Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • ja dneska videla Toy story 1 a 2 😃 😃 😃

• Jééé to bude dobrý 🙂 díkes 🙂

Tak co kino?

• Sponzor fóra
  • kino absolutne super, film jak delanej pro me 😃 😃 doporucuju, delali na tom stejny lidi jako na sexu ve meste a bylo to videt a dobra sranda 😃
    vcera jsem v kine videla Bully, je to podle skutecne udalosti, drsny
    a libi se mi ukazky na The International, to bude myslim dobry

• Mio co filmy z půjčovny? 🤔

• dneska mi doslo 21 gramu We are marschals, kouknu na to odpoledne, musela v te pujdovne promazat skoro vsechny filmy a nechat jenom ty co chci akutne videt co nejdriv protoze mi porad posilali jenom ty co jsem mela oznaceny jako nejnizsi zajem a uz me s tim stvali takze od ted uz by mi meli chodit poradny filmy a to Jezero
    teda to Bully sem videla v telce ne v kine 😬

• těch 21 gramů mě zajímá, napiš jaký to bude...holky tady tohodně chválily 🙂

• dneska to zkouknu tak to sem hned hodim 😉

• We are Marschall je priserna nuda 😐

• Cau holky, uz jste videly Milionare z chatrce?

• Weru - zrovna jsem se taky chtěla zeptat 😃

• sari - videlas? My jsme se na to koukali minuly tyden. Je to fakt zajimavej film!

• právě, že ne...moc mě to neláká, ale řikají, že je to dobrý.. 🙂 Tobě se to teda líbilo?

• Mně to právě taky moc nelákalo, protože o tom všichni mluvili a to mě vždycky od filmu spolehlivě odradí😃 Já jsem měla dojem, že to bude spíš komedie, ale ve skutečnosti je to někdy poměrně drsnej film. Na prvni pohled je jasny, ze tohle nemohli natocit americani, protoze ty scenerie a situace muzou videt jen ti, ktery v tom zili nebo zijou. Jsou tam zachycovany takovy drsny veci, jako zebrani deti na ulici, zivot sirotku, mafie. Neni to prvoplanovej film a rozhodne o nem clovek pak jeste chvili premysli. A ma dobrej konec, coz je po vsem tom napeti docela oddych😃

• OK tak ho asi vezmu na milost 😃

• Sponzor fóra
  • rozhodne neni dobry jit do kina s tim, ze to je oddychova komedie. Spis Ti v nekterych chvilich bude trochu uzko, nekdy ponekud adrenalinove a taky nemene spatne od zaludku😃

• kdyz se zadari, tak dneska nebo zitra zkouknem Slumdog millionaire..uz jste to nekdo videl?

• catf - zrovna jsme si tu o tom psaly🙂

• tak jsem dokoukala 21 gramu, bohuzel ja to doporucit nemuzu, pripomelo mi to dlouhy destivy nedelni odpoledne kdyz clvek nema co delat, taky se to tak vlece, to se mi libilo vic Crash, v podstate to stejny ale mnohem lip udelany

• Fakt? Jednou jsme právě viděli začátek a nic moc 😐

• ja to teda vydrzela do konce protoze jsem porad cekla ze se neco zacne dit ale nic a navic opravdu stejnej scenar jako Crash ( to se mi libilo)

• crash bylo fakt dobry, mela jsem vysoky ocekavani(tim ze to vsichni opevovali) a nezklamalo me to

slumdog millionaire je napinavy od zacatku az do konce...a skvele udelany jako pribeh, bezvadne to plyne, clovek nema pocit, ze by neco melo byt jinak..sice je ve filmu par hruz, ktery jsem rada, z v nasi spolecnosti neexistujou, ale je to podany z detskeho pohledu s nadsazkou(film zacina v soucasnosti a pak se neustale vraci do minulosti).. dite prijima svuj zivot takovej jakej je a snazi se jim prokousat(to jenom my na to koukame s hruzou) ..no a celej film clovek drzi palce hlavnimu hrdinovi, aby se mu povedlo "vyhrat" a pak mu dojde, ze podstatny je uplne neco jinyho(ze to je ta zasadni pointa celyho filmu) a ze ta domnela pointa(vyhrat penize, kdyz celej zivot ziju jako chudak) neni vubec podstatna 😵 😵 😵
    ..nemam k tomu co dodat, je to silene pozitivni film, krasne natocenej..akorat slabsi povahy budou brecet jako zelvy(jako ja 😃 )

• ja na toho Milionare puvodne nechtela jit ale zacinam si rikat ze to zkusim 😬

• Pochyby (Doubt) - kraviny, opět se věřící ukázali 😐

• je, catf, na to se tesim (slumdog millionaire)

• Jéžiš, když to láká Stázinu, to potěš koště..Brugy volají 😃 😃 😃

• sari jak pockam az to zkouknes ty 😃 ja uz obsrala to 21 gramu 😃

• mia a o cem je to 21g?

• catf videla jsi Crash? to stejny, nekolik lidi kterym spoji zivot auto nehoda, jednotlivy pribehy jsou ukazovany na preskacku, 21 gramu je vlastne vaha kterou clovek ztrati po smrti

• Líbáš jako bůh - milé, vtipné, občas smutné, škodolibé, oddechové

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém