Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • jojo 🙂

• 😃 hmmm jdu to pohledat... Díky, díky.

• sari, na watchman se nedivej, to se nam libilo 😃 😃

• Sponzor fóra
  • Na Zrcadla jsem chtěla jít,ale když jsem viděla ukázky,tak jsem si to rozmyslela.vydržím docela hodně,ale co je moc,to je moc

• Any - ježiši kriste 😃 😃 😃

Princez - to si neviděla žádnej pořádnej horor 😉

• tak zrcadla byly slaby, nuda..akorat ta utrzena celist byla docela na hororove urovni 😃
    ...ale musim rict, ze treba kdyz jsem jednou koukala uplne omylem na plastickou chirurgii(serial), kde si jeden z tech chirurgu sam pred zrcadlem chtel opravit svuj rozbitej nos, tak proti tomu byla tahle celist dost miminkovskej odvar 😃
    ta pointa byla navic nesmyslna a uplne stejna jako v silent hill(film od stejnyho rezisera)..ja uz fakt dlouho nevidela poradnej bojimbojim film😞 sari, porad!!! 😃

• Catf - dobrý je : Farm house
      Hranice smrti
      Mam and Dad

• sari a cetlas k tomu ty komenty? uz jsem se dlouho tak nezasmala 😃

hele a jaky bylo to o tech dvou, co si vyjedou nekam k rybniku a pak je tam parta decek muci nebo co..myslim, ze mia o tom tady psala..

sari, diky za tipy 😉

• sari- asi ne,tak mi něco doporuč 🙂

• Ty komentáře píšou nějaký blábolové 😃

Jojo Jezero smrti - na to bych zapomněla..super to se ti bude líbit, to sem Miu donutila si půjčit..vona je strašnej posránek 😃 😃 😃

• to jsem zvědavá

• Princez - jako jsem psala Catf 😉

• ten obsah jsem četla,cos sem dala ten odkaz,no nevím nevím

• Seven pounds - měla jsem z něj jednu chvilku husinu. Celkově zase jednou zajímavý film, který chcete dokoukat. Zezačátku to bylo takové zamotané, ale čím dýl jsem se na film dívala tím víc se mi líbil. Během prvních minut je tam na můj vkus dost postav. Čekala jsem taky, že u toho bude brečet jak želva, ale asi jsem dneska večer nebyla v té správné náladě na slzení u filmu. Herci to zahráli skvěle za ty výkony určitě 1. Jen dumám jestli by v normálním životě šlo pár věcí vážně udělat jako v tomhle filmu 🤔

Silent hill už si tak moc nevybavuju a věčně jsem od toho odbíhala do kuchyně - jaká tam byla pointa?

• Sponzor fóra
  • Silent hill mi přišel zajímavej,ale když to vidíš podruhý,tak už to není takový,protože znáš pointu

• Black doporuč holkám nějaký bojimbojim 😃 😃

• Tak ať se kouknou na Karkulku, až bude žrát vlk babičku podělaj se strachy a ani to nedokoukaj. 😉 😃 😃
    Teď vážně mám ráda spíš ty starší kousky a třeba na takovej Shining kde je skvělej J. Nicholson nedám dopustit. To je prostě klasika 🙂 A z těch novějších viděly jste Mist?

• Karkulku 😃 😃 😃

Mist - super 🙂

• http://www.csfd.cz/film/5407-shining-the/- ty bláho to neznam 🤔 je to dobrý, fakt jo?

• Sari Shining si určite dej, Jack je tam naprosto skvělej, sice z něj nebudeš slintat, ale z toho výkonu asi jo 🙂

• No tak to zkouknu 🙂

Holky napadají vás nějaký filmy z koncentračního prostředí? Scháním pro šváru 😉 Znám Život je krásný, Šedá zona, Ďáblova dílna a....????? 🤔

• myslíš Ďáblova čísla,ne?

• Black viděla jsi Noční vlak?

• co to je?

• Kus Sophiiny volby je taky z koncetračního tábora. Od toho se to celé odvíjí. Myslím, že to ale bude určitě znát.

• Noční vlak jsem neviděla. To je něco nového?

• tak jsou ještě Ďáblova čísla,to je taky z koncentráku

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém