Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • ted se prisla z kina, byla jsem na Bridal wars, pekny 🙂

• sari, ty ho muzes, my si vezmem rousky.. 😃 😃

• no ja si budu muset i zakrejt oci 😃

• Sponzor fóra
  • muchi, to nevadi, oni u toho filmu i obcas neco reknou 🙂)

• a ted me oko spocina na Made of honour, dneska mam nejakej svatebni amok 😃

• tak Made of honour super 😵

• jo? 🤔

• Viděla jsem Igora a nejvíc mě pobavil přítel, protože se kouknul na překlad titulků a říkal "Kdo k tomu dělal ty titulky, vždyť tam začátek nepřekládají a ještě tam píšou o penisech." No oni na začátku zpívají, ale ne o penisech, ale o "pennies" 😬 😃 😃

• sari no to Bridal wars je akovy hodne preslazeny ale to Made of Honour je super, sem se u toho zasmala, samozrejme porad romantika ( My best friends wedding naruby) ale dobre udelany 😉

• Black - 😃 😃

• ahojte ja som asi pred mesiacom videla podivuhodny pribeh Benjamina Burtona 🙂 stojui za to B.Pitt je proste 😎

• kurna ja uz snad jedina kdo to nevidel 😬 tady to bude v kinech az buhvi kdy 😦

• tak na tohle se strasne tesim, poletim do kina 😵 chci i tu knizku 😵

http://www.imdb.com/title/tt0822832/

• ted jsem dokoukala Thank you for smoking, genialni film 😃 😃 😃

• A to je dobrá scéna jak tam ten syn tu mamku naprosto "umlátí" argumentama a odfrčí s tatínkem 😃

• Sponzor fóra
  • jo tak je dobra ale takovejch je tam pozehnane 😃 ale fakt je ze jak zustala s tou otevrenou pusou nemelo chybu 😃

• a ted jsem zustala v soku, holky kdo najde horsi film nez todle vyhrava 😃
    http://www.imdb.com/title/tt0433349/

• holky viděli jste některá Nouzový východ??? Co na to říkáte?? a na film Chlapec v pruhovaném pyžamě?? 😵

• babss jeste ne

• Včera jsme koukali na oddychovku Angus, thongs and perfect snogging 😃 Britská komedie. Ani na ni nemuseli hledat ty důchodce do komparzu, protože to točili v Eastbourne 😃

• blackipo jaky to bylo? ja to mam obednany

• Mio už máš Jezero? 🙂

• Mio cílová skupina jsou puberťáci, ale myslím, že se ti to bude líbit. 😃 Já se pobavila.

• jojo tak to je přesně pro Miu 😃 😃 😃

• Bát se určitě nebude 😃 Možná jen o to, jestli se ti dva do sebe zamilují 😃

• sari jezero jeste nedorazilo 😬

• The boy in the striped pyjamas. Moc smutný. Období 2. světový války. Ale film, který mě zaujal, neuvidíte tam žádný přestřelky z fronty a je to braný z pohledu osmiletého klučiny.

• Blacki- koukala jsem na hodnocí..taky se na to chci kouknout.Díky za tip 😉

• tak to taky neni pro me, mela bych depresi 😃

• ahojte. prave som dopozerala Igora... neviem, co si mam o tom mysliet, ale viem, ze druhy krat si to uz nepozriem 😐

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém