to přijde i k nám do varů, nebo se to pokusím sehnat i někde jinde....u nás je kino staršně drahý.... 😮

• Líbil se mi v kině film MIRRORS, mrazilo mě při konci

• calisto tady taky ale maji nastesi levny uterky protoze maji prazdno tak vzdycky letime s kamaradkou dohanet 😃

• Sponzor fóra
  • u nás vyjde kino kol150 kč a to nejsme moc velkký město, holt ruský ceny

• v brne taky tak nejak

• Hellunka - taky se nám Zrcadla líbila 😉 a ten konec....

• ja se tesim na Four cristmases, ukazky vypadaji super 🙂

• včera jsem byla na Mama mia. chodíme s manželem do kina každý měsíc, někdy i dvakrát, ale tohle bylo nej nej nej. jinak jsem minulý týden četla pýchu a předsudek, tak se nemůžu dočkat filmu!!! kamarád ho pro mě má. moc se těším

• zrona na mma mia koukam, asi po padesaty 😃 boziiiiii boziii boziii 😃 souhlas 😃

• No to mi neřikejte,vůbec mě to nelákalo,ale každej to strašně chválí 😬

• sari fakt to nema chybu, rozhodne na to koukni 😉

• sarinka - taky jsem viděla v kině několikrát ukázky a když jsem na to včera šla, tak jen proto, že to každý chválil. a že bylo speciální promítání v deset večer! což jsem zažila poprvý. a i když jsem věděla, o čem to je, myslela jsem si, že se mi to zas tak líbit nebude. no a moje první myšlenka na konci byla, že je to nejlepší film roku. 🙂 je prostě dobíjecí, fakt dodá pozitivní energii. holkyyyy kdo ho má, já ho chciiiii.... 😃

• tak ja sa neviem dockat Madagaskaru 2 a dost ma stve ze vcul nemam cas na kino....spoluziacka mi to do nebies vychvalila 🙂 ze su tam dobre brepty a tak 🙂 no tesim tesim 🙂

• ahoj.. tiez sa neviem vyrichtovat na madagaskar.. od minuleho tyzdna bolo vsetko vypredane.. takze sme sa nedostali..
    a dnes ideme s kamoskami na Dva dni v Parizi na predpremieru 😃 tesiiim.. ak bude zaujem, podam info 🙂

• ten madagaskar - dobry, no, ale ze bych z toho byla tak odvazana.... zas od toho tolik necekejte 😬 nejlepsi je na to jit s nejakym ditetem

videly jste vicky cristina barcelona? jake to bylo?

• na madagaskar se těším, ale podle ukázek si myslím, že jednička byla lepší... 😕 neviděla jste některá tu českou 3D pohádku o tom kozlovi a Kubovi? nevím přesně název, odehrává se to ve staré praze a ukázky vypadaly vtipně.

• kote1m:vicky christina barcelona bylo super, určitě na to běž, všichni herci jsou tam skvělí, úžasná veselá a hravá hudba, film je dost barevný a takový fakt rozverný 😃

• tak jsem zkoukla Pýchu a předsudek. krááásný, opravdu se drželi knižní předlohy. ten film jsem si náležitě vychutnala. 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém