Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • aaaaaaa uz to mam 😬

• jo a Bride wars bude super si myslim 🙂

• mia - tropic thunder

• Sponzor fóra
  • OOO - koukala si včera na ten film?

• sari, nie. dnes si ho chcem mrknut. vcera ma frajer zlanaril na dalsie dieli dr House 😃

• Sem si mohla myslet 😃 😃
    a neviděla jste některá Changeling?

• neviem to najst v rozumnej kvalite. vsetko je len konorip a na to sa neda pozerat 😠

• Myslíš,že to bude dobrý? Jo a taky se těšim na Underworld: Rise of the Lycans 😵

• uvidime, ma to velmi dobre hodnotenie.
    a co to je zac, ten druhy film?

• To je Underworld 2 🙂

• jaaaaj 😬

• sari kamaradka byla na Changeling a rikala ze super film ale prisernej dojak a depka 😬

• Mio jo? Tak to musim vidět 😃

• no je to podle skutecne udalosti tak rikala ze ji to hodne vzalo ze by se mohlo neco takovyho stat

• Caute holky, bol uz niekto v kine na animovany film NIKO ? 😃

• Sponzor fóra
  • o tom jsem jeste neslysela 🤔

• Všera jsem viděla Prom night a tedy to byla slabota. Pošahaný učitel tam podříznul koho mohl a ani jsem se nebála. A od Vicky Cristina a Barcelona jsem čekala tedy víc 😐

• Black - jo? na to sem se těšila 😐 (Prom night)

• Myslím, že tě tam nic nepřekvapí. To co tam je už jsi viděla určitě někde jinde. Jo vlastně jsem se divila, jak ty mrtvolky zvládnul rychle a čistě někam uklidit 🙂 A jak tiše zabil jednoho kluka - ale víc psát nebudu. Mrkni na to a uvidíš sama, jen myslím, že to pro Tebe bude slabé kafe 😃

• doporučuju Stmívání, v tv byla te´d dobrá Zkrocená hora a v kině mám te´d zálusk na : Austrálii, Changeling, Yesman, Nouzový východ a Po přečtení spalte...

• Viděla jsem Ghost town a je to moc milý film u kterého jsem se i zasmála. Prima oddychovka. 🙂

• blackipo: Ghost town se mi taky moc líbil.
    Taky jsem teď viděla Star dust a příjemně mě překvapil - po dlouhé době dobrá fantasy (hraje tam i hlavní hrdina z Ghost townu 😉)

• videla jsem Leather heads, docela fajn 🙂

• a ted sem dokoukala Ramba 😃 😃 😃 tak tomu rikam rizoto 😃 😃 😃 😃

• ahojte. poslusne hlasim, ze The Curious Case of Benjamin Button som este nevidela, ale prave som dopozerala City of Ember... 😐 malo to velmi dobre hodnotenie, ale vobec neviem preco. 3/4 filmu sa tam poriadne nic nedialo, slaba akcia, zle efekty... podla mna je to film na jedno pozretie...

• podle ukazek mi ten Button pripada trochu jako Forrest Gump

• no uvidime. som zvedava, ako bude pitt vyzerat na konci filmu 😃

• mia, to bude asi tim, ze scenar napsal stejnej clovek

• ooo asi bude mimino 😃
    catf to jsem nevedela, ja to az tak nestudovala, koukala jsem jenom na ukazku 🙂

• ja som taka koza sprosta 😬 ja som si kukla koniec 😬 😶

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém