Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • ja sem videla Angus, tongs and perfeckt snogging 😬 no jako neni to uplne spatny, takova jako Bridget pro nactilety 😬 😃

• Tak konecne jsem videla Irina Palm 😵 cekala jsem ze to bude super ale moje ocekavani to jeste predcilo 😵

• tak musím dát Mie za pravdu, Marley and me je faaaaaaakt strasne smutny 😞

takže těhotný a zvířátkomilovný lidi to maj zakázaný
    a ostatní citlivky taky

• Sponzor fóra
  • mne se libilo gran torino 😵 😵

princez, ja jsem si marley&me taky zakazala, sice nesplnuje tvoje kriteria zakazu, ale moje kriteria splnuje tenhle film bezpecne, ja si ho zakazu rada 🙂)

• ja myslela, ze marley and me ma bejt komedie 🤔

mia, koukate nekdy na black books? jsme to nedavno vygooglili a je to skvele prasteny..absolutni uk chlapskej humor

• catf to neznam 🤔

• catf: jeee, Black books je dokonaly 😃 My jsme na tyhlety serialy ulitly. Tedka zase roztacim Cervenyho trpaslika .. 😃

• catf: ale zda se mi to, nebo je toho je jen par dilu? (max 15- 20 vic jsem jich urcite nevidela). Nebo mozna nemam kompletni sadu ... 🤔

• ahaaa. tak koukam na youtube a je jich asi vic. 🙂 tak uz vim, co budu po dlouhych vecrech delat 😛

• Catf to já jsem si podle ukázek co byly v kině taky myslela
    první půlka je komediální, ale druhá už ne

ale je to vcelku logický vývoj děje

Staz jak to že nesplnuješ? jsi zvířátkomilná přeci

• Princez - Stázina, že je zvířátkomilná jo??? 😃 😃 😃

Jo a toho Marleyho bych zabila...tak pitomýho psa jsem dlouho neviděla 😃

Na Gran Torino se těšim, ale teď se úplně bojim, že se to líbilo Stázině 😃

• Sari no co já ji znám , tak jo
    minimálně má ráda kočky, ale to ty asi jako zvíře nepovažuješ , když jsi ten pesomil

• sari oni na ne maji stesti, ted maji labradorku co jim zere slepice 😃

• jo a Sari, Marley nebyl hloupej-měl to ve scenáři , tak to musel zahrát ne 😃

• filipovi, ja ani nevim, kolik je dilu, my na to koukame teprve tak ctrnact dni 😬

aha, tak to marley and me nehrozi, jestli tam nejakej zveron(ac blbej) prijde k ujme...teda jestli to chapu dobre

• Sponzor fóra
  • Catf no k ujme, proste ho vidis od mala do stara toho psika , tak asi tak 😉

• my ted cumime na The Planet Earth od BBC, dokumenty, je to suprovy! Pak jsme ulitavali na Men in Trees, ale ceskej dabing je hnus, jinak tendle serialme bavil srovnatelne jak sex ve meste (na tom sme jeli minuly rok 😃 )

• Princez - ty vole, já nezabiju ani komára 😃 , takže kočky mám taky ráda 😃 A myslela jsem v tom filmu,že byl blboun, páč nesnášim nevychovaný psí spratky 😃

• sari, tobe jsem to jeste nerekla, vcera jsem osmakovi urvala ocas 😒 😒 😒

• catf na kterym to davaji programu?

• Rosi - cos dělala ty tyranko? 🤔

• mia, na internetovym 😃

sari, to ani nechtej vedet 😮

princez aha, tak to si necham teda na doma, protoze urcite budu bulet a v kine se clovek nemuze poradne vyrvat..a ten film je spatnej? nebo jen smutnej na konci? v usa mel uspech..

• jestli ten film neměl uspěch proto, že tam hraje Jennifer Aniston a Owen Wilson 🤔 😬

no je to taková lehká oddechovka, pominu-li tu citovou stránku
    mozek k tomu moc nepotřebuješ 😃

• catf jako smutnej je na konci ale jinak celkove to neni spatny, je to docela dobrej film ale podle me se to dalo udelat mnohem lip

• ahojte, dnes som tu po prvýkrát a chcem vám povedať,že včera som videla super film - Marley a ja _ oplatí sa vidieť suprový film,zo začiatku sa nasmejete na konci poplačete ozaj odporúčam. z tých starších filmov patrí medzi moje obľúbené film Láaska cez internet , videla som ho asi 1000 krát, no furt na konci revem... no nemožem ináč. 😵

• me zitra prijde Get smart a Ghost town 🙂

• Get smart je ptákarna 😬

• no to sem teda zvedava 😃

• Caues 😵 videla sem Odpor a dobry Bond jako beloruskej zidovskej skoropartizan docela obstal 😃

• je hele, Mucha jenom zlatá 😵 ahoooooooj

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém