Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Mio - The accidental husband. To je něco pro Tebe 😉 😃

• uz sem na to koukala 😃 podle ukazek to vypada vyborne 😃

• obednano 😃

• Sponzor fóra
  • Mio už ti něco dorazilo? Že tys to Jezero zrušila? 😃

• nezrusila, nevim co tam delaj pitomci, mozna je to kvuli snehu, v naglii napadl snih a vsichni se muzou posrat, nic nefunguje, oni totiz nesypou silnice a nemaj zimni gumy 😃

• No jo angláni a sníh to je něco. Stačí i pět cm a nejedou raději do práce 😬 😃

• me to na jedne strane prijde desne srandovni ale na druhou stranu se bojim o manzu, oni tady nemaji zimni udrzbu silnic

• No to věřím, že máš strach - na letňácích bych si do sněhu netroufala...

• no prave 😐 tak proto asi ty dvd nedovezli, ale uz me to stve, mam abstak 😃

• Ty jsi správná závislačka 😃 Ale úplně to chápu 😃

• no mam tu Apokalipto ale moc se mi do toho nechce 😬

• Mio to se ti ani nedivím 🙂 Abys z toho neměla depku 😬 😃

• je to moc drsny? 😬 kolik z deseti?

• Pro Tebe Mio asi 10 😃 Nějaké scény jsou fakt drsný. Ale neboj - ty nejdrsnější se dají očekávat tak si můžeš včas zakrýt oči. Tohle není lekavka, ale krev tam teče... Schválně se na to podívej,ber to jako přípravu na větší drsňárny 😉

• Blacki my jí to snad ještě naučíme 😃

• Sponzor fóra
  • sarino to urcite 😃
    hele ja du na to ale jestli se podelam strachy tak me mate na svedomi, sem sama doma 😃

• jezis to je kraaaaaaaaaaaavovina 😃 to asi do konce nedam, ne kvuli krvi ale protoze je to neskutecna pic...ina 😬

• Už jedl ty kulky viď? 😬 😃

• RocknRolla - no páni, chlapská podívaná co jsem si taky užila a tedy ranařů tam běhá až oči přecházejí 😵 . 😎 Hraje tam Roden a to rusáka. A prý se dočkáme i pokračování. Zaujal mě tam Tobby Kebbell.
    The rocker - zase jedna komedie pro puboše 😬 😃

• Tenhle film mě udržel vzhůru - Lars and the Real Girl. Ani nevím jak to pořádně popsat je to plné citů a přitom je i legrační a rozhodně to vybočuje z řady filmů co jsou běžně k vidění. 🙂 Fakt originální kousek! Tedy místy mi přišlo až nevhodný, že se té scéně směju, ale to Vás prostě odbourá. Je už z roku 2007, ale našla jsem ho až teď.

• Apokalypto jsem nakonec dokoukala, no co na to rict 😬 skoda materialu 😃
    Rocknrolla mam obednano uz se tesim 😵

• tak dneska mi zas zadny dvd neprislo 😦 jo a teprve tu budou davat v kinech Vicky Cristyna Barcelona, to nechapu, vy tu o tom mluvite uz buhvi jak dlouho 😕

• Neviděla jste nějaká Doubt nebo The Reader ?

• este ne sari, na Doubt asi ani nekouknu a The reader uvidime, se bojim ze to bude dost depresivni

• Mio doporuč mi nějakou komedie?
    Nebo holky..doporučujte 🙂

• Ahoj ja mám těch filmu spoustu Znamení s Mel Gibsnem,Pelíšky,Jízda (od svěráka) nějaká ta klasika jako na samotě u lesa,slunce seno....,Adela ještě nevečeřela.. a se zahraničních Gremlins -to je dobrá prdel,Hříšný tanec no je jich mooooooc 😃

• obavam se ze mas trosku jinej vkus 😬 ale me se libilo v posledni dobe Fools gold, Run fat boy run, Hot fuzz,Mr Beans holliday
    What happens in las vegas je bozi
    a pro holky miluju The sweetest thing ale to fakt chlap neoceni
    miluju lehkou komedii Dobry rocnik a Lemra lina
    super je Madagaskar oba dily
    popremyslim dal

• St Trinians je taky dobry 🙂

• jo a pro tebe rozhodne stoprocentne Marley and me, to budes totalne milovat 😵

• a nevim jestli je to tvuj salek caje ale Dogs hotel a Beverly hills chivuava ( nevim jak se to pise presne)

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém