Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • ale jako smála jsem se taky, to ne, že ne...

• Mio tak cos vybrala? 🤔

• Horton Hears a Who!,21, 21 gramu, 27 dresses, gone baby gone, Hancoc, Iron man, Made of honour, son of rambow,Thank You For Smoking,The Lives Of Others,The Pursuit Of Happyness,Tropic Thunder, Sweeney Todd - The Demon Barber of Fleet Street

• Sponzor fóra
  • Gone Baby gone,Hancock - 😵

kdy ti to dorazí?

• U Gone, Baby Gone jsem definitivně dospěla k názoru, že Ben Affleck je lepší scénárista (i režisér) než herec a hraní by měl přenechat bráchovi 😉

• postupne po dvou, vzdycky ja ty dve dve vratim tak mi hned poslou dalsi dve, ale poradi nevim to zalezi na tom co je zrovna na sklade, jeste pridavam, pisou tam ze cim vic tam mam na seznamu ti driv to bude chodit protoze vetsi sance ze je budou mit

• tak zkouknout a napsat hodnocení...nezapomeň 😃 😃 😃

• to vis ze napisu ale jsou to dvd takze uz jste asi vsechno videly 🙂 ted du na dark knight

• tak Dark knight absolutni bomba, nejlepsi Batman a Joker byl uzasnej 😵

• Mně se to začalo líbit tak od půlky, ale super 🙂

• Splinter-pro milovníky hororů doporučuju (Black mrkni na to 😉 )

A teď jsme dokoukali Benjamina Buttona- sice strašně dlouhý,ale krásný 😵

A teď jdeme na Prom Night ... teda jestli se nebudeme koukat jenom z druhý strany víček 😃 😃 😃

• Jé tak Splinter jsem zatím neviděla 🙂 a to jsem zvědavá jak ses bála nebo nebála u Prom night. Podřezával to tam zdatně viď.

• Tak jak jsem předpokládala, jsme chrněli 😃 ..ale teď jsme to napravili a Prom docela dobrý 😉

Mio a co ty?

• ja budu mit dalsi filmy az pristi tyden, oni neposlou dalsi dokud nedostanou zpatky to co uz pujcili

• aha 🙂

• Sponzor fóra
  • tady zacinaji davat novy 90210, to si delaj srandu 😬

• mia, robia si srandu. davnejsie som videla prvu cast... pre mna to bola posledna... 😒

• no ja sem teda zvedava, zatim byl uvodni dil kdy o tom jenom kecali, Kely a Brenda tam hrajou taky 😃

• já už viděla několik dílů.... 🤔 😬 a je to seriál typu O.C., Kalifornské léto apod. prostě teenageři a jejich problémy!

• OC byl a je můj seriál už kvůli Sethu Cohenovi... 🙂

• ja desne zrala Benjamina McKenzieho 😃

• jojo, já žrala tak Setha a to těžce!! 😵 😬 mo a v těcj nových dílech se mi už Seth nelíbil a jela jsem Benjim 😬 😃 tam už je pořádnej chlapák 😃

• caute, tak to burn after r. je teda ... ja to sice pozeram len tak na pol oka, ale aj polovica kruti hlavou, ze ee 😐

• tak jsem si pořádně nestihla projet všechny seriály co mám, tak to teď musím napravit...
    Začnu How I met your mother, pak asi Bing Banh Theory, Heroes atd. se už těším:o))

• ja zrovna dokoukala Nortona, boziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😃

• ja som pozerala s certy niesu zerty a pane vy jste vdova a dnes ma este caka adela

• teda Hortona 😃 Horton Hears a Who!

• 😃 az teraz som si vsimla, ze si napisala nortona 😃

• mia: na Hortona jsem koukala v létě v letadle, ale prášek na spaní zabral dřív nšž jsem myslela.... 😠 😬

• tak na to koukni protoze je to super 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém