Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • ja se tesim na Yes man, Role models, Che a tesila jsem se na Australii ale pry nic moc

• 3O no zvireci krev 😉
    na Che a na Australii se taky tesim ale uplne ze vseho nejvic se tesim na Cestu 😵 teda doufam ze to u nas pujde do distribuce 🤔

• ked budem posluchat, tak dnes si asi mrknem The Curious Case of Benjamin Button som zvedava, co to bude zac 😐

• Sponzor fóra
  • Sissi a Yetti je krásnýýýýý ,hrozná prča 🙂

OOO - co ty žereš nevim 😃 😃 😃 ,ale ty upíří žerou jen krev zvířat 😃

• muchi - zvieraciu? 😐 to uz im nasa nechuti?

• Jo na Buttona se taky tesim a jeste na Burn after reading 😉

• sari - no ja zerem od kazdeho trosku /dost/ 😃

• Yes man- může být dobrý 😉 a Mio,že nebudeš koukat na Sirotčinec je mi jasný,ty naše poseroutko 😃

• mucho - jo jak se pohnula t Lenost, to sem se malem posrala 😃 v Sirotcinci zerou boruvkovy kolace a pak tam chodi desne strasidelnej chlapecek ze zjizvenym xichtem toho jak sem zahlidla, tak ho ted vidim vsude, sme s pritelem na prochazce vyplasili koroptev a ja uz myslela, ze je to von!!!!!!

• ja trdlo, ved ja som videla aj Defiance. Daniel Craig je zase k zozraniu 😬

• OOO - tak pak napiš jaký to bylo 🙂

• no to ja takhle porad videla toho kluka v cerveny kapuce co byl v Hracich se smrti 😃

• super hovoril po rusky, teda aspon tak otvaral usta 😃

• Ty Mucho to Burn After Reading smrdí jako Brugy 😃 čuchám,že to bude něco podobnýho debilozního

• Sari tak v tom pripade pro me dobry 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • Defiance..jaký to bylo?

• muchi Burn after reading je priserna hovadina 😃 sme na to koukali jestli si z nas jako delaji prdel nebo co 😬

• sari, dobre to bolo. je to z obdobia vojny. tusim z nejakeho 1940? cca. boli 3 zidovsky bratia, co utiekli z polska a bojuju proti nacizmu. treba si to pozriet

• No dyť jsem to říkala 😃 😃 😃

• Mio no nekecej 😬 se tesim na cvicitele Brada 😃

• sari fakt jeden z nejhorsich filmu co sem videla 😬

heled co je novyho
    http://www.imdb.com/title/tt1179891/

ale ukazky si prohlidni sama 😃

• No jo to čeká na mě 😃

• Yes man je podle skutecnosti, ale poridim si i knizku protoze film je prenesenj z anglie do ameru takze se trochu lisi

• muchi jak chces, koukni na to uvidis ale nerikej ze jsem te nevalovala 😬

• Mio - jdi se věnovat svlečenýmu m 😃 😃 😃

• neviete nahodou, kedy sa rozbehnu opat serialy? okrem dr. house nic ine nepozeravam 😠

• Ve středu nebo čtvrtek by měli začít nový Chirurgové 🙂

• ooo vetsinou po novym roce, hadam pristi tejden to zas rozjedou
    sari nejsem magor 😃

• mam este survivors v zasobe 😃

• holky ja si nemuzu vzpomenout jak se menuje komedoska co chci videt, bylo to o tom ze nataceli film z valky( myslim vitnam) a ti herci to nebrali vazne tak je poslali na vojenskej vycvik a byl z toho pruser, myslim ze v nazvu bylo neoc s bourkou

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém