Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • holky tak zmrkla jsem RocknRolla a jako úspěch hraje tam Roden a na pohodu filmík už jen kvůli tomu, že tam hraje Gerard Butler takové mafiózo a podsvětí 🙂

• je novy Rcyhle a zbesile i s Vinem 😵 😵 😵

• Jo, to už jsem hledala asi před 3/4 rokem. Ten můj se na to těší jak malej. Jednou za čas si udělá zběsilej den a koukne na všechny. 😃

• Sponzor fóra
  • tady to ted bude v kinech 😬 🤔

• Viděla jste některá Modesty?

• Ja videla Kunduna 😵 je bozi

• Jo a taky Moje boruvkove noci a to je teda megakokotina 😬

• Muchi co je Kundun? 😬 😃 se úplně bojim 😃

• Sari neboj 😃 to je o Dalajlamovi docela starej film od Scorseese 😬

• Aha, to se mi se mi ulevilo 😃 😃 😃

Nebylas na něčem novým v kině?

• Sari ja sem biograf looser posledni dobou ale to se spravi a pak to zase rozjedu tady 😵 😵 😃 😃 😃 jdu off papap mej se famozne 😵

• OK, papa 😵

• To je pokecání 😃 😃 😃

• Ee, neviděla. Já si totiž vždycky čekám, až to bude nadabovany a pak si to stáhnu. Ale nestíhám to zkoukávat. Mám už nějakých 160 filmů, co jsem neviděla, tak to musím dohnat, jenže teď před státnicama to asi nepůjde 😐

• Sponzor fóra
  • to může být dobrej filmec 🙂

• To my právě radši filmy v originálu 😵

• Tak ono to má svoje kouzlo, jenže ten můj nechce číst titulky i do kina chodíme na pohádky co jsou nadabovany 😃

• Sari, viděla jsem 😉

• Tak pohádky mám taky radši nadabovaný 🙂

• tak jsem videla Tropic thunder, jezis to je picovina 😬

• mne to prislo celkem vtipny 😃 hlavne ten zacatek - ukazky/reklamy, jsem se malem pocurala smichy 😃

• ten zacatek je dobrej ale pak se to nejak zvrhne 😬 😃 me jeste dostalo jak ho drzel za ty rozstreleny ruce, ale je to hovadina prvniho stupne 😃 😃

• smarja, nedelej ze sebe intelektuala 😃

• vole ja napoled mela intelektualni chvilku tak pred dvaceti lety 😃 😃 😃

• Já koukala včera na výměnu a teda moc krásnej film.
    A tropická bouře se mi taky líbila 🙂

• Čauky holky, koukám, co tu zrovna rozebíráte.. Zrcadla jsem viděla, celkem fajn, kolem zrcadel jsem doma pak nemohla ani chodit 😃 ale chyběla tomu vůbec nějaká logika.. hlavně ke konci. No a Tropickou bouři jsem viděla taky a teda větší blbost jsem v kině ještě neviděla.. vtipný na tom nebylo skoro nic 😬

• tak jsem zrovna dokoukala 21 a je to bozi 😵

• vcera jsem videla Podvod s Ewanem McGregorem a Hughem Jackmanem, mooooc dobry to bylo...

• kristy jak je to v origos?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém