Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • radlinka: naprostý souhlas moc pěkné....

• tak me by vydesil i manaskovym divadlem takze na to asi nekouknu 😃 😃

• Tak jsem koukala na mýho oblíbenýho Hellboy 1,2 - toho žeru 😃
    a na Vaše doporučení na Temnýho rytíře....začátek jsem myslela,že to vypnu a pak super,líbilo se nám to moc....a a super hudba 😵

• Sponzor fóra
  • no ja Temnyho rytire mela, ted jsem zjistila ze ho m vzal na vanoce synovci a ani se nezeptal, fakt super 😦

• moje oblubene su P.S. Milujem Ta, Lets dance,zelená míle 🙂 Pozrite sem na odkaz:

http://kuknito.sk/referal_georgeus.html

• Dobrý den,další kulturní okénko 😃
    Takže včera: Bobule - docela prča,párkrát jsme se fakt chlámali jak koně
      Max Payne - hrál tam můj oblíbenec, takže super 😃 , a hlavně je to moje oblíbená hra 😬
      Den, kdy se zastavila Země - sem se těšila a fakt kravina 😐

Příště pokračování ... 😃 😃 😃

• Už jsem byla na té Austrálii a hlásím 😎
    Nic moc - přeslazené, trochu jsem to čekala, dlouhý jako tejden před výplatou. Nicol Kidman je neskutečně plastiková (dole pod špičkou nosu jí na tom obřím plátně byl strašně vidět nepovedený steh).
    Ale dobrá výprava no, abych jen nekritizovala - a tělo (obvzlášť břicho) Hugha Jakmana taky dobrý 😃

• mna posledne pobavil Madagascar 2 a zaujali filmy The Duchess, Australia, August Rush a stary dobry vianocny White Christmas

• sari jak se proboha muzes tesit na Den kdy se zastavila zeme a nepredpokladat ze to bude pravina 😬 si nevidela ukazky? 😬

• ja som vcera pozerala film Zelena mila a poviem vam, zas ma to dojalo tak isto ako pred rokom...neskutocne dobry film.....Tom Hanks forever 😵 uz som to tu raz pisala ale filmy s nim mam rada aj preto ze maju vzdy hlavu aj patu, proste parada

• Mio právě,že neviděla 😬

• sari ja nastesti jo 😃 😃 😃

• Tak dál jsme koukali na Než ďábel zjistí,že seš mtvej...docela ušlo
      Na vlastní nebezpečí..český,taky docela dobrý..
      Dejavu - debilita
      Ples příšer...ještě větší krávovina

• Prosim Vas,som tu nova...Velmi by som si chcela pokeckat s nejakou babenkou,co si berie cudzinca(ako ja).
    Mam straaaasne vela otazok,potrebujem poradit.DAKUJEJ VELMI PEKNE!!!!Stastny Novy Rok 2009 Vam vsetkym prajem!!! Lulu xxx

• Lulu - stačí si dát do vyhledavače slovo cizinec a vyjedou ti odkazy na témata 😉 Tam snad najdeš co hledáš nebo ti někdo poradí. Vítej na beremku.

• Sponzor fóra
  • Takze Requiem za sen 😵 depka nesmirna ale uplne super film vrele doporucuju 😉

• Včera jsme zkoukli V Brugách...párkrát prča,ale ten konec...sem na.raná ještě dneska 😐 a celkově z toho filmu mám depku.
    Myslím,že Stázina to chválila...ta mi zasejc dá 😃

Jo a ještě Next-doporučuju 🙂 a Sissi a Yetti - to byla bomba 😵

• Ahojte po 100 rokoch 😃
    po dlhej absencii filmov (serialov bolo neurekom 😃 ) som si pozrela The Wrestler. Taky zvlastny film, urcite odporucam si ho pozriet 😉

• Sari 3O krasnej novej rok plnej uzasnejch filmovejch zazitku preju 😉 😵
    V Brugach se mi moc libilo 😃 a na Wrestlerea se uz moc tesim 😵
    Sari co je next? 🤔

• muchomirka - aj tebe krasny novy rok 🙂

• Muchinko 😵 😵 😵 - taky taky děkuju

Next - s N. Cagem

Prosim Tě co se ti na tom líbilo 🤔 😃

• zdarec! sem cumela pres svatky na filmy jak najata. Takze: Sirotcinec - je super strasidelny psycho ale skvele udelany, Zna ji jako svy boty - nic moc, Cameron Diaz v kalhotkach me moc nerajcovala 😬 , Penelope - supr oddych pohadka, Apollo 13 - napinavej dojak, Milion dollar baby - dobre udelany, napinavy, ale smutny 😞 , Frida - krasny - muj nejoblibenejsi film, Prilis dlouhe zasnuby - taky moc pekny, Den, kdy se zastavila zeme - uplna kravina.

• jo a jeste se mi moc libil film Leatherheads 😵

• Leatherheads to bolo super, suhlas muchomirka. na to som uplne zabudla 🙂

• Rosise schodneme 😃 Sirotčinec se mi moc líbil..ten konec
      Frída - miluju
      Den, kdy se zastavila zeme -blbost

• The Wrestler - chci vidět,dost ho chválí 🙂

• Sari no ja nevim co presne proste se mi to libilo tak nejak celkove 😃 😃 😃
    jinak teda sjizdim House md jezuch mi najezil celou prvni serii tak mam co delat ho zboznuju uplne 😵

• ale u toho sirotcince sem se fakt malem počurala strachy 😃 ale Keanu Rives jako ufounek byl nic moc

• House taky žeru 😵

• sari me se taky v Brugach moc nelibilo a myslela sem ze sem jedina 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém