Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • 😉

• tady ted davaji ukazky na Saw the rigt nebo jak to je, je to ze zabavniho parku, ale to uz jsi asi videla co? 😬

• jo Saw the ride

• Sponzor fóra
  • Mio nevim vo co go 🤔

• sari tak to zkus, pry je to horor
    videl nekdo The Others? mam na to koukat nebo je to moc drsny? 🤔

• Ahojky 🙂 Já The Others viděla, drsný to není, třeba krev tam není vůbec, je to jen tak příjemně mrazivý, má to smysl a Nicole Kidman je super. Rozhodně doporučuju 😉

• Jo Ti druzí 😃 . To je opravdu bombovej film, stojí za to na něj kouknout. Žádnej horor, spíš psycho thriller. Každopádně já z toho filmu byla hotová a docela bych se zase koukla. 🙂

• Taky se mi líbilo 😉 Mio, ale pro Tebe? Nevim,nevim 😃

• sari no ja tam zacala tusi duchy tak jsem to prepla radsi 😬

• miamia : 😃 Teda takhle se připravit o výbornej filmovej zážitek... 😃

• kija kdyz ja bych se pak bala sama doma 😬 no mozna to nekdy zkouknu, mozna 😃

• souhlasím,Ti druzí je bezvadnej film,fakt
    dneska jsem byla na Sedmi životech,úžasný,ale normálně jsem to obrečela,i když se mi to normálně nestává

• No, já obrečím každej film i pohádku. Ale nejvíc mě zatím rozbrečel film Osm statečných. Jak je to o zvířátkách, tak jsem hotová a musím říct, že s malilinkýma pauzama jsem od asi 20-30 min brečela až do konce. Film krásnej, ale už se na něj asi nepodívám.

• ja uz nemuzu podruhy kouknout na Marley a ja, to sem becela pulku filmu uplne histericky 😬

• No, na to se těším, obrečím to, taky určitě hrozně hystericky a už na to podruhý nekouknu, protože z toho budu děsně lítostivá.

• Sponzor fóra
  • jestli na pujdes do kina tak si vem opravdu hoooodne kapesniku a vodeodolnou rasenku 😃

• Marley and me - to se mi taky koulely ke konci slzy jako hrachy. Mít takového psa tak bych byla asi na práškách, to byl takovej úžasnej magor 😃

• na to jsem chtěla jít taky,asi to můžete doporučit podle toho,co tady píšete,co?

• doporucit rozhodne, je to milej film, akorat to neni takova komedoska jak bych cekala

• Je tam hodně vtipných situací, ke konci je to dojemný a smutný, ale vlastně se na to podvědomě připravuješ a není to žádný šok... Určitě je to jeden z těch lepších americkej filmů. Žádná úchylárna.

• ja tu mam Rockandrollu tak jsem zvedava jaky to bude 🙂

• Mio to se mi líbilo - už jsem to tu jednou popisovala. Je na co slintat 😉 Snad se ti budou drsní hošani taky líbit 🙂

• mia jo to se podívej, stojí to za to, tak třeba přes den, to by mohlo jít 😉
    A na Marley a já jsem taky chtěla jííít. Tak to se těším, až to zkouknu 🙂

• tak Rockandrolla docela dobry 🙂

• Marley a ja - debilita debilní - jak sem se těšila, tak mě to zklamala, film vlastně o ničem, pes magor 😃 a konec jsme s m řvali jak paka, a druhej den jsme neviděli na oči 😃

• Co Australie - viděla jste některá?

• Austrálii už jsem omrkla. Hugh tam byl v jedný scéně do půl pasu a chrstnul na sebe vodu - to asi hodně ženskej vzdychalo v kině 😃 A přítel se chlámal u scény, kdy Nicole uvidí prvně klokana.

• sari no jak jsem psala no, takova komedoska jak jsem cekala to nebyla 😐

• Jezis ja jsem dopadla vcera jsem se nechala umluvit od kamosky a sly jsme na Zas az tak te nezere no to byla picovina prvniho kalibru ani popcorn to nezachranil a to uz je co rict 😃 😃 😃

• muchi jejda na to sem chtela jit 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém