Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • no tak jestli to prelozi jako Mliko tak se slozim ja 😃 😃 😃

• Taken - dost to chválí..Black tys to viděla?

• to je drsny 🤔 sem cetla ten pribeh, tak to asi videt nechci 😬

• Sponzor fóra
  • Jo Taken je drsnější, je to o únosu, ale zase to není nějak extra krvavý. Myslím, že se ti bude líbit 🙂
    Mio jestli to bude Mlíko nebo pan Mlíko tak se asi smíchy počůrám 😃

• je to hroznej nervak, ja se pak budu bat nekam jet 😃

• Když budeš s tatínkem stále na telefonu a nebudeš se bavit s cizími lidmi nemůže se ti nic stát 😃

• ale co kdyz budou mit lizatko? 😬 😃 😃 😃

• Ne, ne od cizích lídí si zádně nic brát nesmíš a pak tatínek tě přece vybaví batohem plným lízátek. 😃 Jo to takhle kdyby ti chtěli koupit zmrzku to je jiná - ta by se ti v batohu roztekla 😬 😃 😃 😃

• tak jo ale kdyz budou mit Ferrari tak jedu 😃 😃

• tak sem videla asi pulku hororu House of wax, hnus uchylarna fuj tajksl jak muzete na takovy cunarny koukat? 😬

• Mio u toho jsem tenkrát usnula 😬 😃 Ani jsem si to znovu nepustila, jen jsem se zeptala přítele jak to dopadlo.

• Mio ty jednou za rok sebereš konečmě odvahu, koupíš nový spoďárky a nakonec si pustíš takovou bejkárnu
     😃 😃 😃 Musíš nějakej pořádnej horor 😉

• mne se bruggy taky dost libily, originalni cerna komedie, normalne je nemusim

• ja si to nepustila, davali to v tv, ja videla Paris a myslela ze to bude neco normalniho 😃

• holky včera jsem zhlédla filmec Mé druhé já..hraje tam Jodie Foster...a je to o tom, že jí někdo umlátí snoubence a ji taky a ona to přežije a bue ho chtít pomstít a hlavně se z ní stane jinej člověk..no jo to by změnilo každou pár dní před svatbou a někdo vám před očima utluče přítele...jinak dobrej film dávám 80% 😉 🙂

• Sponzor fóra
  • babss to jsem videla, drsny

• babss díky za tip, to vypadá dobře 😉

• Tak to jsem taky neviděla, poohlídnu se po tom 🙂

• včera jsem zhlédla filmec Poslední polibek (tHE LAST KISS)...a je to celkem nářez bohužel celkem pravdivej...pro holky jak dělaná lovedrama....4druhy lásek,ale každá ví, že tam je něco špatně...hlavně když vám kluk tvrdí, že vás miluje a najednou vy zjistíte, že jste těhotná po třech letech vztahu a chlapeček dostane už nějaké kleště a podvede ji a pak zjistí,že udělal největší chybu v životě-bohužel ona už to ví, je podvedená a zhrzená...mrknite na to dávám 75%.. 😃

• sari todle je pry nervak ale jak dycky rikam, ukazky si shlidni laskave sama 😃
    http://www.imdb.com/title/tt1020530/plotsummary

• jinak koukala jsem asi tak zhruba na deset minut Funny games, no nevim teda, divny, zaroven je to drsny a zaroven se clovek nudi k smrti, to si vyber 😬

• Mijuš na to se chystáme o víkendu 🙂

• miamia: Taky sem na to čučela a po 15minutách vypla...čučela sem na to jen kvůli Naomi Watts 🙂 až třeba někdy jindy... 🙂

• ahojte. vcera vecer som konecne pozrela madagascar 2, celkom sranda 😃

• ty jo, tak Eden Lake vypadá dobře!! 😃

na Madagascaru jsme byli o víkendu a sranda to teda byla! 😬

• sari tak dej vedet jaky to bylo, ja na takovy veci nemam nervy 😬
    to Madagaskar to je moje moje krevni skupina 😃

• ak chcete haluzne psycho kuknite Funny Games USA

• bleble zrovna jsme to tu probirali

• je to pry remake, ale nevim jak se jemnoval ten puvodni

• tak oboj se jmenu stejne, ten prvni je z roku 1997

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém