Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • sari 😃 a 21g bylo taky fajn 😃

• ja pujdu pristi tyden na Marley and me 😵

• Jůůů teď dávají The Punisher 😵

• Sponzor fóra
  • u nas davaji v televizi akorat tak the ho... prd 😃

• Mio vy nemáte Novu? 😃 😃 😃 😃

• jasne ty vole tri 😃 😃 😃

• no to jsou poměry 😃 😃 😃

• mia, ale crash, co mam na mysli ja, nebylo o autonehode 🤔 ale o rasovejch predsudcich 🤔

• catf tak jsem si mozna spletla nazev, ja to vykoumam 😬

• smarja tech filmu Crash je 😬 ale asi myslime stejnej z roku 2005, ja si nemuzu pomoct ale ty dva fimy mi hodne pripominaji jeden druhej, zkus na to 21 gramu a kouknout a schvalne mi dej vedet, mozna mi to jenom tak pripada ale je to stejnej druh filmu

• to myslíte to samý 😉

• catf ale jo je to stejny, nejdriv vsechny svede dohromady havarka a potom se vyvyji postupne dalsi pribeh, to je to stejny v 21 gramech, je to fakt stejny

• Teď jsme dokoukali Dům na špatný adrese- dobrý, a Samuel L. Jackson je pořád fešák 🙂

• aha, takze jako myslis tu provazanost mezi jednotlivejma postavama? protoze jinak pointa obou filmu mi pripada dost rozdilna..

• no ale zkouknu 21g a uvidim, ale nevim, jestli m bude pro..nesnasi Penna 😃

• Sponzor fóra
  • catf proste jak jsem psala nekolik lidi kteri se predt im neznali spoji autohavarka, potom se zacne ukazovat potrhane co bylo pred tim, koukni na to uvidis

• sari budu mit Eden lake, jestli se u toho podelam strachy tak ti to budu vycitat do smrti smrtouci 😃

• Mio je to fakt super, a půjč si ten Dům na špatný adrese 😉

• to je nejaka uchylarna zase co? 😬 ani n, Jezero ti musi stacit, za to si budu muset pujcit tak 5 pohadek abych se dala dohromady 😃

• To je triller 😉

• tohel bude urcite dobry 😵
    http://duplicitymovie.net/

• No koukali jsme na v pořadí třetího Transportéra. Na tělo Jasona Stathama se krásně kouká 🙂 Ten oblek by klidně mohl ve filmu sundat víckrát 😃
    Thick as thieves - M. Freeman a A. Banderas jako profi zloději. 🙂
    Zašla jsem do kina na Líbáš jako bůh (podpořit tu českou kinematografii) a musím říct, že takhle jsem se dlouho u filmu nezasmála. Měla jsem pusu od ucha k uchu. 😃 Skvěle jsem se odreagovala. Jsou tam správný hlášky a vtipný scény.

• Black kde se flákáš ? 😃 😃 😃 Uplně nás zanedbáváš 😃

Kurýra taky můžu 😵 ...a to ti doporučim Čistá práce, tak je úžasnej 😵

• Thick as thieves - bylo to dobrý?

• Teď se flákám na dovolený, ale užívám si ji jen doma - to byla taková ta nařízená dovolená 🙂 Thick as thives se mi líbilo, mělo do dobrou zápletku. Bandaska už podobnou roli hrál ve filmu s M. Ryan - jak se jenom jmenoval... Jo My mom's new boyfriend! Ale to byla komedie, tohle je taková ta pravá krimi 😉 Tedy až na krev. Ta tam teče jen jednou.
    Čistá práce? To jsem neviděla! Díky, díky - jdu to splašit 😉 😃

• ja vcera cucela na Ridika nebo jak se to pise s Vinem, film priserna kravovina ale na Vina bych cucela v cemkoliv 😃

• Ženský všímáte si jak nás ti pěkný chlapi ovlivňují a klidně kvůli nim čučíme i na filmy co za moc nestojej? 😃 😃 Pěkný chlapi by měli hrát jen v dobrej filmech 😃 To by byl pak 100% požitek!

• kdyby byli vsichni herci neatraktivni tak jsou prazdny kina 😃 specialne na vina bych cucela i kdyby tam jenom stal bez trika tri hodiny a nic nerikal 😃 😃 😃

• 😃 jo tak to by bylo kino plný bab...

• a jeste bych mu za to dala oscara 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém