Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • nahodou prvni dil byl super 😃 😵 😵

• ja se dívam na slunce seno a pár facek 🙂 nemůžu spát sakra......

• ja prave nevim, uz jsem na to koukala jestli jo nebo ne ale proste me to vubec nelaka, videla jsem ukazky a moc me to nechytlo

• Sponzor fóra
  • Objednej si to 😉

• sari ja fakt nevim, tohle me fakt nebere, jeden den se k tomu dostanu ale ted mam obednano dvacet filmu tak pak to tam prihodim a uvidim jak dlouho me to bude bavit 😬
    mimochodem jezero v nedohlednu, posilaji to podle toho co je zrovna na sklade, zitra budu mit The Accidental Husband a Son of Rambow

• Son of Rambow - to má dobrý hodnocení 😉 tak pak dej vědět 😉

• zitra to sjedu a hned dam vedet 😉
    ty hele kolik je proboha Ptku 13tyho? ted tu davaji ukazky na novej film Friday13 😕

• jinak sari az budes nekdy bez manzi tak urcite koukni na the Sweetest thing, pro baby boziiiii 😃

• Z animovaných jsem zvědavá na Coraline 🙂 má to být i strašidelné.

• Holčí, minulý týden sme byli s přítelem na předpremiéře Líbáš jako Bůh - docela pohodovka 🙂 Bartoška tam má super roli

• tak Son of Rambow me dost zklamalo 😐

• sari tak Eden lake je dost oblibeny dvd v uk takze musim jeste pockat ale postupuje nahoru, pomalu ale jiste, ted meli vynechavku opet kvuli snehu a na ceste mam 27 dresses a Fools gold

• Tak dneska bylo: na doporučení Blackipo - Chlapec v pruhovaném pyžamu - krásný, ale konec strašně smutnej, sem to tušila 😞

Čistá práce - super film, doporučuju a navíc v něm hraje můj oblíbenec 😵

Labyrint lží - taky dobrý, musí se při tom trošku přemýšlet, aby se poskládalo kdo je kdo, ale fajny 🙂

• A teď jsme doukoukali Timber Falls - hororovníkům doporučuju 😃

• Sponzor fóra
  • tak jediny co sem zhlidla ja byla omluva od dvd firmy ze kvuli snehu maji problemy dorucovat 😠
    ale vcera jsem koukala na cast filmu s Carryem ale nevim presne jak se to jmenuje, neco jako Cisty svit neposkvnene duse? 🤔 no neco tak a docela zajimavy, to si pujcim, vcera uz bylo desne pozde a m chtel spat tak jsem to vypla

• Mio to muselo být zajímavý 😃 😃 😃 ta omluva

• jo jo prislo mi to mailem, napadla me odpoved ale asi by to nezabralo 😃

• Včera jsme koukali na Funny Games - hodně drsný..opět o nevychovaných spratkách 😠

• mio: cisty svit neposkvrnene mysli... videla jsem 2x, dokonce v kine... 😶 nejhezci carryho role (aspon co vim). kdyz se nepitvori, tak je to moc peknej chlap

• o vikendu jsem se pokusila divat na hrebejkovo U me dobry.... teda - u me spatny. zvitezily odlozeny sobotni noviny. taky ten jeho posledni film Nestyda byl strasne slabej. kdyby v tom nehral machacek, tak uz vubec nevim, proc se na to koukat

• sari todle vypada jako uchylarna pro tebe 😃
    http://www.imdb.com/title/tt1139668/

• Mio sim tě sem už viděla 😃

• Já myslela, že je to Věčný svit neposkvrněné mysli, aspoň v Čechách se to pod tímhle jménem distribuovalo...

• sari tak si trhni nohou 😃

• http://www.imdb.com/title/tt1093908/
    tak tohle je primo delany pro me 😃

• Co to je za ptákovinu? 🤔 😃

• komedie o holce zavisle na nakupovani 😃

• a jo 😃 😃

• konecne nekdo natocil neco poradnyho 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém