Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • nic nemam 😃

• ty vole tak nelákej 😃

• teda jo ale to uz jsi urcite videla 😃 😃
    http://en.wikipedia.org/wiki/Death_Note_(film)

• Sponzor fóra
  • co Planet Terror?

• co je to za kresnoládiu 🤔 😃

• Planet Terror vidělas? Já ne

• jezis ja nevim, japonskej horor, jmenuje se to Death note, ja nevim jestli je to spravnej odkaz, kontrolovat to pred spanim nebudu 😃
    planet terror jasne ze nevidela, kurna je to horor s nejvyssim hodnocenim na tom webu kde si pujcuju, myslis ze sem uplne prastena? 😬

• ty srabíku 😃

• co máš objednáno?

• no tak to teda sem srab 😃
    obednano mam hodne ale oni tvrdi ze ted to nejde poslat a mam si bybrat jiny ale na to jim prdim protoze pred tim kdyz jsem to udelala tam miposilali jenom ty slabsi co malokdo chtel 😬

• Ghost Town
      DVD [15] Gone Baby Gone
      DVD [15] RocknRolla
      DVD [15] Tropic Thunder
      DVD [12] 21
      DVD [12] Angus, Thongs and Perfect Snogging
      DVD [12] Get Smart
      DVD [12] Hancock
      DVD [PG] Daddy Day Camp

• Ghost Town - to chci taky vidět

Get Smart + 21 - to by mohlo bý zajímavý

Daddy Day Camp - Zlaté maliny 2007 - 1x - Nejhorší sequel + 4 Nominace - Nejhorší film, Nejhorší herec HR (Cuba Gooding Jr.), Nejhorší režie (Fred Savage), Nejhorší scénář...

Hancock - 😵 😵

• Mio objednej si Rallye smrti a Max Payna 😵

• takze to Daddy day camp chci videt cim dal tim vic kdyz to ma takovy vysoky hodnoceni 😃

• max payn me teda moc nelaka ale kdyz rikas tak to risknu 😃
    rally smrti uz jsem koukala, to tam urcite pridam ale ne driv nez mi navali Rokenrolu, driv nepridam ani n, oni by mi to jinak zas neposlali 😃

• Sponzor fóra
  • oni totiz maji tri druhy obednanych titulu, prvni jsou co che videt hodne, pak stredni a pak treti ktery tam jsou jenom jako nouzovka v pripade ze nic z top titulu nemaji, jakoze to ti teda nebude vadit kdyz to poslou, ja tam mela seznam dvaceti filmu dohromady a oni mi furt posilali ty z toho nejnizsiho, tak sem to vsechno smzala a nechala jenom top tituly at je okamzite navali 😃
    Day camo uz jsem teda taky smazala 😃

• Max Payn je boží 🙂

• sari po te sissi uz touzim buhvi jak dlouho, Herbiga zboznuju ale nemuzu to dvd nikde najit 😞

• jinak me fascinuje jak si v cr na o stezovali "rodice s detmi" jeizis ne vsechno co je kresleny je pro decka, tohle je komedoska pro dospely

• Dobré ráno 😃

Mio ta Sissi je boží 😵

• ja to musim v brne sehnat jak pojedu, ja uz to tak dlouho shanim a nic, cooliv od Herbiga je uplne genialni, mam od nej dva filmy a vzdycky u toho brecim smichy, kdyz sem zila v nemecku tak sem ho uplne zrala a sledovala sem s nim Bullyparade, to byl mazec 😃

• sezen si Manituovu botu, bomba 😃

• A co ještě třeba Mio? 🤔

• No jeste Traumshiff srprise Periode 1 ale to nevim jestli neni jenom v nemcine, ta Manituova bota vysla v cr na dvd uz davno a jeste je treti film od nej a to musim pohledat, tyhle dva jsou hrany, sisi je kreslena a ten treti napul kreslenej napul hranej

• HUi Buh das schlossgespenst, to shanim taky uz dlouho

• akorat teda musim rict ze preklad do cestiny je prisernej a kolikrat nema s orogonalem vubec nic spolecnyho 😠

• Jééé díky 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém