Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • ted sem dokoukala mamamia no a teda .....Meryl je skvělá ženská ale ten děj nebyl nic mic 😒

• ja jsem z mamma mia uplne urvana 😵

• Ja som to osobne nevidela, ale keby nesadili na filmove 'esa' tak asi tento film bude prepadakom roka. Neviem zhodnotit, nechce sa mi zato vyhadzovat prachy a kopia sa ku mne este nedostala 😉

• Sponzor fóra
  • Videl niekto KungFu Panda ??? 😃

• nevim jak v cr ale v anglii uz je to nejuspesnejsi film na dvd roku a dotahuje na nejuspesnejsi vsech dob rikali 🙂 v kine to taky trhalo rekordy, i mym kamaradka ktery to videt nechteli ze na takovy filmy nejsou se to desne libilo 😉

• No ma to rating 5 hviezd...tak si myslim ze to je trhak...dobre odporucania a chvaly... poviem cez vikend...ked to mrknem 😉

• Ozaj na rok sa pripravuje Ice Age 3 😃 😃 😃 a

• super 😃

• Ozaj ten Wall-e je perfektny... vobec to nie je smiesne, asi len par krat som sa zasmiala, je to o laske a obnove zivota na Zemi. Tento styl je prave zaujimavy pre divaka a mne sa osobne velmi paci... 😉 😉

• me teda vadilo ze to propagovali jako komedii, ja sla do kina s tim ze se zasmeju ale bylo to spis k placi a to jsem tam dotahla kamaradku co takovy filmy vubec nemusi 😬

• to je pravda... bolo to propagovane ako komedia, vlastne oni vsadili len na tie najsmiesnejsie scenky a to bolo vsetko...

• miamia: aha, tak doufám, že tu barcelonu budou prodávat co nejdřív, já si to totiž přeju k vánocům 😃

ten film od coenů mě taky šokoval ale přijde mi fakt dost dobře udělanej a ti herci byli úžasní, hlavně Bardem. nakonec se mi to fakt líbilo, ale celou noc jsem z toho nemohla usnout 😃 manžel četl tu knížku a i jemu se to líbilo

KungFu Panda jsem neviděla.

• klariku no udelany je to dobre ale mela jsem z toho neprijemnej pocit a ten otevrenej konec mi taky vadil, podruhy uz bych na to nekoukla
    Kungfu panda dobry, dneska jsem to zkoukla 🙂

• A co teraz ceskeho bezi u vas v kinach ??? (alebo slovenskeho)...ja to vobec nesledujem 😴

• no u nas nic 😬 😃

• Sponzor fóra
  • Ja som vcera pozerala staru dobru klasiku... s Andelem....no nepozri si pana Marvana... tolko radosti co kedysi bolo, na horach, ci u jazera... 😃 😃

• ja mam doma homolky na horach to je taky narez 😃

• radlinka: u nás taky prdlajs 😃 ale když jsem byla v čr dávali zrovna "kozí příběh" animovaný film pro dospělé od H.Tománka

miamia: a viděla jsi od nich ten nejnovější s pittem (burn after reading)? já to nestihla u nás v kinu a tak doufám,že to budou ještě dávat. prý je to podařený a v klasickým jejich stylu černé komedie

• jéé, homolky mám taky ráda 😵

• Ja som minule pozerala Snezenky a Machri... to bola sranda 😉 a este Pat a Mat - A je to !!!! 😃 😃 😃

• pat a mat jsou borci 😃

• Este musim zohnat Vrchni Prchni ! 😃 😃 😃 😃

• Ja som minule hladala Tatuldu na nete.... Spejbl a Hurvinek a tie ich hlasky...no to je fakt narez 😃 😃

• a neviděli jste náhodou "utrpení mladého boháčka"? to je taky sranda, Landovský a Zázvorková fakt perlili

• to by si mi musela pripomenut Klari ... je to stare ??? ja mam rada stare - dobre klasiky alebo nove ale ako hovorite, musi to byt narez 😃

• Mne uz tie americke hovadiny lezu na nervy, keby aspon to archivu televizie napchali tieto stare klasiky, tak ja by som si to kazdy den pozrela z i-netu na dobru noc ...xixixi 😃 😃 😃

• jojo, tak z ´67 jde o to, že kluk přijde z vojny k mamince domů, tátu už nemá a na dědině žádná baba na vdávání, chlapec o to ani tak nestojí, ale matinka si umane, že mu najde nějkaou slečnu...no a on je takový moula a dobračisko, že je to prostě sranda vidět, jak sebou nechává vláčet, pak se teda probere a chytne se příležitosti

• takový laskavý, chytrý humor v tom filmu...

a viděli jste od W.Allena ten film se Scarlett Johnasson, tak 3 roky zpátky, jak jí nakonec milenec (který má ženu a dítě na cestě) zavraždí? tam byla naprosto výborná

• klariku videla kdysi davno ael uz si to moc nepamatuju, jenom si pamatuju jak porad hodila za zenskejma 😃
    to s pittem sem jeste nevidela, se mnou nema kdo do kina chodit tak dycky cekam na dvd

• ja som to tiez este nevidela 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém