Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • nam zrusili dvd pujcovnu 😞 potvory, ani se nam neobtezovali to oznamit a vratit zalohu 😠

• tak jsem videla 27 dresses: docela fajn romanticka komedoska, klasika, emerckej hepac
    Folls gold( znovu) a opet jsem to milovala 😵

• videli jste nekdo Slumdog Millionaire? je to super film (teda žádná oddechovka) a skvělá hudba

• Sponzor fóra
  • my se vcra do kina nedstaly 😠
    sari jezero opet neprijde, uz me fakt stvou 😦 uz tyden je na prvnim miste na seznamu a jeste to nedoslo

• Mio nic novýho?

My teď dokoukali Mé druhé já - super film 😉

• sari mam tu Edge of love Deck the halls ale kouknu na to az zitra protoze se vyvaluje v pobyvaku u televize

• Sevren Pounds - nudááááá

• Pro pobavení jsem si pustila akční scény z filmu The machine girl. Hlavní hrdinka tam má na pahýlu co jí zbyl z ruky přidělanej kulomet, kterýmu tam prostě nikdy nedojdou kulky i když střílí jak pominutá. 😬

• Páni tak v Japonsku činí běžná rychlost internetu 63 megabitů za sekundu! Průměrný Japonec si prý celovečerák stáhne za minutu a půl 😬 .

• sari to se dalo trochu cekat, me tyhle dramata moc neberou i kdyz nektery jsou dobry a le maloktery
    blackipo no jo no copak japonci 😃
    http://watchmenmovie.warnerbros.com/

• tak Edge of love takova nuda ze jsem to dokoukala jenom do poloviny 😬
    Deck the halls dobra vanocni komedoska 🙂

• tak menim nazor, dokoukala jsem Edge of love a je to dobrej dojak 🙂

• u nas budou davat od pristi stredy novy Zoufalky 😵

• Holky viděli jste některá film Klass ??Jako jeden z nejlepších filmů co jsem viděla....tak 20min po filmu jsem nedokázala přestat myslet na nic jiného než na tu bezmoc ve filmu...
    jinak další dobrý film je June (otěhotnění 16leté holky), jinak Vévodkyně taky dobrej film, ....

• Babss - ahoj, no, že se taky ukážeš 😉

Klass vypadá zajímavě 😉
    Tak doporučuj dál 🙂

• Sponzor fóra
  • sarinka: Já sem tu vždy jen na mrk 😃 jinak co jste asi viděli Bredáka v Benjaminu Butnovi...tam je sexouš jak něco 😃 a i dobrej filmík celkově..a co další doporučit??hmm jen co je hrůůza největší ůplněj propad je film život je stres...obsazení herecké fáájn,ale nuda na -1000% 😛 takže to nee..super film je Milk (o homosexuálech),milionáře z chatrče jste asi viděli..m,ě se líbil tak na 80%...,JCVD sexi Van damme 😃 jinak na co se těším bude bomba od Estwooda -Gran Torino 😉
    Tak to je takové malé shrnutí.-..páček holky 😃

• na Gran Torino uz se tesim 🙂
    oni v cr prejmenovali Slam dog milionar na milionar z chatrce? 😬 😃 😃 😃

• miamia: jjj asi jo 😃 taky jsem na to čučela..nebo překla taken-96hodin 😃 haluzzz 😃

• no to je fak uchvatny 😃

• tak me opet misto toho co melo doslo neco jinyho, mam tu Idiokracii a The lifes of athers, ja si ce obednala ale az na buhvi kdy, me pekne stvou uz 😦

• My jsme o víkendu zhltli všechny 3 díly Underworldu 😵 aTaken - to bylo taky super 🙂

tak zas dobrou 😃

• tak Idiokracii dost dobre ten zacatek jak vysvetlovali proc lidi zblbli 😃

• Mio koukni na to Taken 😉

• videli jste nekdo to Zivoty druhych? ja to mam cely v nemcine 🤔

• Mio neviděla, ale má to dost vysoký hodnocení 🙂 tak pak napiš jaký to je 😉

• sari je to dost dobry 🙂

• Mio a vo co go?

• ja som vcera videla Burn after reading a to je pekna hovadina.... dobry herci, celkovy dojem z filmu otrasny, ani hlavu ani patu to nema...strasna blbost 😦

• miamia: Ahojky jj ten filmík je hodně dobrý taky jsem se na něj dívala nedávno a to je z roku 2006-2007 je to točeno něměcko-usa- doporučuju úžasné!!90%
    Burn after je blbost a celkem slabota u mě má necelých 60%.----čekala jsem víc.
    Ten Taken doporučuju....jinak včera jsem zmrkla film In Bruges (Colin Farell) a super film fakt pěkný!

• sari vychodni nemecko za komaru kdyz stazi sledovali lidi, jeden z tajnejch se necha v tahnout do zivota sledovanych , jenom nechapu jak je to s tou reci, ja to teda zkoukla v te nemcine ale nechapu jak to, na dvd byl nazev v anglictine ale bylo to bud jenom v nemcine a nebo prisernej dabing v anglictine, takovej ten jak se pouzival kdysi davno na kazety z cernyho trhu 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém