Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • princez - viď? a byl tak slaďounkej 😞

• ahojte. nedavno som pozrela po 100 rokoch nejaky film.
    Gran Torino - klobuk dole
    7 pounds - velmi pekny film

• OOO - ahoj 🙂

7 pounds -sem cekala víc 😐 a Gran Torino...mě láká 🙂

• Sponzor fóra
  • ahoj 🙂

je pravda, ze v tom 7 pounds som asi stvrtku filmu pozerala, ze co? o com to je akoze?

• Viděla si Milionáře z chatrče?

• mam to doma, ale neviem. preklikali sme to a radsej sme si pozreli 7 pounds. 😐 je to dobre?

• Sem to jsem už psala, že nás to vůbec nelákalo, ale vůbec....a bylo to nádherný 😵 , fakt jsme byli mile překvapeni 😉

• sari tak zkouknu jak se k tomu dostanu 🙂

• Mio kdybys tak brzo nezdrhala, měla bys to tam taky 😃

• to sem mela nechat noela samotnyho? 😬

• to víš, že ne 😉

• Jo a novej Bond teda nezaujal ani mm, přestože Bondovky miluje 😐

• holky já sem ted totálně OUT neviděla jsem filmy tak 2měsíce 😛 .
    jinak co ten Gran Torino???prej luxusní filmec 🙂 a co další by jste mi doporučili??

• viděly jste Milionáře z chatrče?úžasný 🙂

• milionář je pěkněj filmík🙂

• Sponzor fóra
  • milionar z chatrce je vazne dobry 🙂 inak odporucam Watchmen 😉 velmi sa mi na to nechcelo ist, ale dostalo ma to uz pri uvodnych titulkach... hudba v tom filme je skvelaaa 😵

• Včera jsem se docela pobavila u komedie How to lose friends and alienate people 😃 Hlavní hrdina měl na sobě taky tričko "Young, dumb and full of come" 😬 Hrál ho Simon Pegg z hot Fuzz.

• Jinak bych doporučila Děti noci,ale to už v kině nehrajou.Na český poměry hodně dobrý.Viděli jste někdo Sedm životů?docela uvažuju,že bych na to šla

• Princez - psaly jsme o tom nahoře 😉

Black - koukni na ten Boj - budeš slintat 😃

Watchmen - taky mě to moc neláká, ale prej je to dobrý 🤔

• Sari tak jsem si vygůglila ten Boj a zjistila jsem, že už jsem u něj slintala 😉 😃

• aha 😃

RocknRolla - viděla jste některá?

• sari, videlas zrcadla? na dnesek to mame puceni, tak doufam, ze to neni uplna kravina 😃

• Catf - ty taky kromě luxusního vaření stíháš koukat i na dvd,jo? 😃 Zrcadla jsou docela OK 😉

• sari, nejdriv vareni a pak koukani 😃 ted zrovna vecu dokoncuju a pak hup na sofa a uz nic nedelam 😃

• Sari tak RocknRolla jsem viděla 😵 - Tobě vřele doporučuju a bude i pokračovaní - a taky je tam na co slintat 😉
    Catf tak Zrcala jo? V práci máme jen cestou na záchod 4 zrcadla a bála jsem se pak párkrát o noční jít tou chodbou po tom co jsem ten film viděla 😬 Jedna scéna je tam dost drsná a v jiném filmu jsem ji ještě neviděla. Brrr.

• Jo? Tak to se na to těšim 😵

Myslíš tu vanu?

• Přesně - ta vana byla vážně drsná! Ještě teď se oklepu když si na to vzpomenu 🙂

• Ten film má dobrou pointu.

• To je..ten konec 🙂

Koukni na Farm House a Mam and Dad 😉

• To jsou nějaké horory? 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém