Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • ooo ja taky 😬 😃 😃 😃

• 😃 😃 😃 a teraz co? uz to nebude take zaujimave 😐

• Tak pak napište jaký to bylo 😉

• Sponzor fóra
  • taaaak the curious case of benjamin button dopozerany... bol to naaadher film. dlhy ale nadherny 😵

• tak to musim kouknout, ja zatim videla jenom nejakej kousek 🙂
    vcera tady davali zvlastni film Snow cake, jsem to videla az od poloviny, dobrej dojak

• uz jste slysely, ze bude Sex and the City - the sequel ...hura!! 😃 Ja mam doma prvni film a uz jsem ho skoukla trikrat vcetne komentare rezisera k celymu filmu 😃

• ona uz na te premiere prvniho rikala ze uvazujou o druhym kdyz videli ten uspech 🙂 no jenom aby to neprehnali 😬 Samanta bude brzo v domove duchodcu 😃

• Tak včera: Babylon A.D. - super,a taky tam hraje můj oblíbenec 😉 a ten jeho hlááás 😵
      Stmívání - to se mi taky líbilo (Muchinko tak jsem bláznivá puboška,no 😃 ) je to dobrá upířina
      Passenger - super a konec nám vyrazil dech..to bych nečekala
      Stuck - podle skutečnosti,a taky super 🙂

• Holky koukněte na Changeling 😵 Krááásnýýýý, Angelina je úžasná...je to smutný, ale nádherný a krásná hudba 😵

• HOLKY včera jsem zmrkla Výměnu z Angelinu a úžasné můžu jen doporučit!! 🙂

• ja vcera koukala na Shrek Halls 😃 😃

• Koukněte na Blindness....super 🙂

A neviděla jste některá Body of Lies? Prej je to pěkný.. 🤔

• sari to je nejaka uchylarna zas nebo n to muzu koukat? 😬

• To zkousneš ..akorát je strašný jaký dokážou bejt lidi hajzlové 😞

• tak to nezkousnu, kouknu na Grinc 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • Jukla jsem na Impact point a tedy chlapi se tam určitě rádi podívají na volejbalistky - ach ta těla! Taky chci takový 😃 Hraje tam z BH Brian Austin Green takovýho pošahance zabijáka.

• Už jste někdo koukal na Pride and glory? Mám to doma nachystaný a jsem vážně zvědavá. Hraje tam Edward Norton a taky Colin Farell.

• Mio 😃 no a od zítra to je v kinech, ale do ameriky nepoletím, ještě si chvilku počkám 😬

• tady uz by to meli zacit davat tak sem zvedava 😃

• baby hadajte co ja teraz pozeram jednym okom 😃 cislo 5 zije. hned som si spomenula na tu nasu debatu 😃 😃 😃 village people buducnosti 😃 😃 😃 ... ukol splnen... 😃 😃 😃

• OOO- sem čekala co doporučíš, a co to vidim? 😃 😃 😃

• ooo je ti dobre? 😬

• 😃 informace, informace... 😃 😃 😃 ja som sa vcera nasmiala

• Já se včera moc nanasmála, ale rozmlátila pár aut a zabila při tom pár lidí - Death race 😎 A myslím, že Jason Statham se dal víc na posilování, protože takhle nabušenýho jsem ho ještě neviděla 🙂

• Black - to bylo super, moc se mi to líbilo 😵

• Taky jsem si to vychutnala 🙂 A ta ředitelka Hennessey - to byla mrcha první třídy 😃 Ten balíček si fakt zasloužila 😃

• To teda jo 😃 😃

• o cem mluvite? 😬

• Přece o filmu 😃 haha Death race 😃
    http://cz.youtube.com/watch?v=RU4TUCh-HwE

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém