Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Svědkem zločinu - taky pěkný a Kim Basinger je pořád kočka 🙂

• po precteni spalte - nuda, nezajimavy.. 😛

• stazi ja to tu rikala aspon trikraaaat 😃 se nepoucite 😃

• Sponzor fóra
  • ja uz to tu skoro nectu, pac je to tu zplava starych filmu atd.. 😉
    my mame obcas listky zadaco, takze to me nepali, ale tentokrat jsem mela chut, aby mi jeste zaplatili za uslej cas 😃 😃
    jinak stejne mame vetsinou jinej nazor, tak jak muzu tusit, ze bychom se v tomhle shodly? 😃

• Stázinu nekecej, dyť mluvíme skoro o samých novinkách 😉

• 😃 sari, vsak ja nepisu, ze nerozebirate i novy filmy, ale vzdycky kdyz jsem sem v posledni dobe prisla, tak se rozebiraly stary veci a zaplava jinych dodatku (asi mam smolika 😃), tudiz jsem zde dlouho nebyla 🙂

• To víš, to je bez toho lepku 😃 😃 😃

• stazo ja to dvd hodila do kose a taky chci kompenzaci na uslej vecer 😃 😃

• 😃 😃 sari, uz jen 14 dni asi
    no tak to tady taky zadodatkuju 🙂)
    mius a kdybys byla v kine, tak co bys provedla tam? nejhorsi bylo, ze se tam i nekteri necemu smali, hruza 😃

• odesla bych, jednou jsem odesla z film Drsnej Shaft, to semkt nervove neunesla 😃 a malem jsem odesla z Alexandra velikeho ale pak jsem to rozdejchala 😃

• jsem si rikala, ze si aspon pocvicim aj a ze je na mne, jak se na to budu divat, tudiz i kdyz to je blbej film, muzu na nem videt neco dobryho a takhle i jinak jsem se buddhisticky snazila, tudiz jsme neodesli 😃 😃

• no my to vypli v polovine a ja to dokoukala druhej den u vareni a to sem fakt premlouvala abych to nevypla 😃
    ted uvazuju o Love.film.com, to vypada super, kazdej mesic zaplatim urciej poplatek a oni mi budou posilat dvd domu, az je zkouknu a vratim muzu dostat dalsi

• videli jste uz nekdo Yes man?

• ne, ty jo?

• ne ne prave premyslim jestli do toho mam jit, cetla jsem clanek o tom klukovi podle kteryho to je a to je zajimavy ale Carrye uz me zklamal, v posledni dobe dost prehrava

• Sponzor fóra
  • mius, tak to zni dobre (ta sluzba)
    yes man jsme jeste nevideli, ale vzhledem k tomu, ze americky komedie mi vetsinou vtipny nepripadaj..no, uvidime 🙂)

• no me se taky moc nelibi ze tam dali Carryeho a udelali z toho americkou komedii, melo to by spis stylem Bridget Jons, ten kluk je anglan, spisovatel, po rozchodu a s pritelkyni si vsiml ze byl hrozne depresivni a porad vsechno odmital, nechtel chodit ven ani se bavit tak se rozhodl ze na vsechno bude rikat ano a uplne mu to zmenilo zivot, napsal o tom knizku a podle ni to natocili ale pry je to hoooodne zmeneny

• klasika... 😐
    jinak naposledy, co jsme videli dobrou komedii byl maraton lasky (netusim, jak v originale 😞

• tak to neznam 🤔

• uz vim:
    Run Fatboy Run
    ale trailer k tomu nedoporucuju - jsou tam vsechny skvely sceny (jesteze jsme to videli az po filmu 🙂

• Body of Lies - viděla jste některá? Prej je to super 😉

• ahoj 😵 hlasim ze sem nebyla v biografu milion tisic let a sem ostuda nejvetsi sem si dneska alespon koupila dvd valli 😃

• stazi jo to mam na dvd, toho herce mam moc rada, super je i Jednotka prilis rychleho nasazeni: Hot fuzz, to je jeste lepsi 😃

• muchísku- čus 😵 no to ti teda děkujeme za tipy 😃

• muchi, vzdyt my musime na tu romantiku (australia) 😃 jsem na to uplne zapomnela..

• Sari 😃 to vis no dobra rada nad zlato 😃
    Stazino no jo 😃 musime jit

• ale koukam ze letos je tech novych filmu jak nasrano 😬

• jinak sari, body of lies - videli jsme to, libilo se nam to 🙂)

• Tak to se teď bojim na to koukat.. 😃 aby to nebyla stejná bejkárna jako Brugy 😃 😃 ,když se ti to taky líbilo 😬

• jeee, brugy 😵 😵
    sari, ty jsi rozkosna 😃 😃 😃 treba se neshodujeme jen v komediich a hororech, v akcnacich a spionaznich trileech bychom mohly, ne? 🙂
    (jinak farell ziskal za roli v brugach zlaty globus za nejlepsi muzsky herecky vykon v komedii 🙂)

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém