Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Tak holky, dnes som videla Meet Dave a je to do pohody... taky oddychovy a smiesny film 😉

• ahojte, prave som dopozerala P.S. I Love You 😢

• to je náádherný film, byla jsem na něm v kině. ted jsme s manželem byli na anglických jahodách a falcovi a oba filmy fakt pěkný!!!! v tom kině je to stejně jiný než pak v televizi.....

• Sponzor fóra
  • A co ako sa vam pacil P.S. I Love You ??? nie je to len taky cheese film ? 🤔

• radlinka, mne sa ten film moc pacil, uz len hlavne kvoli tomu, ze tam hral jeffrey dean morgan 😃

• Chystáte se někdo na Den,kdy se zastavila Země?

• ja videla do poloviny Burn after reading a je to priserna konina 😬

• Ahojte. Vcera so mmrk Wanted, ci ako sa to vola a je to strasna blbooost 😐 Som to len preklikala

• Wanted bylo super 😵

• na mna to bolo moc sci-fi

• wanted je bozi 😵

• proč sci-fi? 🤔

• 😃 ani neviem

jedine co sa mi fakt pacilo, bolo to, ako to natocili. kamera nemala chybu

• ale aj viem, ono to vsetko bolo take prehnane. to ako zabil toho tlsteho s tymi nozmi. zo zbrane na neho vystrelil s tou tycou (blbost, lebo keby toto urobil normalne, tak mu hlaven v momente roztrhne a sam seba zabije), potom s tym autom ako preletel a trafil cez tu otvorenu strechu toho chlapika, atd, atd...

• P. S. I love you...je jeden z nej filmů co jsem viděla,ale chce ho shlédnout aspon 2* víc to pochopíš a vcítíš se... 😉 pro mě nej romanticko-smutný-vtipný film!Jedině doporučuji..písničky mám stahlý na cd a poslouchám to denně v autě cestou do práce 😉

• Sponzor fóra
  • aha tak p.s. i love you mne nejak nechytnul, ale mozna jsem prote na nej nemela zrovna naladu. Koukali jsme na to doma. Ale vim, ze se mi takhle napoprvy nelibila ani Laska nebeska a ted je Love Actually jeden z mych nej filmu.

Wanted se mi libilo, clovek to ale musi brat s nadhledem, sem se i dost zasmala a James McAvoy je k sezrani 😛

• p.s. miluju tě je podle knížky a chci si jí koupit!! a víte, co se mi na tom líbilo fakt nejvíc???? konečně tam byl upřímný žal, pořádná depka, uzavřela se před světem a byla v háji. přesně takhle reaguju já a při představě manželovy smrti bych skončila na psychiatrii, to vím. a nesnáším filmy nebo různý seriálový detektivky, kdy jim zemře tragicky dítě nebo partner a oni utřou jednu slzu a jsou v klidu!!!!! to jsem nepříčetná!! takže tenhle film byl konečně ze života!

• ja teda znam podobnych filmu dost a mnohem lepsich, kdybych si jen vzpomnela na nazvy... 😐

• tak já asi taky..ale tohle prostě bylo opravdu ze života. přesně takhle bych reagovala já, proto jsem se v tom viděla. ale těch filmů a seriálů, kdy lidi setřou slzu ( i v moderních usa detektivkách) a nic, no to by mi hráblo. na to jsem opravdu alergická. proto jsem to v tomhle filmu ocenila.

• Jak o tom tu mluvíte, tak jsem si na youtube pustila trailer a musííííííím to vidět! Jen ten konec traileru, kde řekl: "P.S: I love you", tak jsem měla husí kůži až na zadku 🙂 Díky za tip, jdu to někde sehnat 🙂

• na stránkách koukej.xkrát.cz tam je... byla jsem na něm v kině a pak jsem si ho tam pouštěla..

• a četla jsem názor, že film je oproti knížce slabej odvar, takže sháním knížku. když jsem jí viděla, tak jsem si jí nekoupila, protože jsem myslela, že je to vytáhlý z filmu a pak jsem zjistila, že ten film je podle knížky a ted jí nemůžu sehnat. 🙂

• P S I LOVE YOU,nebylo špatný,ale čekala jsem víc,na to jak jsem se na to těšila 😒

• No ja neviem, pravdou je ze scenar je zaujimavy, len ci je to az tak zaujimave, ako ked sa clovek pozera na trailer. Ale Devil wears Prada bol uplne neskutocny....takze ten vrelo odporucam 😃 😃 😃

• jo, ten film byl dobrej, prijemne me prekvapil. meryl streep jako jeste nikde jinde..

• Devil byl pro mě nic moc..Meryl se ukázala v novím světle,ale tyhle filmy se točí furt...
    jinak co je ještě dobrej film pro ty co mají rády Denzela Washingtna(můj nej herec) je Inside man, Americký gangster, Muž v ohni! BEST FILMY! 😵

• tak jsem dokoukala Burn after reading, teda takovou piiiiiii...covinu sem uz dlouho nevidela 😬
    PS I love you nebylo spatny, pro me to zachranili iri, hlavne ten nahradnik 😃

• ja se ted tesim na novy fantasy Ink heart 🙂

• Dneska se budu dívat na Mejdan v Las Vegas hraje tam cameron Diaz A Ashton Kuthcher 🙂

• babss: ten film je fajn vsak uvidis, no proste takovej klasickej americkej🙂)

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém