Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Mio fakt? 🙂

• sari no pro tebe nevim 😬 za celou dobu nikdo neumrel ani nestrikala krev 😃

hele co je novyho
    http://www.doubt-themovie.co.uk/

• Ty vole miuju horory stejně jako animovaný 😃 je to lepčejší než Doba ledová?

• Sponzor fóra
  • To vypadá dobře /Doubt/..hele hoď to do téma o náboženství 😃 😃 😃

• sari no je vic detinsky nez doba Ledova ale to fakt bozi, to si kouim na dvd, sem se tu rechtala jak kobyla 😃 m si jenom klepal na celo 😃
    tam uz nehodim ani voko 😃

• Tak na to kouknu taky mě lákal..ten sloník 😃

• dej mi pak vedet 😃 ja si to budu porizovat na dvd 😃

• Mio viděla jsi Loveckou sezonu 2?

• dvojku jeste ne 🤔

• dvojka je dobra, hlavne ta macka hnusna, ci to to bolo. 😒

• to si musim obednat 😃

• mne sa pacil aj madagascar novy... ale to som uz tusim aj pisala 😬

• uz ste videli toho benjamina buttona?

• a aby som nezabudla. vcera sme pozerali Quarantine... to bola ... neskutocna... niekomu asi chybala zahada blair witch, tak si natocil dalsiu k....u 😶

• Benjamin - super, dlouhý,ale hezký 🙂

• Sponzor fóra
  • ano, ano. bol to nadherny film

• Tak jsme dokoukali Eden Lake- a brutus, fakt drsárna -pro milovníky thrillerů doporučuju, dávám 90% 😃

• sari maji to v te nabidce kde obednavam, takze na to radsi nemam koukat? 🤔

• Mio udělej to pro mě a koukni na to 😉 Chci o tom s někym pokecat 😃

• to je teda hezky, to je videt jak me milujes, tyrala by jsi me jenom kvuli pokecu 😬 minutu se s tebou nebavim 😃

• dobre, minuta ubehla, uz to mam obednany 😃 ale naprej si me jestli budu vydesena k smrti a budu se bat jet na dovcu 😃

• Mio ty si číslo 😃 😃 😃

To tě sice miluju,ale si piš,že se budeš bát vystrčit nos s Noelem na zahradu 😃 😃 a na dovolenou? Zapomeň 😃 😃

Četla sis o čem to je?

• jo jo cetla a protoze todle je v anglii bezna zpara ve zpravach kazdej tyden tak sem si to puvodne neobednala ale ukecalas me, je to vsechno tvoje vina 😃

• Ty vole ještě teď je mi z těch anglickejch spratků zle..bych je zkopala na hromadu 😠
    Co je proti tomu kdejakej horor 😃
    Kdy ti to dorazí?

• a to neni sranda ale tvrda realita, sama bych vecer na ulici nesla ani omylem, bezne se tu stava ze decka ve veku kolem zhruba od 12-16 nekoho umlati k smrti na ulici, jenom tak ze srandy aby se zabavili, dneska byl v novinach dalsi chlap, dospelej chlap, jsou tak agresivni ze by umlatili kohokoliv a to jsou i mlady holky, tchanovcu zahradnik byl ted brutalne napadenej deckama pred vlastnim barakem a nikdo s tim nic nedela, ja byla napadena asi 12 ti letyma holkama jenom proto ze jsem mela drahou kabelku, jako fakt sama uz ani na krok, a to ani na dedine, my zijem na totalni dedine a stejne se tady tyhle typci poflakujou, telefoni budka je vecne rozflakana

• Mio fakt???? 🤔 😞

• jo jo bohuzel, fakt jsouto denni zpravy a denodeni realita na ulicich, uz maly decka jsou ozbrojeny nozema, macetama sekyrama a buhvi cim a ozraly, a to je zeme kde se nesmi nosit zadny zbrane a nesmi se pordavat alkohol mladistvym, bohuzel ty zbrane nesmi mit ani policajti takze decka z nich maji prdel, ja na to schvalne kouknu a reknu ti jak moc realisticky je to udelany, nerikam ze uplne vsude v uk ale my jsme fakt v blbe oblasti na todle
    dorazit nevim ale kvuli tobe jsem to posunula na prvni misto takze odhaduju behem dvou dnu, zitra mi prijde Made of honour 🙂

• Ty vole to je v pr... 😞

Jak ukrást nevěstu, že? Tak pak dej vědět 🙂

• cesky nazvy nevim ale podle pribehu to sedi 😃

• Podle tý zprávy v IP, tě asi na tom filmu nic nepřekvapí 😃
    A dneska si měla jenom toho Hortona?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém