Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • leirko: pýcha je nádherný film. teda - konec oproti té knižní předlůoze sice pozměnili, zpřeházeli děj, ale komu to vadí... já jsem si z anglického amazonu nechala poslat bbc verzi, šestidílnou, úplně boží! colin firth v hlavní roli.... a zjistila jsem, že film je vlastně - co se scénáře týče - zkrácená verze té bbc adaptace. stejně pozměněný konec. vřele doporučuju

klariku: tak to se těšííím!!! 😵

• kote....nebyl zas tak pozměněný?? a děj zpřeházený taky nijak nebyl, jsem teda nepostřehla. knížku jsem četla o víku a včera viděla film a porovnávala jsem a spkojenost. je jasný, že něco vynechat musejí, ale dialogy seděly. ve filmu akorát bylo, že se potkali brzy ráno a podle knížky se byli odpoledne projít. ale lásku si vyznali stejně. 🙂

• prave jsem videla My best friends girl, rozhodne musite videt, nareeeeeeez 😃 😃 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • tak jsme včera byli na Madagaskaru a dobrý. 🙂 byla premiera a kino plný špuntů, tak jsem si to užila, jak se všemu smály, bylo to roztomilý. 🙂 ale s manželem se nám dost nelíbila jedna scéna mlátivá. i manžela to znechutilo a řekl, že když je to film pro děti především, mohli si to odpustit. ta fakt byla ošklivá. ale jinak sranda. 🙂

• vcera som si pozrela filmik na www.itelka.com...Iluzionista sa to volalo, krasny romanticky film, stoji za to si to pozriet

• ted sem dokoukala Hulk 2. a teda když to porovnám s jedničkou tak to je nebe a dudy......2 jasně vede 😉

• leirka no ja podle me Mdagaskar neni az tak moc film primo pro deti 🙂

• ahojte,videl niekto z vas posledneho Bonda?teda ja som to videla vcera vecer aj s mojim priatelom a boli sme fakt sklamani 😐 😐 😐

• Bond ma nikdy nijako nenadchol, takže som nevidela 😬
    ale teraz v sobotu ide Narnia, tak sa teším, že to konečne uvidím.

• ja bondovky vobec nemusim

narniu som videla 1 aj 2 a nejako zlast ma to nenadxlo

• ja som počula len samé pozitíva na film, tak uvidím 😉

• Ja mozem Zelenu milu, Forrest Gump a vacsinu veci s Tomom Hanksom. A dalsie moje srdcovky su Prelet nad kukucim hniezdom, pripadne zopar dalsich veci s Jack Nicholson.

• Toma Hanksa mám aj ja veeeľmi rada, Forresta Gumpa som mala dokonca aj v diplomovke 😬

• tusim to tu spominala samera (ospravedlnujem sa, ak som nick nahodou skomolila), ale film Posli to dalej je naozaj moja srdcovka...

• konecne jsem videla vicky a cristinu v barcelone. allen se drzi! je to borec. sice f byl zklamanej, ale vysvetluju si to tim, ze tak uplne nechytil, jak si allen dela legraci z americanek a pak taky - zenska duse je tak slozita, viz film 😃

• Sponzor fóra
  • mne se posledni Bond libil 😉 jo a souhlas Vicky Christina Barcelona je super film 😵 😃

• tak bonda mame ale m na nem sedi a nechce mi ho pucit a vicky christina barcelo chci desne moc videt ale dvd bude buhvi kdy 😦
    dneska skouknu Kung fu panda 😃

• no ja se chystam na Requiem za sen se tesim 😵

• kote1m: zklamanej? no to jsem zvědavá, co tomu řekne můj muž, ještě to neviděl,a el mám v plánu mu to pustit
    miamia😛rodávají to na amazonu 😉

• klariku super kouknu na to 🙂

• miamia: http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_ss_w_h_?url=search-alias%3Daps&field-keywords=vicky+cristina+barcelona

a pak písni dojmy, já jsem fakt z toho filmu našená jako už dloho než z žádného 😃

• ahojte po dlhej dobe 🙂

novy bond - check
    bobule - check
    mama mia - check

😃 viac som nestihla

• a viděli jste někdo "no country for old men" od Coenu?

• klariku - ja este nie, ale mam to doma, ale to ti asi nepomoze 😃

• klariku no ja na to mam dost smiseny pocity, me se to moc nelibilo 🤔

• ta barcelona jeste neni na prodej, jenom se da zapsat do poradniku

• tahle zemne neni pro stary je jedne z nejlepsich filmu 😉 😵

• muchi me to tak jako neprijemne sokovalo

• Caute... Ja som videla Narniu 1 aj 2 a druha cast sa mi zda este lepsia.... odporucam... mne sa to velmi pacilo. 😉

• a z Bonda mi je uplne spatne...ja ho nemusim... proste uz by mohli konecne na tento typ zabudnut 😦

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém