Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • jo jo taky ho rada 🙂

• Santa je uchyl pujde pristi patek na ct 1, od 23 hodin

• a stejně tak Vánoce u Grisvoldů budou dávat 😬
    v úterý 23.12, na Primě v 9,20

• Sponzor fóra
  • kurna skoda ze jeste nemam vyresenej ten satelit 😦

• Grisvoldovi jsou něco 😃 😃 😃

• videli jste jak jeli do toho zabavniho parku pres celou ameriku s tou babickou v aute? 😃 😃 😃 😃

• to nevim, ale jak hrali v Las Vegas to jsem viděla

• tak to sem myslim nevidela ja

• tak jsme byli na verejnym nepriteli c.1 a byli jsme znechuceni 😛

• Santa je uchyl je děsnej a hnusnej film 😒 😛

• stazi tak to ani neznam, akorat Nepritele statu 😬 o cem to je?

• Mio to bylo super s tou babi v autě 😃

• sari nejlepsi byl ten konec 😃

• baby, toto ste uz videli? co je to za film? Deň, keď sa zastavila Zem

• jej a ahojte som zabudla

• Sponzor fóra
  • ooo nevidela a do kina na to nepudu, minule jsme se tu o tom bavily s muchi 😃 no davaji tady na to ukazky, dalsi katastrofickej film o konci sveta plus ten mimozenstan s jednim vokem vypada divne, jako ze staryho komiksu

• drahy si prave pustil Bangkok Dangerous, celkom dobre to vyzera, len som dnes leniva na pozeranie, tak to mrknem niekedy inokedy

• vcera som si mrkla JCVD...hmmm, niektore sceny fajn, nieco strach a hruza 😐

• Tak včera jsme viděli: Death Race - Závod smrti - supééér a The Strangers - Cizinci - to nás docela zklamalo 😐

• Koukám, že v Death Race hraje Jason Statham tak to bude zas akčňák jak blázen co 😃 Holky posledně jsem viděla film, kde se střílelo vlastně od začátku až do konce, taky se jmenuje Shoot 'Em Up - no mazec, to byla de fakto komedie jinak si to ani neumím vysvětlit. Něco pro chlapáky 🙂 A o noční jsem viděla Transsiberian.

• Black - Mě se to líbillo moc,tak nejenom pro chlapáky 😉

• Však já mám taky ráda akčňáky 🙂 to Shoot 'Em Up je ale neskutečná střílečka. Něco takového jsem ještě neviděla 🙂

• blackipo Shoop em up je uchylarna, sem nevedela co si o tom myslet 😃 😃

• Už ta první akce jak odstřelí tu pupeční šňůru je hustá - já to pak už brala jako komedii 😃 Nebo jak dal miminu ponožku na hlavu 😬 😃

• no ja bych rekla ze to musela byt komedie protoze to se jinak neda vysvetlit 😃

• No to co se nedalo použít pro svoji nereálnost v jiných filmech tak je v tomhle 😃 Řeknu ti takovouhle chůvu mít, tak se o dítě vůbec nebojím 😃 😃 😃

• jo ale ten by odstrelil i tebe kdyby jsi se priblizila 😃 😃

• No je fakt, že jako Monika Bellucci nevypadám 😃 Asi bych vážně měla díru v hlavě 😬

• rekla bych ze ten by asi strelil vsecko se pohne 😃

ja asi budu koukat na Nurn after reed

• Vy tomu nerozumíte 😃 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém